Jesteś tego warta

Od zmiany przekonań do wysokiej samooceny i bogactwa

  • ISBN: 978-83-7377-854-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
1

Spełnianie marzeń nie jest trudne! Pokochaj siebie i dowiedz się, jak zdobyć bogactwo

Ponoć pieniądze szczęścia nie dają… Ale znasz kogokolwiek, kto nie chciałby ich mieć? Czasami bywają źródłem kłopotów i kłótni. Kiedy mamy mało pieniędzy, zastanawiamy się, jak mieć ich więcej. Gdy już osiągniemy bogactwo, głowimy się, jak je pomnożyć lub przynajmniej go nie stracić. Wokół tematu pieniędzy krąży wiele naszych myśli. Nic dziwnego, bowiem uważamy je za skuteczne narzędzie do osiągnięcia szczęścia, klucz do spełniania marzeń i przełamania barier ograniczających rozwój osobisty. Lektura tej książki pozwoli Ci odkryć sekret, jak zdobyć bogactwo. Ale wcześniej dowiesz się, jak poprawić swoją samoocenę. Tak, nie przesłyszałeś się. Pokochaj siebie, a będziesz bogaty! Właśnie zmiana stosunku do samego siebie jest najlepszym sposobem na osiągnięcie szczęścia i wolności finansowej. Dzięki tej książce zdobędziesz szacunek do samego siebie, a w efekcie – także pieniądze. Poznasz zasady 10-stopniowego treningu mentalnego, który sprawi, że bogactwo stanie się także Twoim udziałem.

Sposoby na spełnianie marzeń, bogactwo i szczęście

W książce zostały opisane proste i sprawdzone techniki pozbywania się błędnych przekonań, które stoją na drodze rozwoju osobistego i spełniania marzeń. Prezentowane ćwiczenia pomogą Ci zdobyć umiejętność radzenia sobie z wszelkimi trudnościami, nie tylko finansowymi. Dzięki nim zajrzysz w głąb siebie, by lepiej zrozumieć, czym są dla Ciebie pieniądze oraz jakie sposoby na oszczędzanie będą dla Ciebie najlepsze. Proponowane techniki pozwolą Ci uwierzyć, że zasługujesz na wymarzone życie i wyższe zarobki. Człowiek, który nie szanuje samego siebie, nabiera nawyków, które sabotują każdą jego motywację do poprawy sytuacji materialnej. W efekcie nawet jeśli wygrzebie się z długów… to wpadnie w kolejne. Dlaczego? Oczywiście nie robi tego specjalnie. Ale złe nawyki zostają z nami na długo, ponieważ biorą się z zakorzenionych w podświadomości negatywnych schematów myślowych. A te sięgają bardzo głęboko, bo aż do dzieciństwa.

Jak poprawić swoją samoocenę, by wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego

Autorka jest trenerką integracyjną oraz twórczynią programów JUMP oraz WORTHY. W trakcie zajęć indywidualnych i grupowych pomaga swoim klientom znaleźć odpowiedź na pytanie, jak poprawić swoją samoocenę, by osiągnąć pełnię szczęścia. Motywację i siłę do zmiany życiowej ścieżki daje opracowany przez nią 10-stopniowy trening. Ale najpierw Autorka nakłania do przeanalizowania swojego życia, poczynając od dzieciństwa. Podkreśla, że właśnie wtedy nabieramy poczucia własnej wartości. Bywa, że w Twojej podświadomości zalęgają się negatywne myśli, np. „Nie jestem wystarczająco dobry”, „Nikt mnie nie pokocha” czy „Oni są lepsi ode mnie”. Przekonanie, że jesteś gorszy od innych, odbija się na podejmowanych przez Ciebie decyzjach. Także dotyczących pieniędzy i sposobów na oszczędzanie. Dopóki nie rozplączesz węzła negatywnych emocji i lęków, które zostały wpisane w Twoją psychikę, dopóty będzie trwać Twoja „chora” relacja z pieniędzmi, ograniczająca rozwój osobisty. Ta książka stanowi idealne narzędzie i motywację do zmiany fałszywych przekonań, a tym samym do lepszego życia.

Pokochaj siebie – prosty sposób na oszczędzanie i prawdziwe szczęście

Czy masz wystarczająco dużo pieniędzy, żeby o siebie zadbać? Wydaje Ci się, że potrafisz nimi zarządzać? Czy otwierają się przed Tobą liczne opcje zarobkowania? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi „nie”, najprawdopodobniej zmagasz się z podświadomą blokadą. Ta książka odsłoni przed Tobą nowe możliwości. Gdy staniesz przed lustrem i powiesz – pokochaj siebie, uwolnisz się od przekonań, które hamują Twój rozwój osobisty, i znajdziesz motywację do zmian. Wreszcie pozbędziesz się problemów z brakiem funduszy potrzebnych do spełniania marzeń i będziesz wiedział, jak zdobyć bogactwo. Odzyskasz kontrolę nad kwestiami finansowymi i sprawisz, że także inne aspekty Twojego życia wrócą do normalności.

Naucz się być bogaty

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ