Życie Cię Kocha

7 duchowych praw, które uzdrowią Twoją codzienność

  • ISBN: 978-83-8171-667-3;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Twoje życie Cię kocha, musisz tylko w to uwierzyć i wykorzystać moc umysłu

Życie jawi Ci się często jako coś trudnego, wypełnionego kłopotami i nie gwarantującego niczego pewnego? Niejednokrotnie toczysz codzienną walkę o przetrwanie i dochodzisz do wniosku, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie? Informacje i przykłady z życia, które znajdziesz w tej książce, przekonają Cię, że życie nie tylko nie jest źle do nas nastawione, ale darzy nas bezwarunkową miłością. Twoje życie Cię kocha, dlatego zacznij zmieniać perspektywę myślenia już dziś. Pokochaj siebie, włącz pozytywne myślenie i zadbaj relacje z bliskimi. Zainwestuj w swój rozwój duchowy i rozwój osobisty. Niewątpliwie pomoże ci w tym twój umysł.

Osiągnij wielki sukces i pokochaj siebie – szczęście i radość są na wyciągnięcie ręki

Dowodów na to, że życie Cię kocha dostarcza Louise Hay, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Czuła się niekochana i w młodym wieku uciekła od swojej matki i ojczyma. Udało jej się jednak pokonać tę traumę i uporządkować emocje. To uznawana za jedną z najbardziej szanowanych kobiet sukcesu w USA, autorka licznych bestsellerów. Z pewnością jej książka to swoisty kurs afirmacji, motywacji i drogi do radości i szczęścia. Autorka nauczy Cię przebaczania przeszłości i codziennego odkrywania pozytywnych aspektów życia i radości.

Przestaniesz rozpamiętywać porażki, uporządkujesz emocje i zaczniesz patrzeć w przyszłość

Na pewno niejednokrotnie doświadczyłeś porażki, nie zawsze wszystko szło po Twojej myśli. Późnij zadręczałeś się, analizowałeś niepowodzenia na wszelkie możliwe sposoby. Zdaniem Autorki, to droga donikąd. Zamiast tracić swoją energię na niepotrzebne wracanie do przeszłości, skup się na pozytywnym myśleniu i budujących sytuacjach. Nie tylko poprawisz sobie humor, ale również zwiększysz pewność siebie i relacje z bliskimi. Rozpoznasz i nazwiesz swoje emocje. Przekonasz się, że porażki wcale nie przekreślają Twojej szansy na sukces. Zawarte w tej książce przykłady dokładnie Ci to uzmysłowią. Proponowane przez Autorkę afirmacje dodatkowo podniosą Cię na duchu i pozwolą uwolnić się od negatywnych myśli.

Samodzielnie dokonaj metamorfozy życia. Zyskaj motywację do działania

Dowiedz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Będziesz mógł samodzielnie z nich skorzystać i zyskać motywację do dokonania zmian. Pokochaj siebie i zadbaj o swój rozwój osobisty i świadomość własnego szczęścia. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia, pomaga budować lepszą przyszłość. Nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu. Zrozumiesz, czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić oraz nakierujesz swoje życie na właściwe tory. Zamiast żyć przeszłością, zostaniesz w pełni osadzony w teraźniejszości i będziesz czerpać z niej pełnię korzyści. Poznasz również moc afirmacji i uczynisz z nich stały element swojej codzienności.

Życie Cię kocha! Przekonaj się o tym już dziś i ciesz się szczęściem

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ