Zrealizuj swoje marzenia

365 sposobów na spełnienie pragnień

Tytuł oryginału: Manifest Your Desires
  • ISBN: 978-83-8171-409-9;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 372;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Zrealizuj swoje marzenia – poznaj zasady Prawa Przyciągania

Czegokolwiek byś nie zapragnął, możesz to zrealizować już dziś. To będzie możliwe dlatego,że ta książka to zaproszenie na kurs spełniania marzeń. Z zajęć na zajęcia będziesz czuł, jak wszechpotężne Prawo Przyciągania odmienia Twoje życie na lepsze i spełnia krok po kroku Twe pragnienia. Dlatego też, dzięki tej książce dzień po dniu nauczysz się z niego korzystać. Zrealizuj swoje marzenia – poznaj proste sposoby na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Kontroluj własne myśli – stosuj Prawo Przyciągania w praktyce

W skutecznej realizacji marzeń z pewnością pomogą Ci zamieszczone w książce afirmacje. Dzięki nim nauczysz się wykorzystywać potęgę świadomej intencji. Poradnik jest pełen ciepłych i przynoszących ukojenie oraz nadzieję ilustracji, dzięki którym wcielenie w życie zasad przekazywanych przez Autorów stanie się łatwe i przyjemne. Niezwykle plastyczne grafiki pomogą Ci w koncentracji i pobudzą do działania Twój mózg i podświadomość. Ta książka to tak naprawdę jedyny w swoim rodzaju kurs realizacji Twoich pragnień – stworzony przez Esther i Jerry’ego Hicksów – autorytety w nauczaniu i stosowaniu Prawa Przyciągania w codziennym życiu. Zrealizuj swoje marzenia już dziś i ciesz się sukcesami w życiu zawodowym i rodzinnym.

Naucz się świadomie spełniać pragnienia

Podsumowując można stwierdzić, że niezależnie od tego, jakie są Twoje pragnienia, Prawo Przyciągania jest niewątpliwie kluczem do ich realizacji. Dzięki tej książce krok po kroku nauczysz się z niego korzystać. Dowiesz się, jak można każdego dnia dążyć do spełniania pragnień. Ta książka sprawi, że z marzyciela staniesz się osobą spełnioną. Krok po kroku będziesz przełamywał kolejne bariery i wewnętrzne opory, które blokują obecnie Twój dostęp do szczęścia. Gwarancję sukcesu dają Ci Esther i Jerry Hicksowie, autorzy wielu bestsellerów New York Times’a, ponieważ odmienili już życie tysięcy osób.

Zasady Prawa Przyciągania, zawarte w tej książce sprawią, że:

– nauczysz się spełniać najskrytsze marzenia i zrealizujesz ambitne plany;
– poprawisz jeszcze bardziej swoje zdrowie i samopoczucie;
– śledząc kolorowe strony, pełne ciepła i optymizmu, nauczysz się wykorzystywać sprawczą moc swoich myśli;
– zadbasz o relacje z bliskimi i rozwój zawodowy;
– ustabilizujesz finanse i uzdrowisz swoje ciało;
– dopasujesz rzeczywistość do własnych potrzeb i odetniesz się od negatywnego wpływu otoczenia.

Zrealizuj swoje marzenia już dziś

Nie wiesz na jaki kurs się zapisać? A co powiesz na kurs osiągania szczęścia i realizacji marzeń? Dzięki książce Esther i Jerry’ego Hicks będziesz mógł w pełni świadomie osiągać wszystko, cokolwiek tylko sobie zamarzysz. Każdy, kto pragnie samodzielnie kreować swoją przyszłością i używać Prawa Przyciągania do osiągnięcia sukcesu powinien sięgnąć po tę książkę już dziś. Zapisz się na praktyczny kurs spełniania marzeń i realizuj swoje pragnienia każdego dnia.

365 dróg do spełnienia pragnień. Wybierz swoją!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ