Masz prawo do bogactwa

Sprawdzony program Napoleona Hilla na osiąganie dobrobytu i szczęścia

  • ISBN: 978-83-7377-765-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Katarzyna Masłowska
  0
  1

  Ty też masz prawo do bogactwa – naucz się po nie sięgać

  Czy wiesz, że bogactwo nie ogranicza się jedynie do stanu posiadania i sławy? Pamiętaj, że prawdziwy dobrobyt to nie tylko stan posiadania, ale również rozwój osobisty i duchowy. Tak do tematu podchodzi jeden z największych autorytetów rozwoju duchowego, ikona amerykańskiej myśli motywacyjnej – dr Napoleon Hill. Autor kilkudziesięciu światowych bestsellerów, które sprzedają się w milionowych nakładach, nadal motywują do pracy nad sobą całe pokolenia. Ty też masz prawo do bogactwa – wykorzystaj informacje zawarte w tej książce i samodzielnie buduj drogę do osiągania szczęścia oraz dobrobytu.

  Filozofia sukcesu – poznaj sposoby na bogactwo

  Doktor Hill odkrył, że osoby, które osiągnęły w życiu wyłącznie sukces finansowy, niezależnie od tego jak wielki, były najmniej szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi na świecie. Aby osiągnąć prawdziwe bogactwo, musisz być spełniony we wszystkich aspektach swojej codzienności. Co więcej, każdy człowiek ma prawo do dobrobytu w dowolnej sferze życia. Udowadniają to kultowe już wykłady Autora, który stworzył swoją filozofię sukcesu i zmotywował więcej kobiet i mężczyzn niż ktokolwiek w historii.

  Zastosuj 17 zasad sukcesu Napoleona Hilla

  Dzięki tej książce poznasz i samodzielnie zastosujesz siedemnaście zasad sukcesu Napoleona Hilla, stanowiących zwieńczenie dziesięcioleci jego pracy i badań. Jeśli dokładnie wdrożysz je wszystkie w życie, doprowadzą Cię one do spełnienia marzeń i bogactw, których pragniesz. Program Napoleona Hilla krok po kroku poprowadzi Cię do spełnienia marzeń. Z tego poradnika dowiesz się, w jaki sposób stawiać sobie konkretne cele i jak je zrealizować wykorzystując samodyscyplinę, entuzjazm i twórczą wyobraźnię.

  Wykłady dr Hilla podpowiedzą Ci jak być bogatym

  Poznaj przełomowe wnioski dr. Hilla, które uczyniły z niego pioniera rozwoju osobistego i odmieniły już życie kilku pokoleń ludzi. Dzięki materiałom pochodzącym z nagrań, Autor prezentuje w tej książce swoją wyjątkową filozofię, w niezwykły i przejmujący sposób. Podczas serii nigdy wcześniej niepublikowanych wykładów, Napoleon Hill, jeden z najbogatszych Amerykanów, podzieli się z Tobą tajnikami swojego sukcesu. Dzięki szczegółowym wskazówkom i wsparciu z jego strony, osiąganie celów i spełnianie marzeń stanie się prostsze. Nic nie stanie na przeszkodzie do zarabiania pieniędzy oraz Twego osobistego i duchowego rozwoju. Dlatego usiądź wygodnie w pierwszym rzędzie i otwórz się na mądrość, która zmieni twoje życie. Przygotuj się na wyjątkową przygodę i dowiedz się jak być bogatym.

  Wykorzystaj swoje prawo do bogactwa!

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ