Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy

Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi

  • ISBN: 978-83-7377-817-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
1

Dusza zwierząt – odkryj znaczenie zachowania swojego pupila. Dowiedz się, czy kot lub pies wyczuwa chorobę człowieka

Zwierzęta i ich umysł są głęboko i nierozerwalnie związane z ich właścicielami. Nie tylko są naszymi wiernymi przyjaciółmi i mniejszymi braćmi, ale również są zdolne do współprzeżywania bólu oraz stanów psychicznych i emocjonalnych. Stanowią tym samym kanał, który rejestruje wszystkie bodźce ze środowiska i przyjmuje je do siebie, do świadomości. Dusza zwierząt posiada zdolność odczuwania ludzkich emocji i odzwierciedlają wszystkie, również negatywne aspekty domowników, często przejmując ich choroby. Dzięki niniejszej książce każdy może dowiedzieć się, co oznaczają zachowania domowych pupilów i jak możemy wyciągnąć z nich bezcenne lekcje. Zwierzęta bez wątpienia wpływają na podświadomość, wspierają Twój rozwój duchowy i rozwój osobisty.

Psychosomatyka i homeopatia – sposób na Twoje cierpienia. Pokonaj dolegliwości, ciesz się szczęściem, rozwijaj świadomość

Często stawiamy sobie pytanie o to, czy nasz pies lub kot wyczuwa choroby i ból? W tej książce znajdziesz na nie odpowiedź. Autorka tej publikacji to światowej sławy weterynarz homeopata, który opiera swoje spostrzeżenia zarówno na osobistych doświadczeniach klinicznych, jak i najnowszych naukowych odkryciach dotyczących umysłu. Partneruje jej jeden z największych współczesnych ekspertów z dziedziny psychosomatyki. Poprzez fachowo opisane przykłady ukazują zależności między stanem emocjonalnym domownika a dolegliwościami dręczącymi zwierzę. Dusza zwierząt potrafi odzwierciedlać ludzkie emocje i dolegliwości. Dzięki świadomości powagi sytuacji, będziesz w stanie zaobserwować zmiany w zachowaniu swojego pupila i z łatwością powiążesz je ze swoimi problemami życiowymi.

Uważnie obserwuj swoje zwierzę. Ono, wpływając na Twoją podświadomość, zasygnalizuje chorobę i zdrowie

Dusza zwierząt to odzwierciedlenie ludzkich stanów emocjonalnych i dolegliwości zdrowotnych. Zwierzęta kochają nas bezwarunkową miłością i trwają przy nas, nawet gdy inni „ludzcy przyjaciele” odwracają się od nas. Nieraz zadawałeś sobie pytanie: czy kot lub pies wyczuwa chorobę człowieka? Autorzy potwierdzają ten fakt. Gdy tylko wyczuwają jakieś zachwianie stanu emocjonalnego u człowieka, automatycznie same zdradzają oznaki niepokoju i złego samopoczucia. Są zdolne do współodczuwania emocji właściciela do tego stopnia, że bardzo często w jakimś stopniu przejmują odpowiedzialność za życiowe zawirowania domowników. Niejednokrotnie cierpią przy tym na różne dolegliwości lub zapadają na poważne choroby. Gdy sprawy zawodowe stabilizują się, problemy zwierząt ze zdrowiem również mijają samoistnie. A wszystko za sprawą odczuwanych emocji. Zwierzę poczuje wtedy również Twoje szczęście. Dzięki swojemu pupilowi zainwestujesz w swój rozwój duchowy i rozwój osobisty.

Dowiedz się, co wspólnego mają Twoje problemy z samopoczuciem zwierzęcia

Dzięki tym dwóm niekwestionowanym autorytetom dowiesz się, jak dzięki zwierzętom otrzymać bezcenne informacje dotyczące problemów duchowych ich właścicieli. Uświadomisz sobie również, że nawet naukowcy potwierdzili, że złe traktowanie zwierząt odbija się na naszym zdrowiu. Poznasz sposoby na wykorzystanie oferowanego nam przez nie terapeutycznego wsparcia i argumenty za tym, że zwierzęta posiadają duszę. Dowiesz się, co mają wspólnego zaburzenia równowagi psa i niespełnione marzenia właścicielki, jak również dlaczego trudności trawienne kota mogą wskazywać na problemy zawodowe jego pana. Odczytasz kluczowe sygnały dawane przez Twojego podopiecznego i zrozumiesz, jakie aspekty codzienności wymagają wzmożonej uwagi.

Dusza zwierząt i ich zachowanie powie Ci, jakie masz problemy. Naucz się je odczytywać!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ