Pokochaj siebie a nawet innych

Sprawdzone metody na zdrowe relacje

  • ISBN: 978-83-7377-758-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Zadbaj o miłość do samego siebie – jak pokochać siebie?

Miłość i dobre relacje z bliskimi i przyjaciółmi mogą uczynić nasze życie łatwiejszym, pełnym szczęścia i akceptacji, bez wątpienia ma to też dobry wpływ na nasze życie intymne i osobisty rozwój. Bywa jednak, że owe relacje zamieniają codzienność w koszmar. Dlaczego tak się dzieje? Niestety, dla większości osób związki są źródłem nieustających problemów i negatywnej energii. Jak się okazuje, paradoksalnie najwięcej kłopotów nastręczają najważniejsze z relacji, czyli te z samym sobą. Często zdarza się, że przestajemy sobie ufać i polegać na własnej intuicji, to z kolei sprawia, że zapominamy o tym, jak uwierzyć w siebie i siebie odnaleźć. Na szczęście z pomocą przychodzi ta właśnie książka. Odpowie na twoje pytania o to, jak pokochać siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości.

Poznaj ideę bezwarunkowej miłości

Autorzy tej niezwykłej książki o miłości wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych. Meggan Watterson jest przedstawicielką chrześcijańskiego mistycyzmu, natomiast Lodro Rinzler jest buddystą. Połączyli swoje siły, aby opracować unikalny i dostosowany do potrzeb różnych osób poradnik, który daje jasne wskazówki dotyczące tego, jak odnaleźć i pokochać siebie. Zarówno w mistycyzmie, jak i buddyzmie dominuje idea bezgranicznej, bezwarunkowej miłości. Te dwie potężne tradycje nauczą cię, jak otworzyć umysł i serce, zarówno na siebie, jak i otaczający świat.

A co, jeśli jesteś singlem? Czy dobrze jest nim być?

Nieco miejsca w swojej książce Autorzy poświęcają singlom. Wytłumaczą ci, czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki, zanim wejdzie się w długotrwałe związki i doświadczy pełnego oddania drugiej osobie. Poznasz prawdę o seksie, stabilności, a w końcu także o naturalnej części wielu romansów: o rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem i umysłem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty, jak i upadki, a ta książka przygotuje cię do wszelkich zmian, jeśli staniesz w obliczu takiej sytuacji. Jej kwintesencję stanowi nauka, jak pokochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości.

Jak pokochać siebie – pomocne medytacje i ćwiczenia

Oprócz omówienia uniwersalnych nauk, opowieści o relacjach, życiu intymnym, emocjach i uczuciach, Autorzy przygotowali też medytacje, ćwiczenia relaksacyjne i praktyczne porady dotyczące m.in. odzyskiwania poczucia własnej wartości, odpowiadające na pytanie o to, jak odnaleźć siebie. Poprzez kontemplację uda ci się wyćwiczyć uważność, dzięki której zaufasz sobie na tyle, żeby zaakceptować siebie w pełni. Na końcu każdego rozdziału znajdują się wskazówki dotyczące wprowadzania w życie zawartych w nim nauk. Kiedy odczujesz ich oddziaływanie, zrozumiesz, że miłość do siebie samego to warunek konieczny, aby skutecznie i trwale pokochać innych. Inwestuj w rozwój osobisty, bo to zawsze procentuje. Poznaj sprawdzone metody na zdrowe, pełne szczęścia i miłości relacje.

Pokochaj siebie, pokochaj innych!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ