Odblokuj swoje czakry

Przełomowe techniki uzdrawiania czakr, by pokonać lęk, ból, odzyskać energię i pewność siebie

  • ISBN: 978-83-8171-923-0;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 416;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jak rozpoznać, że masz zablokowane czakry?

Zablokowane czakry mogą objawiać się bólem na każdym poziomie: emocjonalnym, psychicznym, fizycznym i duchowym. Możesz zmagać się z emocjonalnym bólem, czy to w formie zwątpienia w siebie i niepokoju, czy bezsilności i żalu. Zablokowane czakry mogą sprawić, ze czujesz się bezwartościowy, izolujesz się, boisz się popełnić błąd. Jak to zmienić, podpowiedzą ci światowej sławy specjaliści. Dowiesz się, jak za pomocą opukiwania EFT i oczyszczania czakr możesz przeprojektować swoje życie, wpłynąć na poprawę zdrowia i odzyskać szczęście.

Jak oczyścić czakry i dlaczego warto to robić?

W idealnym świecie czakry rozwijają się w pełni i swobodnie, a ich energia może nieprzerwanie płynąć przez całe ciało. W niedoskonałym świecie, który czasami uczy nas, że jesteśmy niegodni, nieważni, bezsilni lub niekochani, te rany i przekonania blokują oraz błędnie ukierunkowują energię czakr, a tym samym osłabiają naszą osobistą moc. Jeśli na przykład naprawdę wierzysz, że nie zasługujesz na to, aby zarabiać więcej pieniędzy, powstrzymujesz się przed zwiększeniem energii, która zmusiłaby cię do śmiałego poproszenia o podwyżkę. Ciężko pracujesz i zastanawiasz się, dlaczego nie zdobywasz awansu, a tym bardziej dlaczego nie możesz związać końca z końcem. Ten rodzaj walki jest objawem zablokowanych czakr. W tej książce znajdziesz proste ćwiczenia, które pomogą ci odblokować cztery dolne czakry (korzenia, sakralną, splotu słonecznego i serca), a przede wszystkim dowiesz się, jak oczyścić czakry.

Dlaczego zablokowane czakry mogą być przyczyną chorób?

Koszt zablokowanej energii czakry jest ogromny. Zablokowane czakry mogą ograniczać nas do życia pełnego bólu, rozczarowania, niespełnionych marzeń, depresji, niepokoju, uzależnień, chorób i innych nieszczęść. Swobodnie przepływająca energia w czakrach daje nam siłę. Czakry zablokowane przez strach, poczucie winy, wstyd i wiele innych barier, czynią nas bezsilnymi. Większość tego bólu znajduje się w dolnych czakrach. Ta książka jest wspaniałym przewodnikiem w poszukiwaniu i uwalnianiu blokad zakłócających ten potencjał. Margaret, jako jedna z wiodących trenerek, i David, jako niezwykle wnikliwy psycholog, dostarczają trafnych spostrzeżeń, narzędzi i uporządkowanego podejścia do usuwania blokad i uświadomienia sobie własnego potencjału.

Sposoby na zablokowane czakry. EFT, czyli opukiwanie – terapia manualna, która wzmocni twoją samoakceptację

Główną praktyką transformacyjną opisaną w tej książce jest Technika Emocjonalnej Wolności, czyli EFT, która często nazywana jest opukiwaniem. Polega ona na opukiwaniu palcami punktów akupunkturowych w celu zrównoważenia systemu energetycznego organizmu. Co więcej, wykonano ponad 100 badań klinicznych potwierdzających skuteczność EFT w leczeniu różnych dolegliwości, od bólu, przez depresję, po fibromialgię. Ta terapia manualna jest szczególnie efektywna w leczeniu stanów wynikających z traumatycznych wspomnień, takich jak PTSD. Opukiwanie wzmacnia samoakceptację, poczucie własnej wartości i uwalnia od blokad.

Poznaj efekty połączenia terapii psychologicznych, wizualizacji, oczyszczania czakr i EFT

Książka podzielona jest na cztery części, z których każda składa się z czterech rozdziałów. Każda część skupia się na jednej z czterech dolnych czakr – czakrach wzmacniających energię. Poznasz podstawowe informacje o czakrach – za co są odpowiedzialne, jak dochodzi do ich blokad, ile te blokady nas kosztują i czego można się spodziewać, gdy ich energia znów zacznie bezproblemowo się w nich poruszać.

Odkryjesz praktyki uzdrawiające każdą z czterech dolnych czakr. Znajdziesz też profesjonalne porady dr. Davida Raniere’a, który jest psychologiem i psychoanalitykiem, oraz jest przeszkolony do stosowania opukiwania (EFT) w swojej praktyce klinicznej. Ponadto, poznasz technikę wizualizacji często stosowaną w psychologii. Na końcu każdego rozdziału wyjaśnia on, dlaczego i jak działają te praktyku uzdrawiania, potwierdzając nie tylko proces opukiwana, ale także znaczenie pracy z czakrami.

Odblokuj swoje czakry a odzyskasz zdrowie i szczęście

W rozdziałach poświęconych doświadczeniom znajdziesz wizualizację, która zabierze cię do konkretnego miejsca i czasu w twoim życiu, które musisz odwiedzić, aby dokonać prawdziwej i trwałej zmiany. Po każdej wizualizacji znajdziesz szczegółowy opis opukiwania, który poprowadzi cię przez wyrażanie, uwalnianie i uspokajanie intensywnych emocji, lęku oraz niekwestionowanych przekonań. Z łatwością znajdziesz punkty akupunktury do terapii manualnej EFT. Dzięki temu uwolnisz się od nieświadomych myśli i przekonań, które cię ograniczają. Dodatkowo w książce znajdziesz ćwiczenia pozwalające uwolnić jeszcze więcej energii, jak również sugestie, jak ćwiczyć nowe umiejętności. Pomogą ci one utrzymać równowagę czakr w codziennym życiu.

Najlepszy sposób na odblokowanie czakr

ZAPISZ SIĘ