Reinkarnacja w hipnoterapii – Imgoterapia

Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości w terapii hipnozą

  • ISBN: 978-83-8301-494-4;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 247;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Irena Kloskowska
10
0

Terapia autohipnozą – fakty i mity o odradzaniu się duszy

Docieranie do sekretów podświadomości oraz podróże w inny czas i przestrzeń, oto co może Cię spotkać podczas seansu hipnotycznego. Dzięki tej publikacji dowiesz się jak terapia autohipnozą i rozmowa z własną podświadomością pomoże Ci dotrzeć do prawdziwych źródeł stresu i lęków. Poddając się regresji w stanie hipnozy odkryjesz przyczyny depresji czy problemów w relacjach z partnerem, ukryte w zakamarkach umysłu. W końcu, uzyskasz niezbędną wiedzę by odzyskać kontrolę nad swoim życiem oraz uzdrowić relacje z bliskimi.

Odkryj swoje poprzednie wcielenia dzięki hipnozie

Książka zawiera relacje z sesji terapeutycznych osób, które uczestniczyły w seansach Autora. W poszukiwaniu odpowiedzi na problemy zdrowotne, gdy konwencjonalne metody zawiodły, skorzystały one z pomocy doświadczonego hipnoterapeuty. Cofając się nie tylko do dzieciństwa, lecz również do poprzednich wcieleń, odkryły prawdziwe przyczyny swoich codziennych dramatów. Teraz i Ty możesz doświadczyć terapeutycznego uwolnienia, pokonania lęków czy pozbycia się niedomagań.

Terapia autohipnozą poznaj jej uzdrawiające działanie

„Nie można uleczyć ciała, nie lecząc zarazem duszy” już Platon wskazał holistyczne podejście jako najskuteczniejsze w uzdrawianiu człowieka. A hipnoterapia, odkrywając sekrety umysłu, pomoże Ci wyjaśnić i pozbyć się różnych dolegliwości. Od stresu, nerwic i depresji poprzez niewyjaśnione lęki, które utrudniają Twoje codzienne funkcjonowanie. Dowiesz się w jaki sposób pozbyć się ciężaru ziemskiej egzystencji Twoich poprzednich duchowych reinkarnacji. Ponieważ, jak wyjaśnia autor, karma jako prawo przyczyny i skutku, objawia się w każdym kolejnym wcieleniu. Błędy lub negatywne zdarzenia z poprzednich egzystencji tkwią w podświadomości i odbijają się na Twojej teraźniejszości, w postaci depresji, oziębłości seksualnej lub fobii.

Autohipnoza jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

Aby ułatwić Ci poznanie zasad hipnozy do książki dołączona została płyta CD, która umożliwi Ci bezpieczne wejście w stan autohipnozy. Teraz możesz bezpiecznie, w domowym zaciszu, dotrzeć do źródła swoich zmartwień i stresu. Od tej pory będziesz mógł przeprowadzić sesję terapeutyczną zawsze, gdy odczujesz taką potrzebę. Nie zwlekaj – czas Twojego pogodzenia się z przeszłością wreszcie nadszedł!

Poznaj uzdrawiającą moc autohipnozy

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ