Autohipnoza świadoma i nieświadoma. Skuteczna terapia Twoich ograniczeń

Czym jest autohipnoza? Jakie korzyści możesz czerpać z imagoterapii i samoprogramowania? Jak osiągnąć doskonałe zdrowie, samopoczucie i uwolnić się od nałogów? Odpowiedzi na te pytania odnajdziesz w książce znanego i cenionego hipnoterapeuty. Podaje on szereg wskazówek, jak w domowym zaciszu samodzielnie wykorzystać potencjał autohipnozy. Dołączona płyta CD umożliwi Ci synchronizację półkul mózgowych. Z tą książka wkroczysz w nową erę uzdrawiania!

  • ISBN: 978-83-7377-446-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;

Już dziś odkryj sposób na powszechne dolegliwości

Czy od lat zmagasz się z którymś z nałogów, a wszelkie sposoby na uwolnienie się od niego zawiodły? Próbowałeś np. rzucić palenie, ale zawsze do niego wracałeś? Być może cierpisz przy tym na długotrwały stres i trudno jest Ci się zrelaksować? A może chcesz zrzucić kilka kilogramów, by znów zacząć cieszyć się smukłą sylwetką? Jeśli popularne sposoby na eliminowanie tych dolegliwości nie przyniosły efektów, jest coś, co pomoże Ci uwolnić się od nich raz na zawsze. Tym rewelacyjnym sposobem jest autohipnoza.

Poznaj autohipnozę, a zrozumiesz jej zalety

Autohipnoza to zjawisko, które niejednokrotnie budzi lęk i niedowierzanie. Uczucia te są bardzo często powodowane jednak niewiedzą. Łatwo jest bowiem bać się czegoś, czego się nie rozumie. Większość osób nie wie, że autohipnoza jest ich codziennością. Wszyscy uczestniczymy bowiem w seansach autohipnotycznych – bardzo często wprowadzamy się w nie jednak nieświadomie. Można również wykonywać to zamierzenie poprzez nagrania z płyt CD lub za pomocą ćwiczeń relaksacyjnych i afirmacji.

Skorzystaj z rad autorytetu i ciesz się dobrym zdrowiem

Dzięki publikacji Andrzeja Kaczorowskiego, autora licznych książek poświęconych hipnozie, każdy z nas będzie w stanie wprowadzać się w te stany w pełni świadomie i robić to w konkretnym celu. Ten wybitny psycholog, pedagog, hipnolog, doktor medycyny naturalnej i teologii oraz wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej przedstawia szereg ćwiczeń, dzięki którym autohipnoza stanie się praktycznym i często wykorzystywanym narzędziem. Od tej chwili zmienisz swój pogląd na leczenie hipnozą oraz autohipnozą – przekonasz się o ich korzyściach, jakich nie zyskałeś nigdy wcześniej.

Pozbądź się chorób i zcharmonizuj czakry

Umożliwi ona leczenie wielu chorób – zarówno o podłożu fizycznym jak i psychicznym. Nauczysz się także dokonywać samodzielnej harmonizacji czakr i w konsekwencji zapobiegniesz wielu schorzeniom, które mogłyby ci zagrozić w przyszłości. Dzieje się tak dlatego, że nasz umysł jest bardzo podatny na sugestie i podczas wprowadzania się w stan hipnozy łatwiej jest wpłynąć na naszą świadomość. Do książki dołączona została płyta CD, która ułatwi Ci dokonanie synchronizacji półkul mózgowych. A jest to zaledwie jedna z wielu korzyści wynikających ze stosowania autohipnozy.

Ty również możesz wyleczyć się z nałogów

Imagoterapia, leczenie nałogów, chorób i samoprogramowanie – to wszystko oferuje Ci ta prosta technika wprowadzania siebie samego w stan hipnotyczny. Dzięki jej zastosowaniu rzucisz palenie, zredukujesz wagę czy usuniesz długotrwały stres. Przekonasz się, jaki wpływ ma hipnoza na bezsenność czy eliminowanie dolegliwości. Wszystko to możesz osiągnąć w domowym zaciszu i przy użyciu swoich własnych predyspozycji. Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie Autora i już dziś dokonaj pozytywnych zmian w swoim życiu używając techniki, która jest dla Ciebie równie naturalna jak oddychanie.

Autohipnoza – korzystniejsza, niż myślisz

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ