Boska i wojownicza

Zostań kobietą jaką chcesz być

  • ISBN: 978-83-7377-755-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
1

Jaką chcesz być kobietą?

Bez wahania odpowiadasz „Silną i niezależną”. Lecz zaraz krzywo patrzysz w lustro i samokrytycznie stwierdzasz, że przecież taką nie jesteś. I tu się mylisz! HeatherAsh Amara, autorka tej książki pomoże Ci zrozumieć, że jesteś boską i wojowniczą kobietą. Lata troski o innych i pogoni za nierealnym ideałem, osłabiły w Tobie ogień kobiety wojownika i siłę bogini. Ten niezwykły przewodnik wskaże Ci, jak uwolnić swój prawdziwy potencjał, naprawić relację z własnym ciałem i wesprzeć swój rozwój duchowy. 10 praktycznych lekcji, pomoże Ci dotrzeć do źródła Twoich negatywnych myśli i nauczy Cię trudnej sztuki samoakceptacji. Następnie oczyścisz umysł z ograniczających Cię nawyków, wytyczysz nowe granice w życiu intymnym i pokochasz siebie bezwarunkowo.

Sprawdzone praktyki dla wojowniczej kobiety

Wojownicza energia, według Autorki, uczennicy znanego i cenionego uzdrowiciela Don Miguela Ruiza, to mieszanka skupienia, poświęcenia i determinacji. Dzięki jej prostym lecz inspirującym lekcjom okiełznasz tę energię i na nowo staniesz się pewna siebie, silna i niezależna. Wykonując eksperymenty na uwolnienie energii wyzwolisz się z więzów utartych schematów i nawyków, naprawisz relację z samą sobą i zaczniesz robić w życiu tylko to, co naprawdę Cię definiuje.

Boska kobieta?– to kobieta taka jak Ty!

Każda lekcja zawarta w tej książce oparta jest na mądrości buddyzmu, tradycji Tolteków i pradawnej duchowości Bogini Ziemi. Nauczą Cię one, że siła boskiej i wojowniczej kobiety drzemie w miłości do każdej cząstki samej siebie. Praktykując ćwiczenia, techniki i rytuały przedstawione w każdej kolejnej lekcji, pozbędziesz się z umysłu odwiecznego wewnętrznego krytyka. Nauczysz się skupiać uwagę na odkrywaniu kim jesteś w środku – a nie kim sądzisz, że powinnaś być lub się stać. Co więcej, uwolnisz umysł od przeszłych traum wspierając tym samym proces samoakceptacji. A praktykując buddyjską medytację metty otworzysz serce na nowe intymne doznania i bezwarunkowo pokochasz siebie. Ponieważ tylko szanując i kochając siebie możesz obdarzyć tym samym innych.

Pokochaj siebie bezwarunkowo

Wiedza zawarta w książce:
– skierowana jest do wszystkich kobiet, bez względu na wiek czy stadium życia,
– daje wgląd w sferę fizyczną, intymną i intelektualną, a także pozwala na rozwój duchowy i uwolnienie potencjału,
– pokieruje Cię z powrotem w stronę bezwarunkowej miłości do siebie,
– pomoże Ci się wyzbyć wszystkich „powinnam” i spojrzeć na siebie przychylnie,
– doprowadzi Cię do odkrycia prawdziwej, wewnętrznej, tkwiącej w Tobie siły,
– pomoże Ci stać się na nowo wojowniczą kobietą, pewną siebie, silną i niezależną
śmiało dążącą do wyznaczonych celów,
– obudzi w Tobie przepływ kreatywności: bezwzględnej miłości, przyjemności, pasji i mądrości,
– zapewni Ci energię bogini, dzięki czemu zaczniesz żyć w radosnej samoakceptacji i szacunku dla samej siebie,
– poparta jest osobistymi historiami, rytuałami i ćwiczeniami, które wspierają i inspirują kobiety do odkrywania siebie.

Pokochaj siebie i stań się taką kobietą jaką chcesz

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ