Autohipnoza świadoma i nieświadoma

Skuteczna terapia twoich ograniczeń

  • ISBN: 978-83-8171-795-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Książce towarzyszą nagrania do pobrania (download MP3) w formacie MPS z Internetu

Autohipnoza świadoma i nieświadoma – odkryj sposób na powszechne dolegliwości

Czy od lat zmagasz się z którymś z nałogów, a wszelkie sposoby na uwolnienie się od niego zawiodły? Zmagasz się z przewlekłymi chorobami i już nie wiesz, jak się uleczyć? Próbowałeś np. rzucić palenie, ale zawsze do niego wracałeś? Być może cierpisz na długotrwały stres i trudno jest ci się zrelaksować? A może chcesz zrzucić kilka kilogramów, by znów zacząć cieszyć się smukłą sylwetką? Jeśli popularne sposoby na eliminowanie tych dolegliwości nie przyniosły efektów, jest coś, co pomoże ci uwolnić się od nich raz na zawsze. Tym rewelacyjnym sposobem jest autohipnoza świadoma i nieświadoma. Mózg często działa podświadomie i z pewnością już nie raz wykorzystywałeś tę metodę, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Poznaj autohipnozę i samodzielnie wykorzystaj jej możliwości

Autohipnoza to zjawisko, które niejednokrotnie budzi lęk i niedowierzanie. Uczucia te są bardzo często powodowane jednak niewiedzą. Łatwo jest bowiem bać się czegoś, czego się nie rozumie. Większość osób nie wie, że autohipnoza jest ich codziennością i bardzo łatwo można się jaj nauczyć. Wszyscy uczestniczymy bowiem w seansach autohipnotycznych – bardzo często wprowadzamy się w nie jednak nieświadomie. Można również wykonywać to zamierzenie poprzez nagrania dołączone w formacie MP3 lub za pomocą ćwiczeń relaksacyjnych i afirmacji. W tej książęce znajdziesz praktyczne wskazówki i ćwiczenia, które pozwolą ci w pełni wykorzystać możliwości autohipnozy.

Skorzystaj z rad autorytetu, dla którego autohipnoza świadoma i nieświadoma nie ma tajemnic

Dzięki publikacji Andrzeja Kaczorowskiego, autora licznych książek poświęconych hipnozie, każdy z nas będzie w stanie wprowadzać się w te stany w pełni świadomie i robić to w konkretnym celu. Ten wybitny psycholog, pedagog, hipnolog, doktor medycyny naturalnej i teologii oraz wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej przedstawia szereg ćwiczeń, dzięki którym autohipnoza stanie się praktycznym i często wykorzystywanym narzędziem. Od tej chwili zmienisz swój pogląd na leczenie hipnozą oraz autohipnozą – przekonasz się o ich korzyściach, jakich nie zyskałeś nigdy wcześniej.

Autohipnoza świadoma i nieświadoma – dzięki niej pozbędziesz się chorób i zharmonizujesz czakry

Autohipnoza świadoma i nieświadoma umożliwia leczenie wielu chorób – zarówno o podłożu fizycznym jak i psychicznym. Dzięki temu poradnikowi nauczysz się także dokonywać samodzielnej harmonizacji czakr i w konsekwencji zapobiegniesz wielu schorzeniom, które mogłyby ci zagrozić w przyszłości. Dzieje się tak dlatego, że nasz umysł jest bardzo podatny na sugestie i podczas wprowadzania się w stan hipnozy łatwiej jest wpłynąć na naszą świadomość. Do książki dołączone zostało nagranie w formacie MP3, które ułatwi ci dokonanie synchronizacji półkul mózgowych.

Zredukuj wagę, pozbądź się stresu i zerwij z nałogami

Imagoterapia, leczenie nałogów, chorób i samoprogramowanie – to wszystko oferuje ci ta prosta technika wprowadzania siebie samego w stan hipnotyczny. Dzięki jej zastosowaniu rzucisz palenie, zredukujesz wagę czy usuniesz długotrwały stres. Przekonasz się, jaki wpływ ma hipnoza na bezsenność czy eliminowanie dolegliwości. Wszystko to możesz osiągnąć w domowym zaciszu i przy użyciu swoich własnych predyspozycji. Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie Autora i już dziś dokonaj pozytywnych zmian w swoim życiu. Samodzielnie używając techniki, która jest dla ciebie równie naturalna jak oddychanie.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– dowiesz się, czym jest i co daje autohipnoza,
– nauczysz się, jak wprowadzić się w stany poszczególnych typów autohipnozy świadomej i wykorzystasz ją do uleczania schorzeń duszy bądź ciała,
– poznasz sposoby harmonizowania czakr poprzez autohipnozę,
– dowiesz się, na czym polega leczenie hipnozą i czy autohipnoza pomaga na sen,
– wykorzystasz dołączone do książki nagranie w formacie MP3, które ułatwi synchronizację półkul mózgowych,
– dowiesz się, czym jest imagoterapia i jakie korzyści możemy czerpać z pobudzenia naszej wyobraźni i podświadomości,
– znajdziesz zestawy prostych ćwiczeń, dzięki którym samodzielnie i łatwo osiągniesz interesujący cię typ autohipnozy.

Wykorzystaj moc autohipnozy! Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ