Idź zawsze do przodu

Życiowa mądrość starego Indianina

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-653-1;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Terapeutyczna moc opowieści

  Opowieści przynoszą uzdrowienie, pocieszenie, nadzieję. Wyjaśniają kwestie, które z pozoru wydają się być trudne i zawiłe. Przekazują nam ludzką mądrość, są lekarstwem dla cierpiącej duszy. Zawierają proste prawdy, dają okazję do refleksji nad swoim życiem, celami i pragnieniami. Podpowiadają, nauczają i wskazują właściwą drogę. Niosą zaklętą w sobie pradawną, przystępną dla każdego uniwersalną mądrość.

  Poznaj ponadczasowe opowieści i mądrość Indian

  Joseph M. Marshall III to świetny gawędziarz i doskonały mówca motywacyjny, dzięki któremu setki ludzi już uzdrowiło swoje życie. Urodził się w Różowym Rezerwacie Indian Siuks w Południowej Dakocie. Został tam wychowany przez swoich dziadków ze strony matki, którzy od najmłodszych lat przekazywali mu ludowe prawdy i opowieści. Jego książka opisuje wierzenia, wartości i mądrość Indian z plemienia Lakota. Poznaj ponadczasowe opowieści wywodzące się z ich tradycji. Teraz i Ty znajdziesz w nich wartościowe nauki.

  Opowieści kluczem do interpretacji życia

  Młody mężczyzna zapytał swojego dziadka, dlaczego życie bywa tak trudne. Oto, jaka była odpowiedź starego człowieka.

  Dziadek powiedział: „W życiu występuje smutek, tak samo jak istnieje w nim radość. Przegrywanie jest równie obecne, jak wygrywanie, upadanie – jak stanie, głód – jak obfitość, zło – jak dobro. Nie mówię tego, żeby cię zmartwić, ale by ukazać ci rzeczywistość. Życie jest podróżą, którą czasami przemierzamy w świetle, a czasami w mroku”.

  Te słowa ujawniają, że nasze życie składa się z dobrych i złych dni, sukcesów i porażek; istnieje na świecie dobro i zło, dzień i noc, bo bez obecności jednego z nich, nie byłoby nam dane poznać drugiego. Publikacja pełna prostych przykładów i historii ukazuje, jaką drogą powinniśmy kroczyć w naszym życiu, jak radzić sobie z przeciwnościami losu oraz skąd czerpać siłę, by stawić im czoła.

  Naucz się, jak dostrzegać pozytywne strony każdej sytuacji

  Po śmierci ojca, młody mężczyzna udaje się do swojego dziadka w poszukiwaniu pocieszenia. Stary mędrzec w oparciu o swoją życiową mądrość wyjaśnia mu sekrety dotyczące życia i pojawiających się w nim trudności. Na kartach tej książki zapisana jest indiańska wielopokoleniowa mądrość doskonale zaadaptowana do potrzeb współczesnego człowieka, z której dowiesz się, jaki jest sens cierpienia i dlaczego życie stawia przed Tobą różne przeszkody. Książka pomoże Ci dostrzec pozytywy nawet w najbardziej tragicznych wydarzeniach, jak chociażby śmierć bliskiej osoby. Dzięki niej poznasz sens trudności oraz ich wpływ na późniejszy smak zwycięstw.

  Przesłania odpowiednie dla każdego

  Przesłania zawarte w publikacji pomogą Ci wyrwać się z marazmu, ukażą, jak pokonać depresję i dostrzec szansę na lepsze jutro. Wszystkie informacje w książce podane są w bardzo przystępnej formie, dzięki czemu trudno oderwać się od lektury. Dzięki nim inaczej spojrzysz na życie, które od tej pory będzie łatwiejsze, a z każdej trudnej sytuacji będziesz umiał znaleźć wyjście. Opisane w książce historie są idealne dla każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie życiowe. Pomogą Ci odnaleźć szczęście, które do tej pory było przysłonięte ciągłymi trudnościami. Każdy, kto sięgnie po ten wzruszający poradnik osiągnie wytchnienie, posiądzie bezcenną wiedzę i uzyska siłę płynącą z pouczających słów starego Indianina.

  Napełnij swoje serce mądrością, a umysł zrozumieniem

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ