Reinkarnacja w hipnoterapii. Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości w terapii hipnozą
  • ISBN: 978-83-7377-325-7;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 247;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  Mariusz Golak
  0
  0

  Fakty i mity na temat reinkarnacji

  Odmienne stany świadomości, podróże w inny czas i przestrzeń, postrzeganie istnienia w wieloprzestrzennej rzeczywistości – to może spotkać każdego podczas seansu hipnotycznego. O reinkarnacji, czym jest, czym nie jest, a przy tym bez namawiania do zmiany swoich dotychczasowych poglądów na jej temat możesz przeczytać w fascynującej książce Andrzeja Kaczorowskiego „Reinkarnacja w hipnoterapii”. Rozmowa z własną podświadomością może sprawić, że całkowicie zmieni się świadome spojrzenie na życie.

  Każdy może doświadczyć hipnozy

  Opisy prawdziwych przykładów osób uczestniczących w seansach terapeutycznych Autora – stanowią bodaj najciekawsze fragmenty książki – są bowiem skarbnicą niesamowitych przeżyć zwykłych ludzi. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć i doświadczyć tego, o czym do tej pory tylko czytałeś.

  Reinkarnacja w ujęciu filozoficznym i realistycznym

  Całościowe spojrzenie na wiedzę o reinkarnacji oraz wnikliwa analiza zamieszczonych w książce przykładów jest lekturą o życiu każdego z nas. Możesz spojrzeć na nią w ujęciu filozoficznym bądź realistycznym – efekt będzie podobny – z całą pewnością dowiesz się więcej o sobie i otaczającym Cię świecie i bliskich Tobie ludziach.

  Terapeutyczne działanie hipnozy

  Powtarzając za Platonem, że „nie można uleczyć ciała, nie lecząc zarazem duszy” możesz odkryć, że hipnoterapia pomaga leczyć lęki i usuwać ciężar ziemskiej egzystencji naszych poprzedników duchowych. Dzięki publikacji dowiesz się, jakie wielkie możliwości niesie ze sobą hipnoza oraz na jakie dolegliwości jest pomocna. Pozbędziesz się stresu, nerwic i depresji i odkryjesz siebie na nowo.

  Autohipnoza jeszcze nigdy nie była tak łatwa

  Do książki dołączona została płyta CD, która umożliwi dokonanie autohipnozy we własnym zakresie. Łatwo i skutecznie, w domowym zaciszu. Od tej pory będziesz mógł przeprowadzić autohipnozę zawsze, gdy odczujesz taką potrzebę. Nie zwlekaj – czas Twojego szczęścia nadszedł!

  Reinkarnacja – rozmowa z podświadomością.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ