Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

Tytuł oryginału: The Reconnection
  • ISBN: 978-83-7377-370-7;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: III;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Czy znasz już metodę uzdrawiania wymianą energii ze Wszechświatem?

Dr Eric Pearl, chiropraktyk i właściciel najlepszej poradni chiropraktycznej w Los Angeles. W trakcie swoich zabiegów był świadkiem niezwykłych uzdrowień. Od tamtej chwili porzucił swoją praktykę aby zająć się tzw. Uzdrawianiem Rekonektywnym. Prowadzi liczne wykłady i spotkania seminaryjne. Rekoneksje (The Reconnection) to proces wibracyjnej wymiany energii ze Wszechświatem, klucz do zdrowia i uzdrawiania, potwierdzony przez praktykę i naukę. Autor dzięki tej metodzie uleczył setki ludzi chorych m.in. na raka, porażenie mózgowe i AIDS.

Rekoneksja potwierdzona naukowo

Rekoneksja nie jest grą wyobraźni, jej proces został potwierdzony nie tylko praktyką uzdrawiania, ale również w naukowych laboratoriach. Dzięki łączeniu się z uzdrawiającą energią wszechświata, uzdrowienia napływają jako strumień światła, który dotąd nie pojawił się na Ziemi. Wynika to z tego, że Uzdrawianie Rekonektywne znajduje pewne, teoretyczne uzasadnienie we współczesnej fizyce nuklearnej oraz kwantowej. W tym wymiarze, nasza dotychczasowa wizja świata ulega całkowitemu odwróceniu, czas może płynąć w tył, siła grawitacji wzrasta wraz ze wzrostem odległości między obiektami, a materia i energia przekształcają się w sieć wibracji.

I Ty możesz stać się uzdrowicielem

Ta książka to jedyny w swoim rodzaju podręcznik, który zawiera instrukcje niezbędne do nauki Uzdrawiania Rekonektywnego. Dzięki niemu rozpoczniesz wędrówkę, podczas której nauczysz się pomagać sobie i innym. Każdy może stać się uzdrowicielem wystarczy tylko, że otworzy się na energię rekonektywną. Dzięki temu zostanie poddany indywidualnej przemianie, nauczy się odczuwać to, czego nie czują inni, doświadczy nowej świadomości i poszerzy horyzonty. Pamiętaj! Uzdrawiając siebie uzdrawiasz innych, uzdrawiając innych uzdrawiasz siebie. Cuda mówią same za siebie. Już teraz masz szansę połączyć się ze źródłem leczniczych energii.

Nie zwlekaj i nawiąż Połączenie ze Źródłem.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ