Masz postanowienia noworoczne? Spełnij je!

Data: 12.13.2019
Kategorie: wydarzenia
new years eve

Niedługo święta, ale kiedy już posprzątamy po świątecznym obiedzie, zaczynamy się zastanawiać, czego nam się udało dokonać w mijającym roku, a co pozostało tylko w sferze planów. Składamy też uroczyste postanowienia noworoczne. Ty też tak masz? Przekonaj się, że postanowień naprawdę można dotrzymać!

Od nowego roku zacznę się odchudzać! W przyszłym roku rzucę palenie! Od stycznia będę czytać więcej książek! Powalczę o awans w pracy, przeorganizuję swoje życie, zakocham się! Postanowienia noworoczne – któż z nas ich nie składał?! Niestety, często wraz z pierwszymi dniami stycznia stygnie nasz zapał, wytracamy naszą życiową prędkość. Co zrobić, by tym razem udało się dotrzymać obietnic? Przekonaj się, że postanowienia noworoczne nie są wcale tak trudne do dotrzymania!

Postanowienia noworoczne a Prawo Przyciągania

Czy zastanawiałeś się, w czym tkwi sekret, dzięki któremu możliwe jest odnoszenie sukcesów, zapewnienie sobie dobrobytu i realizacja pragnień? Dlaczego jedni z łatwością osiągają wyznaczone przez siebie cele, stale idąc do przodu, natomiast inni doświadczają ciągłych niepowodzeń? Odpowiedź okazuje się być bardzo prosta. Wszystko zawdzięczają potędze pozytywnego myślenia, a także największemu prawu panującemu we Wszechświecie – Prawu Przyciągania.

Esther i Jerry Hicks to amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania. Przez ostatnie 20 lat przekazywali ludziom na całym świecie nauki Abrahama – bytu, który za pomocą przekazu channelingowego zdradził sekret, jak osiągnąć wszystko, czego się pragnie. Dzięki jego przesłaniom wszyscy, którzy doświadczają tej cudownej mocy, zostają uszczęśliwieni, a ponadto zyskują bardzo cenną wiedzę jak samemu tego dokonać. Teraz również i Ty możesz tego doświadczyć! Z pomocą wyjątkowej publikacji jaką jest książka Proś a będzie Ci dane, poznasz sekret Prawa Przyciągania w praktyce i otworzysz sobie drogę do realizacji marzeń i osiągania wyznaczonych celów.

Stawiam na rozwój osobisty – teraz wiem jak

Wraz z nadejściem nowego roku otrzymujemy od rodziny i przyjaciół życzenia dalszego rozwoju, awansu w pracy, podwyżki. Ale tak, jak w popularnej mądrości o wędce i rybie, nie zawsze nasze pragnienia spełniają się ot tak! Niech książka Narzędzia rozwoju osobistego debiutującego na rynku wydawniczym Grzegorza Glinki będzie dla Ciebie taką wędką, dzięki której złowisz tyle ryb, ile będziesz chciał. Dzięki sprawdzonym przez Autora metodom dowiesz się, jak zwiększyć świadomość poprzez: medytację, zapisywanie snów, obserwację ludzi oraz odnajdywanie kontrargumentów.

Grzegorz Glinka otwarcie pisze o tym, że sam dostosował się do życiowych reguł, o których istnieniu nie miał pojęcia wcześniej i ze zgorzkniałego człowieka stał się osobą przepełnioną szczęściem i wdzięcznością. Doszedł do wniosku, że skoro jemu się udało, to na pewno uda się też milionom innych ludzi, którzy chcieliby coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiedzą, jak mają to zrobić. Sprawdź, co Autor miał na myśli!

Postanowienie noworoczne: odzyskać spokój

O spokoju, relaksie i odpoczynku marzy wielu z nas. Problem w tym, że nie każdy wie, jak odpoczywać. Nie wiemy też, czym jest prawdziwy relaks i jak czerpać z niego radość. Niech książki jednego z topowych Autorów – Ajahna Brahma, będą Twoim przewodnikiem po krainie medytacji i relaksu. W swojej najnowszej propozycji Sekretne techniki medytacyjne buddyjskiego mnicha Autor przekonuje, że medytacja powinna przynieść Ci zarówno radość, jak i szczęście. Poznaj ponadwyznaniowe sekrety buddyjskiej medytacji. Zapewni Ci to jedyny w swoim rodzaju poradnik pełen wielu niespodzianek, świetnego humoru i zabawnych opowieści, które inspirują, pouczają i oświecają. Najlepsze jest to, że ta książka to idealny wybór zarówno dla doświadczonych praktyków medytacji, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nią, lecz chcą szybko odnieść wymierne korzyści. Ty również możesz to nich dołączyć!

 

Pros a bedzie ci dane          Narzedzia rozwoju osobistego Grzegorz Glinka          Sekretne-techniki-medytacyjne buddyjskiego mnicha Ajahn Brahm

ZAPISZ SIĘ