Kwantowe źródło świadomości - Okładka książki

Kwantowe źródło świadomości

Jak zaprogramować i aktywować wyższe uczucia, aby odzyskać zdrowie

  • ISBN: 978-83-8301-149-3 ;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 384;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Czy jesteś szczęśliwy? Czym jest szczęśliwość?

Czym jest szczęśliwość? Czy jest to ostateczne poczucie szczęścia? Nie – to znacznie więcej. Nie jest to uczucie lecz stan, który pojawia się nieomal automatycznie dzięki poznaniu. Jest to najwyższa forma wyrazu natury ludzkiej. Ale jak można odnaleźć szczęśliwość? Pytanie to prowadzi nas w rzeczywistości wprost do tego, czym jest nasza prawdziwa natura – do naszej jaźni. Poprzez filozofię kwantową odkryjesz drogę od podświadomości.

Jak osiągnąć szczęśliwość? Praktyczne ćwiczenia pola jedności

Z tej książki dowiesz się, jakie są prawidłowości naszego życia i co można z nimi zrobić. Opisane techniki pomogą ci przejść do myślenia zorientowanego na cel, aby urzeczywistnić szczęśliwość. Chodzi tu o pole jedności, które istnieje w każdym z nas. Naszym celem jest świadome jego odnalezienie. Poznasz i nauczysz się wprowadzać do swojego życia mechanizmy aktywności. Dokładnie określisz cele, które chcesz osiągnąć. Dowiesz się, dlaczego więź z naturą umożliwia osiągnięcie tego celu.

Poznaj działanie prawa kosmicznego na swoje życie

Czym jest życie i szczęśliwość określa wieczne i niezmienne prawo kosmiczne oparte na uniwersalnej sieci filozofii kwantowej. To kosmiczne prawo określa wszystko, co się dzieje, wszystkie zdarzenia, wszystkie manifestacje. Również wszystko, co się może objawić. Są to między innymi energie i siły, harmonie, życie, świadomość, wiedza, myśli, doznania, materia i wszystkie związane z nią moce. Każde ciało, każda myśl, każde poruszenie emocjonalne pozostaje w wewnętrznym związku z tym prawem i tworzą z nim nierozerwalną jedność.

Czym jest świadomość kosmiczna. Jak możesz się do niej podłączyć?

Natura wyposażyła nas w zdolność myślenia. Myślenie to przetwarzanie informacji. Aby rozpoznać informacje jako takie, mamy świadomość. Świadomość odpowiada – bez jakichkolwiek wyjątków – za wszystko, co istnieje. Bez niej nie wiedzielibyśmy niczego, wszystko byłoby puste, nie docierałyby już do nas żadne informacje. Jednak świadomość jest konieczna nie tylko do rozpoznawania informacji, lecz także do celowego ich przetwarzania – nazywa się to procesem umysłowym. Dlatego świadomość pociąga za sobą zawsze pojawienie się umysłu. Jeśli żywa istota działa w harmonii z prawem kosmicznym, staje się stwórcą obok najwyższej inteligencji.

Wykorzystuje do tego wszechobejmujące praźródło poznania i wiedzy. W efekcie może się objawić uniwersalna prawda, która nie może zostać poznana w żaden inny sposób.

Fałszywe przekonania – teraz możesz je zweryfikować

Wszyscy zostaliśmy ukształtowani przez wzorce myślowe naszej współczesności. Wynikają one z norm społecznych, które mogą być zupełnie fałszywe: wpojeń z okresu dzieciństwa, narzuconych, czyli zewnętrznie kontrolowanych potrzeb, rozproszenia spowodowanego koniecznością zarabiania pieniędzy, a wreszcie nawyków, które często są niczym innym jak wynikiem wygody.

Poznaj kod do programu szczęśliwości

ZAPISZ SIĘ