Sekretna medycyna szamanów

Najskuteczniejsze rytuały i ceremonie ze sprawdzonej ludowej praktyki, które uzdrawiają i wzmacniają twórczą energię życiową

  • ISBN: 978-83-8171-951-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Dowiedz się, jak prastara mądrość i sekretna medycyna szamanów mogą uzdrowić Twoje życie

Umysł, ciało i dusza to nierozerwalna jedność. Na tym przekonaniu bazuje sekretna medycyna szamanów. Życie w zgodzie z naturą i dbałość o rozwój wewnętrzny doceniają nie tylko tradycyjne ludy, takie jak Toltekowie, ale również ludzie żyjący współcześnie. Rozwój osobisty i duchowy, szczęście i radość to wartości ponadczasowe. Jak, w niespokojnych czasach i ciągłym biegu, uzdrowić swoje życie i dokonać duchowej przemiany? Autor, zakorzeniony w szamanizmie i ezoteryce praktykujący uzdrowiciel, skutecznie Ci w tym pomoże. Jego rady możesz stosować jako naturalną terapię. Dzięki informacjom zawartym w tej książce proces tworzenia rytuałów uczynisz bardzo prostym i zrozumiałym. Poradnik zawiera zasady stosowania technik uzdrawiających, praktyk i ceremonii, dostosowane do współczesnych realiów. Od tej pory pogoń za radością i szczęściem nabierze sensu – zaangażujesz w nią całą świadomość i umysł.

Sekretna medycyna szamanów – poznaj rytuały i techniki uzdrawiające, które czerpią moc z magii roślin i Księżyca

Bez wątpienia, ciągły pośpiech i natłok zadań sprawiają, że Twoje życie jest pozbawione ezoteryki i duchowości. Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, jak nawiązać więź z przyrodą na co dzień. W prosty sposób stworzysz własną szamańską sakiewkę, która stanie się Twoim talizmanem. Don Jose Ruiz nauczy Cię, w jaki sposób, wykorzystując naturalne piękno przyrody czy działanie Księżyca, dostroić się do niewidzialnych energii świata.

Rozwój osobisty i duchowy. Wykorzystaj proste metody oparte na naturalnych terapiach i tradycji Tolteków

Korzystając z porad Autora, od lat praktykującego szamanizm i uzdrawianie duchowe, rozwiniesz swoją świadomość. Spontanicznie będziesz dążyć do otaczania się przyrodą. To poradnik skierowany do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą żyć w duchu jedności z naturą i poszukują metod oraz technik uzdrawiających, które mogą zastosować w codziennym życiu. Dążąc do uzdrowienia duchowego, wykorzystasz proste rytuały i ceremonie, jak również naturalną siłę swego umysłu. Ten poradnik wskaże Ci drogę, jak czerpać moc z Księżyca i wykorzystać magię roślin, które są na wyciągnięcie ręki. Poznasz chociażby moc potężnej ceremonii wykorzystującej energię drzew.

Potęga natury, duchowości i samouzdrawiania. Wykorzystaj sprawdzone rytuały i ceremonie, zgodnie z medycyną szamanów

Dzięki informacjom zawartym w tej książce przekonasz się, że natura jest wielkim uzdrowicielem. Nawet współczesna nauka docenia tę starożytną mądrość. Liczne wyniki badań wskazują na to, że bliski kontakt z drzewami i roślinami może wzmacniać ludzki układ odpornościowy, a także obniżać poziom hormonów stresu i ciśnienie krwi. Na ścisłej łączności ludzkiej świadomości i umysłu z naturą bazuje też sekretna medycyna szamanów.

Samodzielnie przygotuj narzędzia do osobistej przemiany i dowiedz się, jak w prosty sposób uzdrowić życie

Czy można ezoterykę i rytuały, obecne od wieków w szamanizmie, wykorzystać do uzdrowienia życia czy pokonania dolegliwości, lęku i bólu? Oczywiście, że tak. Dzięki przełożeniu prastarych mądrości na współczesny język, osiągniesz radość i szczęście. Zadbasz o rozwój duchowy, stworzysz szamańską sakiewkę, którą zastosujesz jako terapię do uleczenia ciała i umysłu. Poza tym dowiesz się, że jedną z głównych zasad szamanizmu jest wiara w moc ceremonii, która może zamanifestować zmianę w świecie fizycznym. Praktycznie wszystkie tradycje szamańskie wykorzystują różnorodne praktyki rytualne jako narzędzia do osobistej przemiany, uzdrawiania i świętowania. Teraz, w tej ekscytującej i praktycznej książce, szaman Tolteków i autor bestsellerów New York Timesa, Don Jose Ruiz, przedstawia i wyjaśnia bogactwo tych ludowych rytuałów i ceremonii. Poznaj ten szczegółowy i przystępny przewodnik po ich samodzielnym wykonywaniu.

Dzięki poradom zawartym w tej książce nauczysz się, jak:

– wybrać i stworzyć obiekty mocy, które skutecznie wzmocnią Twoją duchowość;
– zbudować osobisty ołtarz i koło lekarskie;
– dostosować swoje życie do cykli natury i faz Księżyca;
– znaleźć i pracować ze swoimi duchowymi zwierzętami;
– stworzyć własną szamańską sakiewkę, która stanie się Twoim talizmanem na co dzień;
– wykorzystać siłę umysłu, aby uzdrowić swoje życie i odczuwać radość i szczęście na co dzień.

Wykorzystaj medycynę szamanów, magię roślin

oraz potęgę umysłu do uzdrowienia życia

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ