Tablice spirytystyczne Ouija

Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami

  • ISBN: 978-83-7377-691-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Tablice Ouija – proste narzędzie do nawiązania kontaktu z duchami

Tablice Ouija – na pewno choć raz zetknąłeś się z tą nazwą, jednak to prawda, że z tablicą Ouija wiąże się wiele tajemnic. Chociaż plansza ma swoją kontrowersyjną historię, to, o ile jest używana właściwie, stanowi doskonałe narzędzie do wywoływania duchów. Ludzie bowiem od zawsze pragnęli kontaktować się ze światem duchów. Rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, poszukiwanie odpowiedzi na pytania o istnienie duszy i życia po śmierci – to frapowało. Zainteresowanie spirytyzmem, medium i parapsychologią było bardzo silne. Dlatego od wieków podczas seansów spirytystycznych służyły im tablice spirytystyczne. Czy do używania tablicy Ouija trzeba mieć specjalne zdolności? Czy mogę samemu zrobić taką tablicę? Jak używać tablicy Ouija? Odpowiedzi dostarczy Ci ten wyjątkowy przewodnik.

Poznaj bezpieczne metody kontaktu z Drugą Stroną

Wszyscy chcemy poznać swoją przyszłość, szukamy potwierdzenia naszych decyzji. Ta pełna ezoteryki i duchowości książka stanowi znakomite źródło porad w tej kwestii. Dokładny opis zastosowania tablicy spirytystycznej Ouija pozwoli Ci nie tylko nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi czy osobistym przewodnikiem duchowym, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich związków, zdrowia czy kariery. Autorka, wróżka w drugim pokoleniu, zdradza wszystko, co powinieneś wiedzieć, by zacząć pracę z tablicą Ouija. Bez względu na to, jakiej informacji potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie z Drugiej Strony. Jednak podczas kontaktu z duchami bardzo ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa. Tu również możesz liczyć na trafne wskazówki Autorki, specjalistki z dziedziny parapsychologii. Dzięki jej dokładnym instrukcjom i zastosowaniu opisanych tu technik ochronnych zdołasz bez jakiegokolwiek ryzyka czerpać informacje z zaświatów oraz dowiesz się, jak zrobić swoją własną tablicę Ouija oraz jak jej używać.

Autorka dzieli się z Tobą wieloletnim doświadczeniem

Czy duchy naprawdę istnieją? Jak można wywołać prawdziwego ducha? Czy mogę stać się medium? Gdzie jest dusza po śmierci? czy istnieje życie po śmierci? Dzięki informacjom z tej książki przekonasz się, że tak! Autorka opisuje prawdziwe historie o duchach, zarówno te przerażające, jak i takie, po wysłuchaniu lub przeczytaniu których robi się cieplej na sercu. Przekonaj się, jak niektóre historie o duchach zmieniły życie wielu ludzi. W tej książce znajdziesz również inne niezwykłe praktyki, które istniały wcześniej niż planszeta Ouija, takie jak channeling, pisanie automatyczne, a także podobne do tablic instrumenty do wróżenia, wykorzystywane od wieków w różnych kulturach na całym świecie. Poznasz tajniki kontaktowania się z duchami, pomocne pytania oraz szczegółowe instrukcje.

Tablice Ouija – zadaj pytanie, a otrzymasz odpowiedź

W książce zostały przedstawione przykładowe pytania, które są odpowiednie, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z planszą Ouija. Są to pytania związane z liczbami, odpowiedziami na „tak” lub „nie”, krótkimi odpowiedziami, a także na zakończenie seansu. Możesz zapytać ducha między innymi o: czy jest tu obecny? Czy jest Twoim przewodnikiem duchowym? W jakim mieście się urodził, a gdzie zmarł? Możesz poprosić ducha o to, żeby przeliterował swoje imię lub nazwisko. Możesz wezwać również konkretnego ducha i sprawdzić, czy jest obecny. Przekonaj się, że wywoływanie duchów to nie jest wcale dziecinna zabawa, a pożyteczne źródło informacji, dzięki któremu Twój rozwój duchowy będzie bogatszy.

Odpowiedzi pod Twoimi palcami

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ