EFT dla zdrowia

Sprawdzona naukowo technika eliminowania stresu i chronicznych dolegliwości

  • ISBN: 978-83-8171-259-0;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 368;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
15
0

Słyszałeś o EFT? Na czym polega terapia EFT, na co pomaga i czego możesz oczekiwać?

Techniki Emocjonalnej Wolności, lub po prostu EFT, to potężny sposób radzenia sobie z nierozwiązanymi problemami, także tymi z przeszłości. To metoda przekształcania przekonań i przeprogramowywania siebie, aby osiągnąć szczęście i sukces, uporządkować świat swoich emocji. Metoda ta, popularnie określana „opukiwaniem”, zyskuje coraz większą popularność. Jest wykorzystywana przez tysiące osób na całym świecie jako doskonała alternatywa dla drogich i czasochłonnych terapii lub psychoterapii.

Na czym polega EFT? Ta terapia przypomina nieco akupunkturę lub akupresurę, ale nie jest inwazyjna, ponieważ nie używa się żadnych igieł. Opukuje się różne miejsca na ciele, ze szczególnym uwzględnieniem kanałów energetycznych, czyli meridianów, pracując jednocześnie ze wspomnieniami z przeszłości, urazami i traumami, nadmiernym stresem, depresją, a także emocjami, które blokują drogę do osiągnięcia harmonii i szczęścia. Ale to technika uzdrawiająca nie tylko umysł, ale r ównież ciało. Istnieją badania, które potwierdzają skuteczność Technik Emocjonalnej Wolności także w leczeniu takich chorób jak padaczka, różnego rodzaju bólów, w chorobach skóry.

Książka od międzynarodowego autorytetu w dziedzinie EFT

Dr Peta Stapleton jest certyfikowaną psycholog kliniczną i zdrowotną oraz profesor nadzwyczajną na Bond University w Queensland, w Australii. Specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania i żywieniu emocjonalnym, zdrowiu kobiet i problemach związanych z dorastaniem. Jest światową liderką i badaczką w zakresie Technik Emocjonalnej Wolności. W tej obszernej, ale napisanej zrozumiałym językiem książce łączy historię i wyniki najnowszych badań. Objaśnia także, w jaki sposób opukiwanie może być stosowane w przypadku wielu dolegliwości, w tym lęku, niespokojnego umysłu, stresu, problemów z wagą, depresji, urazów i innych. Wielką zaletą tej publikacji jest to, że Autorka całą wiedzę praktyczną popiera wynikami swoich przełomowych badań.

Praktyczny podręcznik EFT dla początkujących i zaawansowanych

Jeśli zainteresowała cię ta książka, prawdopodobnie wypróbowałeś EFT przynajmniej raz lub słyszałeś o tej terapii. Dzięki tej publikacji będziesz w stanie w pełni skorzystać z tej przełomowej metody należącej do technik uzdrawiających. Dzięki tej książce zrozumiesz, na czym polega EFT, na co pomaga i jak ta terapia może pomóc właśnie tobie. Początkowe rozdziały stanowią przewodnik dla początkujących i zawierają pojęcia przydatne w korzystaniu z opukiwania. Znajdziesz w nich również pomocne szkice przedstawiające lokalizację punktów spustowych na twarzy i górnej części ciała. Po zapoznaniu się z wieloma zastosowaniami EFT dr Stapleton bada również typowe przeszkody na drodze do osiągnięcia sukcesu z EFT i sposoby ich eliminowania.

Teraz i ty możesz zastosować EFT na problemy, takie jak:

– ogólny niepokój,
– strach przed egzaminami,
– stres,
– fobie,
– nerwica natręctw,
– PTSD,
– urazy,
– depresja,
– uzależnienia,
– bóle, zarówno mięśniowe, jak i głowy,
– zablokowany bark,
– łuszczyca,
– bezsenność,
– padaczka,
– trudności w uczeniu się
i wiele innych.

Oto co o książce mówią autorytety:

To niezwykle dokładny przegląd oparty na Technikach Emocjonalnej Wolności i innych terapiach dotykowych, obejmujących bieżące badania, teorię i zastosowania.
– dr Fred P. Gallo, były prezes ACEP

Tysiące ludzi na całym świecie już doświadczyło niesamowitych efektów uwalniania traumy oraz leczenia terapią EFT wiedzą, jak skuteczne są te techniki. Główną przeszkodą w zaakceptowaniu EFT przez główny nurt medycyny jest brak dowodów opartych na badaniach. W tej błyskotliwej książce dr Stapleton wykorzystuje swoje rozległe doświadczenie, pasję i potrzebę dążenia do zebrania tak istotnych informacji badawczych, w połączeniu z życiowym doświadczeniem klientów.
– Karl Dawson, dyrektor ds. szkoleń EFTMRA

To bardzo potrzebna i aktualna książka! Jest skarbnicą całej nauki i badań nad kilkoma technikami tappingu, napisaną w łatwy do zrozumienia sposób. Peta dostarcza nam istotnych zasobów, uzupełnione o historie klientów o przeżytym doświadczeniu, które każdy powinien przeczytać.
– Jessica Ortner, bestsellerowa autorka „New York Timesa”

Zapukaj po zdrowie już dziś!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ