Twoja częstotliwość – podręcznik wykorzystania intuicji

Tytuł oryginału: Frequency
  • ISBN: 978-83-8171-793-9;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 334;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Energia intuicji wyzwoli cię od emocjonalnego i umysłowego zamętu

Żyjesz w czasach, w których umysł, inteligencja i rzeczowe rozwiązywanie wyzwań mają najwyższą wartość. Podświadomie jednak czujesz się ograniczony, gdyż odrzucasz lub zaprzeczasz emocjom, które aż w tobie kipią. Co zrobić, aby osiągnąć pełen potencjał istnienia? Jak zrozumieć i wyzwolić swoje prawdziwe Ja? Okazuje się, że wkraczając w Erę Intuicji, musisz zrobić jeden przerażający krok. Jaki? Porzucić utarte schematy myślowe i pozwolić, by energia intuicji i uczucia doszły do głosu. Dzięki tej książce i 9 etapom transformacji wyzwolisz wewnętrzną energię i wysokie wibracje. Oczyścisz energię czakr i połączysz się z otaczającym cię polem elektromagnetycznym. To właśnie terapia energią, a także uzdrawianie energetyczne i kwantowe nadadzą twojej częstotliwości domowej jakość, która pozwoli ci osiągnąć twój prawdziwy potencjał.

Pismo automatyczne a energia intuicji

Autorka jest światowej sławy mentorką, doradcą i autorką bestsellerów z dziedziny rozwoju duchowego i osobistego. W tej książce wyjaśnia, że „intuicja to bezpośrednia, bezstronna percepcja, będąca wynikiem spojenia różnych cząstek świadomości – ciała, emocji, umysłu i ducha”. Zazwyczaj pojawia się gdy jesteś wyciszony, skupiony na tu i teraz , otwarty na otoczenie. Jednocześnie podkreśla, że energia i wiedza płynąca z serca i duszy jest dużo silniejsza, niż energia umysłu. Ponieważ umysł podlega ciągłej zmianie, ulega naciskom i wpływom. A wiedza ukryta w zakamarkach duszy i emocjach, jest zawsze prawdziwym odzwierciedleniem twojego Ja. Energia intuicji przejawia się na przykład za pomocą pisma automatycznego. Autorka przekonuje, na własnym przykładzie, że automatyczny zapis ujawnia twoje prawdziwe potrzeby. Ponieważ kiedy wyciszasz się, dostrzegasz siebie i wszechświat z innej perspektywy. Pozwalasz sobie na odczuwania i uwalnianie wewnętrznej energii, łączenie się z otaczającym cię systemem energetycznym. Spróbuj się jej poddać i odczytaj zapis z głębi serca.

Jak odnaleźć swoją częstotliwość domową? Wykonaj 9 kroków wewnętrznej transformacji

Musisz sobie uświadomić, że od urodzenia posiadasz wrażliwość i empatię. Jednak w świecie, w którym te cechy nie są zauważane i promowane, umiejętności te zanikają lub ukrywają się gdzieś głęboko wewnątrz ciebie. Często prowadzi to do blokad w punktach energetycznych zwanych czakrami. Na szczęście program terapii energią, oczyszczania energetycznego i uzdrawiania kwantowego zaproponowany przez Autorkę pomoże ci przejść wewnętrzną transformację. A z proponowanymi tu praktykami podniesiesz częstotliwość twojego ciała, wzmocnisz wibracje i uwolnisz blokujące cię emocje.

Wyzwól wibracje i połącz się z energią wszechświata

Twoje ciało i wszystko wokół ciebie wibruje z pewną częstotliwością, która odpowiada różnym stanom świadomości. Istnieje 49 poziomów świadomości i spektrów energii. A poziomy od 15 do 21 odpowiadają częstotliwościom czakr, czyli punktom subtelnej energii. Praktyki rozwoju duchowego oraz uzdrawianie kwantowe umożliwią wzniesienie się na wyższe poziomy świadomości i dotarcie do sensu istnienia. Pozwolą ci odnaleźć swoje miejsce we wszechświecie, dając wolność umysłową i duchową. Kolejny aspektem uzdrawiania energetycznego jest harmonizowanie energii w związkach. Ponieważ relacje partnerskie stanowią część procesu wewnętrznej terapii i transformacji. Jak o nie zadbać? Znajdziesz tu wskazówki, które pomogą odczytać wibracje z otoczenia i wykorzystać je do duchowego samorozwoju.

Prawo przyciągania i manifestowanie wewnętrznej energii intuicji

W książce znajdziesz kwestionariusze, które pozwolą ci zidentyfikować trudne emocje, zaakceptować, zrozumieć i pogodzić się z nimi. Dzięki czemu twoja częstotliwość domowa czyli twoja subtelna energia osiągną odpowiedni dla ciebie poziom wibracji. To z kolei pozwoli ci w pełni funkcjonować w świecie energii i materializować swoje pragnienia. Prawo Przyciągania wyraźnie zaznacza, że przyciągasz do swojego życia ludzi i zdarzenia o podobnej wibracji.

Osiągnij nową częstotliwość dzięki energii intuicji

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ