7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

  • ISBN: 978-83-7377-568-8;
  • Cena katalogowa: 19.90 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Paweł Uklejski
0
0

7 zasad sukcesu – Twoja droga do realizacji marzeń i pełnego szczęścia

Jak osiągnąć sukces? Jaka jest jego miara? Jedni będą upatrywali go w zarabianiu dużej ilości pieniędzy, prowadzeniu własnego biznesu, odbywaniu egzotycznych podróży. Inni jako nadrzędną wartość postawią zdrowie lub posiadanie szczęśliwej rodziny. Podobnie jest z drogą do sukcesu. Niecierpliwym zależy na tym, aby była jak najkrótsza – chcą osiągnąć sukces tu i teraz, bez wkładania wielkiego wysiłku. Ciężka, systematyczna praca, wyrzeczenia i długa nauka są jedynie dla nielicznych. Tak jak nie ma jednej definicji sukcesu, drogi do niego, tak samo nie ma uniwersalnej miary sukcesu, która pozwoliłaby ocenić nasze dokonania. 7 zasad sukcesu opartych na filozofii Wschodu i mądrościach Mistrza Chuang Yao, które znajdziesz w tej książce, pomoże Ci rozwijać naturalne talenty i wyznaczyć łatwą drogę do osiągania celu. Autor wskaże Ci zasady, dzięki którym odważysz się robić to, co kochasz i szybko staniesz się ekspertem w swojej branży.

Jak osiągnąć sukces i szczęście według filozofii Wschodu? Wyznaczaj sobie wielkie cele, znajdź motywację do działania

Wielu ludzi dokładnie wie, czego chcą od życia, lecz mimo to niewielu z nich osiąga sukces. Dlaczego? Nie potrafisz wygrać ze swoimi słabościami, a w osiągnięciu celu i zarabianiu pieniędzy przeszkadza Ci obawa. Lęk przed niepowodzeniem i brak motywacji wstrzymują wiele działań i nieuchronnie prowadzą do porażki. Właśnie ze względu na nią, ludzie nie podejmują ryzyka i nie wyznaczają sobie wielkich celów, zadowalając się jedynie małymi. Czują się w ten sposób bezpiecznie, bo w razie porażki niewiele stracą. Podobnie dzieje się w przypadku, kiedy już osiągnąłeś sukces i szczęście. Wtedy następuje moment, w którym jesteś w centrum zainteresowania, podziwu i nierzadko również krytyki. Wiele osób do tego stopnia obawia się tej ostatniej, że woli pozostać tam, gdzie są, w swojej znajomej i bezpiecznej strefie komfortu, niż narazić się na surową ocenę. Ludzie nie są w stanie spełniać marzeń, jeśli myślą o sobie w kategoriach małości. Dzięki tej książce wykorzystasz swoje naturalne talenty i pokonasz lęk przez porażką.

7 zasad sukcesu – poznaj je wszystkie

Ta książka motywacyjna zawiera 7 nauk – przypowieści, które tworzą jeden wielki sekret sukcesu. Autor, Maciej Stawicki, przenosi nas do Chin i niezwykłej świątyni Białego Kwiatu, gdzie poznajemy Mistrza Chuang Yao. Wcielając się w rolę jego ucznia – Alana – wyruszamy w podróż prowadzącą do spełnienia marzeń oraz odkrywania mocy pozytywnego myślenia, o którym wiele mówi filozofia Wschodu. Skorzystaj z wiedzy mieszkańców Państwa Środka, zainwestuj w rozwój duchowy i osobisty i dowiedz się jak osiągnąć sukces. Stań na drodze prowadzącej do spełniania marzeń i niebywałego sukcesu czy pieniędzy. Poznaj 7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao, które odmienią życie Twoje i Twoich bliskich. Zacznij korzystać z możliwości, jakie masz przed sobą. Chińska mądrość pokaże Ci, jak spełnić marzenia i odkryć mistrzowski sposób na lepsze życie. Nie bój się stawiać przed sobą wielkich celów i wykorzystywać naturalnych talentów!

Poznaj 7 zasad sukcesu i spełniaj swoje marzenia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ