Energia kolorów

Usuń blokady i uzdrów życie na wszystkich poziomach

  • ISBN: 978-83-7377-919-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 260;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Leczenie kolorami – prosty sposób na samouzdrawianie i doskonalenie rozwoju duchowego

Większość z nas postrzega kolory wyłącznie przez pryzmat ich walorów estetycznych. Jedne barwy lubimy, innych nie. Jednymi się chętnie otaczamy, gdy od innych intuicja nakazuje nam trzymać się z daleka. Czy zastanawialiście się, dlaczego tak się dzieje? Otóż warto wiedzieć, że barwy nieustannie wywierają na nas wpływ, zarówno pozytywny, jak i negatywny. Dobrze więc byłoby nauczyć się je wykorzystywać do swoich celów. Wiedzę zdobytą dzięki tej książce będziesz mógł zastosować w procesie samouzdrawiania i doskonalenia rozwoju duchowego. Nie będą ci do tego bynajmniej potrzebne wcześniejsze doświadczenia z afirmacjami czy medytacjami. Wystarczy, że wierzysz w moc pozytywnej energii i ideę aur, byś w praktyce wykorzystał leczenie kolorami. Autor podaje szereg prostych ćwiczeń i praktyk, które możesz samodzielnie wykonać. Obrazują one nie tylko wpływ kolorów na człowieka, ale też stanowią sposób na osiągnięcie pełni szczęścia w życiu, poprawę zdrowia i zrównoważenie wewnętrznej energii.

Wpływ kolorów na człowieka – dowiedz się, co blokuje Cię na drodze do szczęścia i zdrowia

Autor, medium i trener rozwoju duchowego, dzięki obserwacji tysięcy aur klientów na całym świecie zauważył wyraźnie powtarzające się wzory i cechy charakteru związane z każdym kolorem. Dostrzegł, jak zmieniają się one w zależności od poziomu emocji, stanu umysłu czy poruszanego w trakcie terapii tematu. Na tej podstawie opracował prostą i skuteczną metodę leczenia kolorami. Jego książka ma postać praktycznego poradnika, z którego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani samouzdrawianiem i rozwojem duchowym. Nie tylko szczegółowo objaśnia wpływ kolorów na człowieka, właściwości energetyczne każdej z barw i ich zastosowanie w codziennych sytuacjach. Prezentuje również ćwiczenia oraz dostosowane do odpowiedniego koloru afirmacje i medytacje, dzięki którym w pełni wykorzystasz ich moc. Jak dowodzą podawane przez niego przykłady przemian, jakie przeszli jego klienci, pozytywna energia kolorów może uzdrowić nie tylko ciało, ale również duszę. Wszyscy bowiem mamy wrodzoną intuicję, a barwy to tylko narzędzia do sterowania energią na własnych warunkach.

Odkryj pozytywną energię barw i zmień swoje życie na lepsze

Kolory wpływają na człowieka na wielu płaszczyznach, poczynając od umysłu, a kończąc na emocjach i uczuciach. Dlatego – odpowiednio ich używając – można osiągnąć wiele osobistych korzyści. Przykładowo, można poznać i wyeksponować swoje mocne cechy, a osłabić niepożądane. Odkryć obszary swojego życia, które wymagają terapii, gdyż nieleczone negatywnie odbiją się na zdrowiu. Wszystkie te informacje skrywa nasza aura. Wystarczy tylko nauczyć się ją dostrzegać. Wbrew pozorom umiejętność ta jest dostępna dla każdego. Pamiętaj, że intuicję możesz wyćwiczyć jak mięsień, a pomogą ci w tym afirmacje i medytacje.

Otwórz swój umysł i obudź intuicję, by zastosować leczenie kolorami

W książce znajdziesz opisany krok po kroku plan pozwalający na zintegrowanie pozytywnej energii barw, które masz w sobie. Dzięki temu uwolnisz potencjał swojej duszy i zlikwidujesz blokady uniemożliwiające Ci poczucie pełni szczęścia. Biel pozwoli Ci osiągnąć wewnętrzną harmonię, złoto pomoże ustalić właściwe cele, a purpura da możliwość poczucia się dobrze w roli lidera. Dzięki niebieskiemu poznasz głęboko ukrytą prawdę o sobie, a miętowa zieleń doda Ci energii. Jeżeli brakuje Ci kreatywności, powinieneś popracować ze szmaragdową zielenią. Ćwiczenia z użyciem rubinowej czerwieni uzdrowią Twoje emocje, a w szczególności relacje uczuciowe. Kiedy za bardzo osądzasz siebie i innych, czas na przeformułowanie relacji z energią różowego. Prezentowana przez Autora metoda pozwala na naprawę tych obszarów, z którymi chcesz pracować – wybór należy do Ciebie.

Nadaj swojemu życiu barw.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ