Doświadczenie Feniksa, czyli sekrety skutecznej pracy ze swoim cieniem - Okładka książki

Doświadczenie Feniksa, czyli sekrety skutecznej pracy ze swoim cieniem

Praktyki, dzięki którym uzdrowisz duszę, zajrzysz w głąb siebie i obudzisz do działania swój uśpiony potencjał

  • ISBN: 978-83-8301-655-9;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Julia Szypulska
Paweł Uklejski
15
0

W naszym życiu zdarzają się chwile, kiedy myślimy, że mamy złamane serce. Są też takie momenty, kiedy jesteśmy przekonani, iż wszystko w nas się posypało. Ale to właśnie wtedy w naszym życiu wydarza się coś, co przypomina nam, że głęboko w naszym wewnętrznym świecie żyje Feniks, a my mamy zdolność do odradzania się i rozwijania skrzydeł, by po okresie ciemności wzlecieć w nowy dzień.

– fragment książki Doświadczenie Feniksa, czyli sekrety skutecznej pracy ze swoim cieniem

Poznaj magiczną podróż, dzięki której uzdrowisz swoje cienie

Czy zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie, dlaczego pamiętamy momenty pełne bólu i przykrych wydarzeń? Odpowiedź wcale nie jest tak oczywista, jednak specjaliści doszukują się źródła w przeżywaniu towarzyszących w danym momencie silnych, niekontrolowanych emocji. Wielu z nas dźwiga ciężki bagaż emocjonalny, który nie pozwala nam zapomnieć lub ostatecznie zamknąć pewnego etapu w życiu. Właśnie dlatego Autorka książki dzieli się swoimi metodami na odzyskanie poczucia własnej wartości i motywacji do działania. W publikacji znajdziesz konkretne rozwiązania, które w znaczący sposób wpłyną na twój rozwój osobisty i świadomość.

Jak zajrzeć w głąb siebie poprzez pracę z cieniem? Skuteczna praktyka do odzyskania poczucia własnej wartości i motywacji w życiu

Praca z cieniem to metoda, która polega na dokładnym zrozumieniu ukrytych i niewyrażonych emocji, myśli, doświadczeń oraz uczuć. To niezwykle ciekawy sposób na lepsze zrozumienie siebie i tego, kim jest się naprawdę. Zmierzenie się z własnym cieniem może stanowić nie lada wyzwanie, jednak Anne Vonjaht w prosty i skuteczny sposób pomoże ci w uzdrowieniu twojej duszy. Przede wszystkim dowiesz się, jak zajrzeć w głąb siebie, abyś mógł lepiej poznać siebie i swoje możliwości. Ta świadomość pozwoli ci odczuć większą motywację oraz uzmysłowi, że drzemie w tobie wielki potencjał.

Zrozumienie swojego wewnętrznego dziecka jest kluczowe do skutecznej pracy z cieniem

Wewnętrzne dziecko jest zbiorem cech osobowości, emocji i zachowań, które zostały zakorzenione w nas we wczesnej młodości. To właśnie one odpowiadają za nagłe przypływy agresji, lęku i niepokoju w wielu sytuacjach życiowych. Dzięki tej książce poznasz różne typy wewnętrznego dziecka, a także proste sposoby na poradzenie sobie z problemami, które utrwaliły się jeszcze w czasach dzieciństwa. Z pewnością wpłynie to na poprawę twoich relacji z bliskimi i zaakceptowanie tego, kim jesteś naprawdę.

Praca z cieniem pomoże ci w pozbyciu się bólu i lęków. Poczuj radość i pozytywną energię każdego dnia!

Publikacja w skuteczny sposób poprowadzi cię w czasie twojej pracy z cieniem. Poznasz szczegółowo opisany system archetypów, który pozwoli ci uzdrowić duszę, pozbyć się wstydu i bólu z przeszłości. Pokonasz wszelkie przeszkody na twojej drodze do rozwoju osobistego i zakończysz wewnętrzną walkę. Co więcej, staniesz się mniej krytyczny wobec siebie i napełnisz swoje życie pozytywną energią. Ponadto wykorzystasz w pełni swój potencjał do spełnienia marzeń, zadbasz o swoją karierę, a także odnajdziesz upragniony spokój ducha.

Powstań na nowo niczym mityczny Feniks i rozpocznij podróż do swojego wnętrza!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ