BIAŁA MAGIA – PRAKTYCZNA SZTUKA MAGICZNEJ OCHRONY

Data: 08.30.2023
Kategorie: Bez kategorii

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego twoje życie wygląda jak pasmo ciągłych niepowodzeń? Zauważasz ciągłe problemy w pracy, miłości i życiu towarzyskim, a uśmiech już dawno nie gościł na twojej na twarzy. Istnieje jednak rozwiązanie, nad którym warto się pochylić – biała magia. Ta mistyczna sztuka pomogła wielu osobom poradzić sobie z przeciwnościami losu i odciąć się od negatywnych wpływów. Warto zapoznać się z tą mistyczną sztuką.

Czym w zasadzie jest biała magia?

Białą magią, nazywaną czasem „magią życia”, są wszystkie praktyki magiczne, których podstawą jest dobra intencja maga (czyli osoby posiadającą wiedzę tajemną bądź parającą się magią). Ten rodzaj magii służy przede wszystkim do szerzenia dobra i pozytywnego wpływania na otaczającą rzeczywistość. Jest ona całkowitym przeciwieństwem czarnej magii.

Zazwyczaj źródłem mocy czarodziejów ze szkoły białej magii jest natura. Wiele osób odnajduje upragniony spokój i harmonię w naturze, a jej energia może sprzyjać praktykom duchowym w celu uzdrowienia ciała i duszy.

Jak możesz wykorzystać białą magię w praktyce?

Tak naprawdę do skutecznego przeprowadzania rytuałów nie potrzebujesz wieloletniego przygotowania. Biała magia wymaga jedynie twojej czystej intencji i chęci niesienia dobra. W wielu rytuałach możesz używać, kryształów, świec czy nawet posiłkować się magią roślin. Zioła pomogą ci oczyścić przestrzeń z negatywnej energii, w której przebywasz na co dzień. W ten sposób pobłogosławisz swój dom i przyniesiesz szczęście sobie i swoim bliskim.

Jeśli pragniesz poprawić relacje ze swoim partnerem lub naprawić swój związek, warto zainteresować się rytuałami miłosnymi. Są one często oparte na symbolicznych gestach, zaklęciach, a także prawdziwym pożądaniu. W praktycznym ujęciu, biała magia może okazać się pomocna do wzmocnienia relacji między tobą a partnerem poprzez oczyszczenie negatywnej energii i przyciągnięcie harmonii w związku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat białej magii w teorii i praktyce – sięgnij po nasze książki:

biała magia zaklęcia białej magii

ZAPISZ SIĘ