Czakra podstawy

Połącz się z uziemiającym centrum energii dzięki medytacjom, afirmacjom, wizualizacjom, pozycjom jogi, diecie i uzdrawiającym mantrom dopasowanym do pierwszej czakry

  • ISBN: 978-83-8301-592-7 ;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12,0 cm x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Czakra podstawy – odkryj potencjał pierwszej czakry dla doskonałego życia

W dzisiejszym zabieganym świecie dążymy do harmonii w różnych obszarach życia – zdrowia, kariery, bogactwa, szczęścia rodzinnego, życia intymnego, poczucia bezpieczeństwa i energii do rozwoju. Czy wiesz, że możesz to wszystko osiągnąć? Jak? Wystarczy, że zrozumiesz i zharmonizujesz swoje czakry, a szczególnie pierwszą z nich, znaną również jako czakra korzenia lub podstawy. To właśnie publikacja o czakrze podstawy otwiera naszą wyjątkową serię o każdej z siedmiu czakr. Jej pierwszy tom pokaże ci, jak możesz wykorzystać energię czakry korzenia do stworzenia pełnego, satysfakcjonującego życia. Gotowy?

Czakra podstawy to twój fundament i miejsce, gdzie uśpiona jest energia kundalini

Czakry – jak już pewnie doskonale wiesz – to wirujące centra subtelnej energii rozmieszczone w całym ciele. Centra te decydują o stanie naszego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jeśli występuje niedobór, nadmiar lub zastój energii, harmonia zostaje zaburzona i pojawiają się choroby oraz złe samopoczucie. Możesz wtedy sięgnąć do medycyny naturalnej, ale możesz też sam zadbać o swoje czakry!

Pierwsza czakra, w tradycji hinduskiej nazywana również muladhara, położona jest u podstawy kręgosłupa. Kolor, jaki odpowiada czakrze podstawy, to kolor czerwony, który symbolizuje żywotność i witalność. Jest także symbolem początku i fundamentem naszej istoty. W tradycji hinduskiej czakra podstawy jest uważana za punkt, w którym energia kundalini, czyli życiowa energia, jest uśpiona. Za co odpowiada czakra podstawy? Ta czakra odpowiada za twoją łączność z energią Ziemi, światem materialnym i sensem twojej przynależności. Czakra korzenia reguluje funkcje fizyczne związane z ciałem, takie jak praca układu odpornościowego, krążenie. A także prawidłowe funkcje układów pokarmowego i układ kostnego. Czakra podstawy odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, stabilności emocjonalnej i pewności siebie.

Poznaj techniki uzdrawiające i odblokowujące dla czakry podstawy – afirmacje, medytacje, mantry

Dzięki informacjom, różnorodnym terapiom holistycznym oraz technikom uzdrawiającym opisanym w tej książce będziesz w stanie odkryć i zrozumieć swoją pierwszą czakrę. A to będzie kluczem do rozwoju w każdej sferze twojego życia. Autorzy tej publikacji, w tym Cyndi Dale, światowy autorytet w dziedzinie pracy z energią i energetyczną anatomią, podkreślają, że to właśnie zrozumienie i harmonizacja czakry podstawy jest pierwszym krokiem na drodze do spełnienia marzeń i zakorzenienia ich w rzeczywistości. Bo tego właśnie pragniesz, prawda?

Ta książka zabierze cię w fascynującą podróż w głąb pierwszej czakry, w której odkryjesz jej znaczenie oraz dowiesz się szczegółowo, za co odpowiada czakra podstawy. Poznasz też praktyczne metody jej harmonizacji, takie jak afirmacje i wizualizacje, proste mantry, medytacje odpowiednie dla czakry podstawy, a także skuteczne sposoby na to, jak odblokować pierwszą czakrę.

Dieta, aktywność fizyczna i joga dla wzmocnienia pierwszej czakry

W pierwszym tomie serii o czakrach znajdziesz jeszcze więcej! Czy wiesz, że także poprzez odpowiednią dietę, regularną aktywność fizyczną i zdrowe nawyki zaczerpnięte z medycyny naturalnej możesz zadbać o równowagę czakry podstawy? Takie informacje również znajdziesz w tej książce. Przedstawione ćwiczenia oddechowe, zwłaszcza te skupione na aktywacji dna miednicy, pomogą ci w równoważeniu energii czakry korzenia. Dzięki poradom Autorów z łatwością nauczysz się skoncentrowanych na energii Ziemi medytacjach oraz wizualizacji czerwonego światła, które będą wzmacniały twoją czakrę podstawy. Poznasz nawet korzystne dla tej czakry pozycje jogi, które kładą nacisk na stabilizację dolnej części ciała.

Aktywuj moc samouzdrawiania dzięki technikom opisanym w pierwszym tomie niezwykłej serii o czakrach

Czakra podstawy, która opisana jest w pierwszym tomie serii o czakrach, stanowi fundament twojej energetycznej istoty. Jej zrozumienie i harmonizacja są kluczowe dla osiągnięcia harmonii w twoim życiu. Wykorzystaj zawartą w tej publikacji wiedzę ekspertów do poprawy jakości swojego życia i rozwoju osobistego. Z pomocą opisanych w książce holistycznych terapii odkryjesz potencjał czakry podstawy, aby zakorzenić się w mocy życiowej i zbudować solidny fundament dla twojego dobrostanu. Aktywuj moc samouzdrawiania!

Samouzdrawianie z uziemiającą czakrą podstawy

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ