Uzdrawiająca siła myśli

Medytacja, ćwiczenia oddechowe, autohipnoza i chińskie techniki dla ciała i umysłu

  • ISBN: 978-83-8171-230-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Stres „odkłada się” w Twoich mięśniach! Siła myśli pomoże Ci z nim zerwać

Twoje myśli, przeżycia, wspomnienia i stres zaprzątają nie tylko Twój umysł i podświadomość. Zapisują się również w Twoim ciele! „Odkładają się” w mięśniach i tkance łącznej, która stanowi ochronę dla organów wewnętrznych. Dzieje się to poza Twoją świadomością i myślami. Stres i ekspresowe tempo życia sprawiają, że powoli stajemy się coraz bardziej niespokojni, smutni, chorzy i niezdolni do działania. Wielu z nas tak przywykło do tego stanu, że nie zauważają nawet objawów permanentnego stresu i natłoku myśli, który towarzyszy im każdego dnia. Jak się od tego uwolnić? Jak osiągnąć pokój wewnętrzny i pozytywne myślenie? Siła myśli i sprawdzone terapie, takie jak ćwiczenia oddechowe, chi kung czy medytacja uzdrawiająca Ci w tym pomogą.

Tysiące osób powróciło do zdrowia dzięki tej metodzie

Igors Kudrjavcevs to łotewski lekarz, specjalista w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, chi kung oraz współczesnej psychologii stosowanej. W tej książce przekonuje, że kluczem do dobrego zdrowia jest osiągnięcie pokoju w sobie, równowaga myśli, a także niski rytm wewnętrzny. To wyjątkowe trio umożliwia spokojne i prawidłowe myślenie. Stosując swoją autorską metodę pomógł powrócić do zdrowia tysiącom osób z osteochondrozą, bólami pleców i stawów, kłopotami trawiennymi i oddechowymi oraz zaburzeniami snu. Teraz i Ty możesz skorzystać z jego niezawodnych terapii!

Siła myśli – dzięki niej zatrzymasz natłok myśli, a Twój umysł odpocznie

Dlaczego warto? Osiągnięcie pokoju wewnętrznego pomoże Ci poprawić pracę serca, ureguluje ciśnienie krwi, polepszy trawienie i sen, uspokoi Twój układ nerwowy, a przede wszystkim da wytchnienie umysłowi. Wzmocnisz odporność, przez co będziesz rzadziej chorował. Rozluźnisz mięśnie, zrelaksujesz plecy, Twoje ramiona się wyprostują, a stawy nabiorą sprężystości. Twój organizm zacznie odpoczywać, dzięki temu przybędzie Ci nowych sił, pozytywnego myślenia i radości życia. Kiedy wyciszysz natłok myśli, Twój mózg zacznie lepiej pracować i pojawią się rozwiązania problemów, które uważałeś za nierozwiązywalne. Poprawisz kreatywność, zaczniesz myśleć pozytywnie.

Uzdrawiające medytacje, autohipnoza i słuchanie muzyki… przez skórę

Brzmi zachęcająco prawda? Skuteczne terapie i metody, opisane w tej książce, pomogą Ci osiągnąć pokój wewnętrzny i odkryć siłę pozytywnego myślenia. Dzięki szczegółowym instrukcjom zrozumiesz czym jest dla Ciebie pokój i odkryjesz co lub kto kradnie Twoje siły. Na własnej skórze odczujesz, jak wiele dobrego daje praktykowanie ćwiczeń oddechowych, chi kung, autohipnozy i uzdrawiających medytacji. Nauczysz się metody przemieszczania uwagi, dzięki której będziesz mógł osiągnąć ukojenie oraz obniżyć ciśnienie tętnicze. Odkryjesz terapeutyczne właściwości muzyki i nauczysz się, w jaki sposób słuchać jej całym ciałem. Pozwól sobie na odczuwanie tego, jak skóra odbiera dźwięki…

Odpoczynek podczas wchodzenia na czwarte piętro? Tak, to możliwe dzięki sile Twoich myśli!

Doktor Kudrjavcevs pomoże Ci w stworzeniu mapy swojego świata Pokoju oraz skutecznego wykorzystywania jej w komunikacji z innymi. W relacjach z otoczeniem będziesz mógł wykorzystać również metodę kontemplacji, dzięki której staniesz się spokojniejszy, a wydarzenia i ludzie przestaną mieć negatywny wpływ na Twoje samopoczucie. Autor pokaże Ci także metodę centrowania – zachowania energii życiowej. Z jej pomocą Twoja kora mózgowa zacznie odpoczywać, poprawi się praca ośrodków podkorowych, a mięśnie doznają głębokiego rozluźnienia. Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz również swoje strefy spokoju, czyli punkty akupresurowe, których masowanie pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie. Dowiesz się jak wielką rolę w procesie powrotu do zdrowia odgrywa pozytywne myślenie i podświadomość. Przestaniesz się męczyć przeżywaniem w kółko tego, co zrobiłeś nieprawidłowo, a nawet odkryjesz, w jaki sposób odpoczywać wchodząc na czwarte piętro!

Opinie pacjentów o metodzie dr. Kudrjavcevsa

Od roku regularnie wykonuję ćwiczenia dr. Igorsa Kudrjavcevsa. Nauczyłam się uważnie wsłuchiwać we własny organizm, nie czynić zła i funkcjonować w swoim rytmie biologicznym. Teraz zrozumiałam, że nic nie dzieje się ot, tak sobie – że trapiące mnie, uporczywe bóle głowy i stawów swoimi korzeniami tkwiły głęboko w mojej wewnętrznej dysharmonii. W tym roku znacznie rzadziej łapałam wirusy. Rzadziej też sięgałam po tabletki przeciwbólowe i glukozaminę – po prostu nie było takiej potrzeby. Dziękuję panu doktorowi za inspirację, cierpliwość i przede wszystkim wiedzę!
Baiba, lat 36

Zajęcia Igorsa Kudrjavcevsa odkryły mi drogę do zadziwiającego świata – świata pokoju, miłości, radości i szczęścia. I odkrycie najważniejsze: okazało się, że ten świat istnieje już we mnie samej, a mnie pozostało tylko uczynienie kilka kroków ku sobie samej, by do niego trafić…
Anna, lat 27

Po medytacji „Kontemplacja” ogarnął mnie cudowny stan – on zawsze pojawia się po tym ćwiczeniu. Wydaje mi się wtedy, że otwierają się Niebiosa i Stwórca obdarza mnie Swoim uśmiechem, który jest szczególnym rodzajem energii. Wszystko wokół znika, czas się zatrzymuje, a poczucie bezgranicznego szczęścia zapiera dech w piersiach. Chce mi się pozostawać w tym stanie bez końca…
Maira, lat 50

Odzyskaj pokój – wróć do zdrowia!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ