Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

  • ISBN: 978-83-7377-663-0;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
15
0

Jak wróżyć z run, czym są układy runiczne i wyrocznia runiczna

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich. Ich magiczna moc przetrwała do dziś i jest często stosowana przez osoby chcące rozwijać swoją intuicję i dbające o swój rozwój duchowy. Wróżenie z run i układy runiczne pozwolą Ci czerpać cenne informacje o teraźniejszości, a przede wszystkim przyszłości. Znaki runiczne, również w postaci kart, poprowadzą Cię do wiedzy, której wcześniej nie miałeś. Runy stanowią alfabet, który pomoże Ci odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwi rozwój intuicji. Symbolika i układy runiczne wesprą Cię więc w podejmowaniu decyzji, które pozytywnie wpłyną na rozwiązanie Twoich problemów. Pomocna w tym zakresie może okazać się również wyrocznia runiczna, która odsłoni przed Tobą podświadomą wiedzę i napełni Cię pozytywną energią.

Symbolika kart runicznych

Autorzy w tej książce opisują każdą z run, poprzez porównanie symboliki kart runicznych różnych twórców, ze szczególnym uwzględnieniem prac Roberta Lichodziejewskiego. Oprócz szczegółowej interpretacji każdej z kart, znajdziesz także mity związane z poszczególnymi runami. Dodatkowo zostały one wzbogacone afirmacjami, które pomogą Ci w rozwiązywaniu wielu sytuacji życiowych oraz tych, związanych z pozytywną energią. Wróżąc z run możesz zadbać o swoje relacje, znaleźć miłość i bogactwo. Odczytując symbole runiczne otrzymasz wróżby, dzięki którym zyskasz szczęście. Runy posiadają też moc ochronną, a wyrocznia runiczna podpowie Ci, jaką decyzję podjąć.

Układy runiczne – co mówią o Tobie

Dzięki tej publikacji będziesz mógł zrobić przekład runiczny swojego imienia i nazwiska. Zdradzi on Twoje cechy charakteru, usposobienie lub przeznaczenie. Dowiesz się co w runologii oznacza Twoje imię i jak samodzielnie wykonać skrypt imienny, z którego będziesz czerpał siłę, bogactwo, miłość i szczęście każdego dnia. Poznasz tajniki astropsychologii w połączeniu z runami. Może on pełnić rolę talizmana o mocnych wibracjach lub amuletu o silnych właściwościach ochronnych i przyciągających pozytywną energię.

Runy jako ochrona, wsparcie w miłości i bogactwie

Kolejną zaletą tej książki jest szczegółowy opis run urodzeniowych. Pomogą Ci one przede wszystkim w doborze partnera i podpowiedzą, czego powinieneś się wystrzegać. Znaki runiczne uważane są za symbole, które w indywidualny sposób dają wsparcie i ochronę dla każdego z nas. Runy uruchomią Twoją podświadomość i wskażą Ci drogę do miłości i bogactwa.

Przesłania runiczne dla Ciebie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ