Otwieranie Kronik Akaszy – piąty element przebudzenia świadomości

Bezpieczna metoda otwierająca duszę i ciało, która odkryje przed tobą karmiczne tajmnice twojego życia i twoich relacji

  • ISBN: 978-83-8171-896-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Kroniki Akaszy co to jest?

Kroniki Akaszy to Księga Życia każdego z nas. Pole informacji o życiu po życiu każdego człowieka, w którym zapisana jest cała nasza historia od początku istnienia – wszystkie emocje, czyny, myśli i odczucia. To zapis reinkarnacji i podróży każdej duszy – w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Duchowa płaszczyzna istnienia zawierająca każde twoje słowo, doświadczenie i myśl. A także możliwości rozwoju duchowego i osobistego twojej duszy. Dzięki praktycznym informacjom zawartym w tej książce, dowiesz się przede wszystkim, jak otworzyć Kroniki Akaszy, by wkroczyć w świat ezoteryki i odkryć informacje o sobie, swoich bliskich i celu własnej duszy.

Odkryj znaki reinkarnacji i dowiedz się, kim byłeś w życiu po życiu

Autorka, jako współczesna mistyczka, znawczyni ezoteryki i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego oraz duchowego, podpowie ci, jak przejść do wyższych wymiarów duchowości. Nauczy cię sposobu myślenia 5D. A także odczytów Kronik Akaszy. Ponadto wyjaśni ci, czy istnieje życie po śmierci – reinkarnacja. Dzięki zamieszczonym w książce praktycznym ćwiczeniom i technikom dowiesz się, jak wejść w Kroniki Akaszy. Jak podnieść swoją samoświadomość, lepiej zrozumieć siebie, swoją rodzinę, przyjaciół oraz otaczający cię świat. Odkryjesz swoje karmiczne tajemnice oraz znaki reinkarnacji. Zrozumiesz, jak dokonywać świadomych i właściwych wyborów, które dadzą ci dużo więcej szczęścia i wpłyną korzystnie na twoje kolejne wcielenia i życie po życiu. Wiedza oraz mądrości zaczerpnięte z Kronik Akaszy umożliwią ci duchowe, mentalne i emocjonalne przejście do piątego wymiaru. A to pozwoli otworzyć twoją duszę i ciało oraz odkryć karmiczne tajemnice twojego życia i twoich relacji.

Odczyty Kronik Akaszy – poznaj modlitwę otwierającą Kroniki Akaszy

To jedyny tak kompletny przewodnik na temat duchowości i ezoteryki. Dzięki zawartym w nim technikom i ćwiczeniom dowiesz się, jak otworzyć Kroniki Akaszy. Autorka podpowiada, jak znaleźć swoich przewodników duchowych, którzy pomogą ci w dostępie do Kronik Akaszy. Udostępnia odpowiednie narzędzia, niezwykle pomocne do odczytu Kronik Akaszy. Wyjaśnia, że zamierzonym celem pracy z Kronikami Akaszy jest rozwój duszy, a nie „naprawa” długów karmicznych. Mając wgląd do swoich kronik i pracując ze swoimi przewodnikami duchowymi, poznasz cel własnej duszy. I dodatkowo rozwiążesz problemy, które pojawiają się w twoim codziennym życiu i związkach. Ponadto wzmocnisz swoją duchowość i zaczniesz działać na wyższych poziomach świadomości osiągając szczęście. Twoja praca w Kronikach Akaszy wpłynie nie tylko na twój rozwój duchowy, ale i osobisty. To bezpieczna metoda, która otworzy twoją duszę i ciało na inne wymiary.

Dzięki tej książce uzyskasz

– Dokładne instrukcje dostępu do Kronik Akaszy, gwarantujące precyzję otrzymywanych informacji;- praktyczne ćwiczenia, narzędzia i metody, jak odkryć strażników i przewodników duchowych po swoich Kronikach Akaszy oraz zweryfikować otrzymywane od nich informacje, zamiast „ślepo ufać”, że są prawdziwe.
– Podpowiedzi w rozwiązaniu swoich problemów związanych ze szczęściem, zdrowiem, miłością czy pieniędzmi.
– Modlitwę otwierającą Kroniki Akaszy.
– Techniki umożliwiające otwieranie Kronik Akaszy w imieniu innych osób.
– Informacje, o co i jak pytać mistrzów i nauczycieli w Kronikach Akaszy.
– Jakie stawiać pytania do swojego Wyższego Ja i strażników Kronik Akaszy.
– Wskazówki, jak przejść z piątego wymiaru do Kronik Akaszy.

Otwórz się na wyższe wymiary swojej świadomości

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ