Magia świec – praktyczny poradnik

Skuteczne zaklęcia i rytuały, które zapewnią ci miłość, bogactwo i uzdrowienie

  • ISBN: 978-83-8301-450-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Magia świec – sprawdź jak możesz ją wykorzystać do spełniania swoich celów

Jeśli czytasz tę książkę, prawdopodobnie poczułeś pociąg do magii świec. Jeśli chcesz rozpocząć magiczną praktykę lub spróbować pracy z czarami i magią, nie mogłeś znaleźć lepszego narzędzia na początek niż świece. Pozwalają one skupić się na intencjach i dotrzeć do źródła naszej kreatywności. Pomagają też wyostrzyć intuicję. Nie ważne jak wielki jest twój cel, magia świec jest wspaniałym sposobem na dostęp do transformującej energii i spełnienia marzeń. W tej książce znajdziesz rytuały, zaklęcia ochronne i zasady oczyszczania energetycznego. 30 zaklęć – na miłość, uzdrawianie, ochronne, dostatek i oświecenie – pomogą ci wykorzystać intuicję i odnaleźć pozytywną energię.

Odczytaj swoją przyszłość z kształtu płomienia i wosku – magia świec w praktyce

Autor opisuje, jak używać świec do magii i rytuałów. Poznasz historię i znaczenie ognia, co dokładnie pociąga za sobą magia świec, a przede wszystkim dowiesz się, jak bezpiecznie i trwale rozwijać praktykę. Dowiesz się, jak ustalać i manifestować intencje; jak wybrać, oczyścić, naładować i konsekrować świece do praktykowania magii. Nauczysz się rozpoznawać, czy twoje zaklęcie działa oraz jak odczytywać znaczenie lub przepowiadać przyszłość z kształtu płomienia i wosku. Wykorzystasz tę nową wiedzę w praktyce dzięki 30 zaklęciom, dotyczącym takich zagadnień, jak miłość, ochrona, uzdrawianie, dobrobyt i dobre samopoczucie.

Świece to podstawowe narzędzie do spełniania marzeń

Poza tym, że świece są dostępne i niedrogie, to występują w wielu kształtach, rozmiarach, kolorach. Są wytwarzane z różnych materiałów i mają szeroki zakres zapachów. Możesz nawet wytwarzać je samodzielnie. Świece są uniwersalne. Mogą być używane w wielu duchowych i magicznych praktykach – od oświetlania przestrzeni, jako główna gwiazda twojego rytuału lub pracy z czarami. Możesz namaścić świece olejkami i zaczarować je, aby uzyskać ochronę. Świece mogą być również nacinane i ładowane w celu zabezpieczenia stabilności finansowej lub nakłuwane szpilkami, aby wpłynąć na potencjalnego kochanka lub klienta. Nawet po tym, jak świeca się wypali, jej magia jest nadal obecna. Możesz użyć resztki wosku do stworzenia potężnego talizmanu. Możesz też wpatrywać się w kształty powstałe z roztopionego wosku, aby przewidzieć rezultaty rzuconych przez ciebie zaklęć. Chociaż sama świeca jest przesiąknięta silną magią, jej esencję i czar zdołasz znacznie powiększyć przy użyciu olejków eterycznych i ziół. Dokładne przepisy znajdziesz w książce.

Jak wybrać kolor świecy i jak formułować intencje, aby osiągnąć cel

Wybór odpowiedniego koloru świecy jest niezbędny podczas praktykowania magii świec lub wszelkiego rodzaju rytuałów. Każdy kolor ma swoją esencję, odzwierciedla konkretne uczucie i wydziela specyficzną energię. Wybierając konkretny kolor świecy, nadajesz ton swojemu zaklęciu i możesz osiągnąć pożądany cel. Za pomocą samego koloru możesz kontrolować intencję i to, co masz nadzieję osiągnąć w swojej pracy z zaklęciem. Odpowiednio dobrana świeca może nie tylko zakotwiczyć twoje zaklęcie we właściwych intencjach i znaczeniach, ale także wzmocnić właściwości elementów, przynieść pożądane cechy i przyciągnąć określone duchy i bóstwa.

Magiczna moc świec na każdą okazję

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ