Magia księżycowa – odkryj moc i energię płynącą wprost z Księżyca

Data: 07.28.2023
Kategorie: Bez kategorii

Rozświetlony na nocnym niebie Księżyc od wieków inspiruje wiele osób na świecie. Jego blask rozświetlał drogę zagubionym, zaś dawni kapłani przypisywali mu cechy boskie. Dzisiaj wiemy, że fazy księżycowe wpływają na wiele zjawisk fizycznych w naszej planecie: jego siła przyciągania stabilizuje nachylenie osi Ziemi, korzystnie wpływa na uprawę roślin, klimat i wiele więcej. Jednak w świecie ezoteryki magia księżycowa zajmuje szczególne miejsce i jest ochoczo polecana dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptów sztuki magicznej.

W jaki sposób fazy księżycowe wpływają na rytuały?

Specjaliści od magii twierdzą, że energia faz księżyca potęguje w nas emocje, przy czym fazy pełni i nowi maksymalizują ten efekt. Emocje odgrywają niezwykle ważną rolę, bowiem w czasie przeprowadzania rytuałów ważna jest intencja czarownika. W zależności od twojego stanu emocjonalnego, możesz uzyskać ciekawe efekty swoich magicznych działań. Na przykład, gdy pragniesz wprowadzić do swojego życia więcej miłości i pozytywnej energii, wtedy powinieneś wykonać rytuał z Księżycem przybywającym. Z kolei, jeśli chcesz wypędzić niechciane elementy, takie jak gniew i smutek – wykorzystaj fazę ubywającą.

Zastosowanie magii księżycowej w praktyce – kilka cennych porad

Do rytuałów i zaklęć księżycowych możesz bez problemu dodać kamienie. Każdy kamień posiada pewien ładunek energetyczny, który może pomóc ci osiągnąć zamierzone rezultaty. Ametyst pozwoli połączyć się z intuicją i umiejętnościami parapsychicznymi. Z kolei kwarc różowy wzmocni twój aspekt miłosny. Co więcej, określone rytuały magii księżycowej w praktyczny sposób poprawiają twoją pewność siebie, bogactwo, a także manifestowanie i celebrowanie zdrowia.

Poznaj nasze książki o magii księżycowej w praktyce:

Magia Ksiezyca Aurora Kane Księżyc – znaczenie i interpretacja. Astrologiczne wsparcie w Twoim życiu, rodzinie i relacjach

ZAPISZ SIĘ