Karma coaching

Przerwanie kręgu przeznaczenia

  • ISBN: 978-83-7377-764-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Czym jest karma i czy możesz ją zmienić?

Karma wywodzi się z buddyzmu i oznacza, że każde działanie niesie za sobą skutki pozytywne lub negatywne, które wpływają na przyszłe losy człowieka. Korzystną karmę kształtują dobre uczynki. Wówczas sprzyja nam ona w teraźniejszym lub przyszłym życiu. Zła karma jest wynikiem negatywnych emocji i błędnych decyzji podjętych w poprzednich wcieleniach. Dzięki tej książce dowiesz się, jaką masz karmę. Co więcej, odkryjesz, czy ciąży na Tobie dług karmiczny. Jednocześnie, wyjaśnisz zagadkowe wspomnienia z przeszłości, dzięki czemu naprawisz relacje z bliskimi i otoczeniem. W końcu, poznasz sposoby na odmienienie swojego przeznaczenia i odzyskasz kontrolę nad własnym losem.

Odkryj prawdę o Twoich przeszłych wcieleniach

Ursula Demarmels, znana terapeutka i absolwentka światowej sławy eksperta w hipnoterapii, dr Michaela Newtona, kompleksowo wyjaśnia: jak tworzy się karma i jak ponowne narodziny dają szansę na naprawienie błędów i lepsze życie. Autorka proponuje ćwiczenia, które pomogą Ci odkryć pomyłki z przeszłości i zrozumieć ich sens. Wskaże Ci sposoby zadośćuczynienia,czyli jak możesz naprawić owe błędy w teraźniejszości. Jeśli wykorzystasz wskazówki tego sławnego karma coacha, zrozumiesz sens obecnych cierpień. W rezultacie zdobędziesz niezbędną wiedzę, dzięki której zbudujesz lepszą przyszłość.

Ćwiczenia, które pomogą Ci uwolnić się od złej karmy

Autorka w swojej publikacji przedstawia serię ćwiczeń opartych na medytacji. Ich praktykowanie pozwoli Ci odkryć i przeanalizować błędy z przeszłości i odmienić swoją przyszłość. Dzięki medytacjom nauczysz się wyciszać umysł i odprężać ciało, by dotrzeć do wcześniejszych wcieleń. Aby ułatwić Ci ich praktykowanie, ćwiczenia są stopniowane, dokładnie opisane i objaśnione. Każde z ćwiczeń odnosi się do innej strefy życia i pozwoli Ci naprawić relacje z samym sobą, rodziną czy otoczeniem. Ich skuteczność poparta jest historiami osób, które cofnęły się do poprzednich wcieleń. Nie tylko zdobyły one niezbędną wiedzę na temat przeszłości, ale naprawiły swoje błędy, oczyściły relacje z bliskimi i zbudowały szczęśliwe życie.

Zaplanuj swoją przyszłość bez obciążeń karmicznych

Każde Twoje działanie, zwłaszcza te złe, pozostawia ślad, a echem błędnych decyzji jest zła karma. Zła karma stwarza niesprzyjające okoliczności, które utrudniają Ci życie teraz i w przyszłości. Korzystając z porad Autorki, nauczysz się wyciągać wnioski z błędów popełnionych w poprzednich wcieleniach, zamienisz złą karmę na dobrą i odmienisz swoje życie. Praktykując medytacje według wskazówek tego doświadczonego coacha, stworzysz pozytywną przyszłość.

Uwolnij się od złej karmy i odmień swoje przeznaczenie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ