dwupunkt – książki

Tysiące ludzi na całym świecie praktykuje dwupunkt. To przede wszystkim metoda uzdrawiania na poziomie duchowym, fizycznym i psychicznym. Metoda kreowania rzeczywistości, technika rozwoju świadomości oraz transformacja rzeczywistości, która działa cuda. Wykorzystując metodę dwupunktową, która została odkryta przez dr. Richarda Bartletta, z pewnością nie tylko zdołasz zmienić swoje przekonania czy poprawisz zdrowie, ale również wpłyniesz na wszystko co Cię otacza. Wystarczy, że dotkniesz dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast do tego, czego chciałbyś doświadczyć. W ten sposób szybko zmienisz swoje myśli uwarunkowane poglądami i przyzwyczajeniami. Poczujesz natychmiastowe efekty i wprowadzisz siebie w stan samoprogramowania.

Jak zrobić dwupunkt i jak wykonać go na sobie przekonasz się właśnie sięgając po wybrane specjalnie dla Ciebie książki. Znajdziesz w nich wiele przykładów i ćwiczeń, które pozwolą Ci na praktyczne zastosowanie techniki dwupunktu. Dowiesz się jak wejść w pole serca i pozwolić sobie na spełnianie marzeń. Poznasz bliżej fizykę kwantową oraz zastosujesz leczenie kwantowe. Uzdrawianie metodą dwupunktową daje możliwość doświadczania niewiarygodnych transformacji. Dzięki poniższym książkom nauczysz się jej bardzo szybko i poczujesz wreszcie, że wszystko jest możliwe.

metoda dwupunktowa w praktyce
Metoda dwupunktowa w praktyce
Jak wykorzystać energię pola serca

Każdy może dokonywać zmian w swoim zdrowiu, życiu i otoczeniu. Ty także! Kluczem jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy, przemiany, a także uzdrowienia duchowego. To dzięki terapii z pogranicza uzdrawiania kwantowego spełnisz ukryte w podświadomości marzenia. Już skorzystaj z mocy, jaką niesie w sobie metoda dwupunktowa w praktyce. Dwupunkt praktykują tysiące ludzi na całym świecie. Wykreowali swoją rzeczywistość na taką, w jakiej pragnęli żyć. Przyszedł czas, abyś także i Ty zmienił swoje życie na takie, które przyniesie Ci szczęście.

Fizyka cudów – materializując świadomość

Cudotwórca – mit, wybraniec czy może... każdy z nas? Co, jeśli cuda są dla nas równie łatwe jak kolejne oddechy? Autor ukazuje szokującą prawdę – w każdym z nas tkwi cudotwórca. Poznaj zaskakujące wnioski wynikające z analizy naukowych badań i... filozofii. Od niegroźnych schorzeń po śmiertelne choroby – uzdrowisz siebie i swoich bliskich wyłącznie siłą swoich myśli. Czy to nie prawdziwy cud?

Matryca energetyczna
Matryca energetyczna
Innowacyjne uzdrawianie

Matryca Energetyczna to prosta technika uzdrawiająca, wykorzystująca m.in. zasadę dwupunktu. Stosując metodę dwupunktową, zmieniamy jedną rzeczywistość (niekorzystną) na inną (korzystną). Nie jest to ezoteryka dostępna wyłącznie dla grupy wtajemniczonych, ale wiedza płynąca z najnowszych osiągnięć fizyki i psychologii kwantowej. Dzięki tej książce nauczysz się samodzielnie stosować terapię energią i korzystać z dobrodziejstw medycyny energetycznej. Leczenie Matrycą Energetyczną jest bowiem dane każdemu, kto otworzy swój umysł na nowe sposoby myślenia zainspirowane ideą kwantowości i zechce wykorzystać uzdrawianie kwantowe w praktyce.

Uzdrawianie metodą dwupunktową
Uzdrawianie metodą dwupunktową
Transformacja matrycy energetycznej

W tej książce znajdziesz kompletny system, za pomocą którego będziesz mógł całkowicie przetransformować i kreować swoją rzeczywistość. Wykorzystując metodę dwupunktową, której wynalazcą jest dr Richard Bartlett, zmienisz swoje przekonania, poprawisz zdrowie oraz wpłyniesz na wszystko, co Cię otacza. Dwa punkty do osiągnięcia celu.

Kwantowe zdrowie
Proste techniki uzdrawiania

Dzięki tej książce poznasz metodę QUEST, która umożliwi Ci oddziaływanie nie tylko na zdrowie, ale również na uczucia, związki czy finanse. Autorka opisuje w siedmiu prostych krokach proces przywracania równowagi w życiu. Poznasz również technikę punktu świetlnego i zyskasz dostęp do czystej świadomości. Już teraz możesz uzdrawiać!

Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości
Metoda dwupunktowa dla każdego
Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości

Metoda dwupunktowa dotyczy każdego aspektu życia i polega na dotykaniu dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast do tego, czego chciałbyś doświadczyć. Delikatny dotyk połączony ze skupioną myślą natychmiast przywróci zdrowie, równowagę fizyczną, umysłową i duchową. Jesteś dwa punkty od idealnego życia.

ZAPISZ SIĘ