Czyste serce, czysty dom

Jak oczyścić energię ludzi i miejsc

  • ISBN: 978-83-7377-861-0;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 260;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Energia – niewidoczna siła z olbrzymim wpływem na Ciebie i Twoje otoczenie

Czy kiedykolwiek po wejściu do jakiegoś pomieszczenia po prostu czułeś się źle, ale nie potrafiłeś wyjaśnić dlaczego? Czy to prawda, że w towarzystwie jednych ludzi czujesz się komfortowo, podczas gdy inni sprawiają, że podczas spotkania czujesz się gorzej, zmęczony lub podenerwowany? Okazuje się, że wszystkiemu „winna” jest energia miejsc, do których chodzisz, lub osób, wokół których przebywasz. Nie martw się, możesz zmienić tę siłę w pozytywną energię. Czy chcesz poznać feng shui? Dowiedzieć się, jak możesz osiągnąć harmonię ze sobą i otoczeniem oraz jak oczyścić energię ludzi i miejsc?

Jak oczyścić własną energię – poznaj skuteczne techniki terapii odzyskiwania pozytywnej energii

Gruntowne oczyszczanie energii zawsze najlepiej zacząć od siebie. Autorka tej przełomowej książki, którą można przypisać także do ezoteryki i feng shui, pokaże Ci techniki, dzięki którym dowiesz się, jak oczyścić własną energię. Ta terapia ma pomóc uwolnić się od balastu przeszłości oraz miejsc, w których utknąłeś, choć często nie masz nawet takiej świadomości. To jedyny sposób, abyś mógł znów stać się kapitanem własnego życia. Dowiesz się, jak pomóc innym osobom wprowadzić równowagę do ich życia równowagę. Poznasz metody – terapię z użyciem różdżki czy wahadełka – oczyszczania energii przestrzeni i miejsc, zarówno tych, w których przebywasz krótko, jak również mieszkania czy miejsce pracy. Metody zaprezentowane przez Autorkę pomagają również poradzić sobie z traumami z przeszłości. Czy wiesz, że wiele osób odczuwa natychmiastowe zmiany, a po kilku dniach lub tygodniach dochodzi do prawdziwych pozytywnych przełomów.

Oczyszczanie przestrzeni sposobem na zwiększenie siły życiowej

Dzięki tej książce nauczysz się również oczyszczać przestrzeń, w której mieszkasz lub aktualnie przebywasz. Ten zabieg pozwala usunąć stagnację z Twojego otoczenia i nadać mu mocy, z których będziesz mógł czerpać siłę życiową i pozytywną energię. Z pomocą między innymi różdżki i wahadełka na zawsze rozprawisz się z bałaganem. Dowiesz się, jak usunąć negatywną energię z miejsc, w których nie czujesz się najlepiej. Poznasz też ezoteryczne sposoby na pozbycie się energetycznych śladów po poprzednich lokatorach Twojego otoczenia.

Twoja wewnętrzna równowaga – gdziekolwiek jesteś

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ