Olej to!

5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni

  • ISBN: 978-83-8171-368-9;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Jak się nie przejmować tym, co myślą i mówią inni

Jak się nie przejmować opiniami innych? Prawdopodobnie to pytanie nurtuje wielu z was. Lęk przed krytyką i odrzuceniem sprawia, że rezygnujemy z wyrażania własnego zdania. Jednocześnie nie potrafimy radzić sobie z opiniami innych na swój temat. W efekcie poziom naszej życiowej frustracji rośnie, spada zaś akceptacja samych siebie i komunikacja potrzeb. Czym to grozi? Początkowo tylko gorszym samopoczuciem. Później jednak nasza wewnętrzna równowaga zostaje trwale zaburzona, a to już stanowi wstęp do wielu groźnych chorób. W równym stopniu dotykają one nasz umysł, jak i ciało. Dzięki książce Michaela Leistera dowiesz się, jak być sobą. Tym samym zyskasz motywację do wprowadzenia gruntownych zmian w swoim życiu. Nauczysz się samodzielnie i skutecznie radzić z krytycznymi opiniami na swój temat, a także budować relacje międzyludzkie oparte na zdrowych zasadach. Włączając pozytywne myślenie, korzystnie wpłyniesz na swój rozwój osobisty, a spełnianie marzeń stanie się łatwiejsze. Jak to zrobić? Po prostu pokochaj siebie!

Poznaj zasadę trzech „S” – klucz do odzyskania pewności siebie i szczęścia!

Pod enigmatycznie brzmiącymi trzema „S” kryją się – samoświadomość, samozaufanie oraz silne poczucie własnej wartości. Odkrywając je w sobie, będziesz mógł ponownie czerpać radość z życia osobistego i zawodowego. Przy okazji znalezienie odpowiedzi na pytanie – jak odzyskać pewność siebie – stanie się znacznie prostsze. Samoświadomość i pozytywna energia pomogą ci oczyścić umysł z negatywnych wpływów, przewartościować hierarchię życiowych celów i ułatwią spełnianie marzeń. W ten sposób oddzielisz rzeczy ważne od mniej ważnych. Zyskasz także poczucie wagi własnych czynów i myśli. Dzięki samozaufaniu zbudujesz silne relacje z najważniejszą dla siebie osobą, czyli… samym sobą. Brzmi egoistycznie? Bynajmniej! To dobry pierwszy krok w kierunku odczuwania zadowolenia z życia i przełączenia się na tryb pozytywnego myślenia. Z kolei za sprawą silnego poczucia własnej wartości zdobędziesz uznanie, do którego podświadomie tak mocno dążysz. W efekcie, realizując zasadę trzech „S”, automatycznie uniezależnisz się od opinii innych i stworzysz solidny fundament dla swojego rozwoju osobistego.

Co blokuje twoje poczucie szczęścia i pozytywną energię

Dlaczego przejmujemy się opiniami innych? Odpowiedź jest prosta. Ponieważ jesteśmy istotami społecznymi, które żyją w świecie konwenansów i sieci wzajemnych relacji. Komunikacja jest podstawą stosunków międzyludzkich. Dlatego autor wskazuje 10 istotnych obszarów, w których szczególnie powinniśmy uważać na opinie innych. Są wśród nich między innymi: praca, związki, dobry wygląd czy tak zwane wyznaczniki statusu. Jak się nie przejmować opiniami innych? Uwalniając się od społecznej presji w tych dziedzinach, oczyścimy umysł z ograniczających nas lęków i obaw. W ten sposób otworzy się przed nami szansa na spełnianie marzeń. Z pewnością zyskają na tym zarówno nasze życie osobiste, jak i zawodowe. Kluczem do zmian i źródłem motywacji będzie pozytywne myślenie na swój temat.

Pokochaj siebie – proste rady, które dadzą ci motywację do wprowadzenia zmian

Samoświadomość, samozaufanie i silne poczucie własnej wartości staną się fundamentem twojej duchowej niezależności. Sprawią, że znowu będziesz potrafił czerpać radość z życia i zyskasz potężny zastrzyk pozytywnej energii. Dzięki tej książce dowiesz się, jak się nie przejmować opiniami innych i odbudować pewność siebie. Uzbrojony w tę wiedzę, pozbędziesz się lęków i stresu towarzyszących ci w kontaktach z ludźmi. Wreszcie komunikacja swoich potrzeb nie będzie stanowiła dla ciebie problemu. Tym samym odzyskasz utraconą wiarę w siebie i własne możliwości, a blokady ograniczające twój rozwój osobisty odejdą w niepamięć.

Źródłem szczęścia jesteś ty, a nie inni!

ZAPISZ SIĘ