Eklektyczna magia

Wykorzystaj najskuteczniejsze zaklęcia, potężną magię świec, kryształów i Księżyca, pracę z cieniami i wiedzę o ziołach do stworzenia unikalnej praktyki magicznej

  • ISBN: 978-83-8301-576-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
20
0

Magiczne przedmioty, zaklęcia ochronne, rytuały, amulety i talizmany – wszystko, czego do swojej praktyki potrzebuje współczesna czarownica

Magia istnieje wokół nas. Wystarczy nauczyć się ją dostrzegać i z niej korzystać. Nie każdy to potrafi. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uczynić swoje życie bardziej magicznym. Chcesz poznać magiczne rytuały, które zapewnią ci szczęście i dobrobyt? A może właśnie poszukujesz skutecznych zaklęć ochronnych? Albo talizmanów czy amuletów, które uczynią twoją podróż bezpieczną? Niezbędne informacje znajdziesz w tej książce. Zawiera ona wszystko, co składa się na warsztat współczesnej czarownicy. Dzięki niej nie musisz już przeglądać wielu publikacji. W jednym miejscu zostały bowiem zebrane sekrety pracy z energią i zasady użycia magicznych przedmiotów. Są też praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania mocy żywiołów, magii roślin i Księżyca, a także kryształów. Jeśli czujesz potrzebę wprowadzenia do swojej praktyki elementów Tarota lub magicznych symboli w postaci run, książka ta będzie nieocenionym wsparciem. Gdy potrzebne będą praca z cieniem albo podstawy astrologii, również je tam znajdziesz. Jeśli chcesz dołączyć do grona współczesnych czarownic, mamy dobrą wiadomość. Nigdy wcześniej nie było to takie proste.

Zanim sięgniesz po magiczne przedmioty…

Już na początku książki Autorka zaskakuje. Zamiast bowiem od razu wprowadzić do świata zaklęć i magicznych akcesoriów, zaczyna od medytacji i wizualizacji. Wychodzi bowiem z założenia, że najlepszym wstępem do magii jest… czysty umysł. W ramach nauki podstaw proponuje więc sposoby na zwiększenie wewnętrznej energii oraz ćwiczenia rozwijające umiejętności kierowania nią. Dopiero po ich zgłębieniu Autorka zachęca do zaznajomienia się z kolejnymi rozdziałami książki.

Praktyczny wymiar ezoteryki

Celem tej książki jest przybliżenie podstaw magii. Ma ona pomóc każdemu ukształtować jego własną praktykę. Równie dobrze można ją przeczytać od deski do deski lub jedynie wybrać interesujące fragmenty. Mając tę książkę w swojej prywatnej bibliotece, będziesz do niej wracać, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Przepisy na amulety i talizmany, skuteczne zaklęcia ochronne i sprawdzone magiczne przedmioty, kryształy, świece, magiczne symbole i słoiki… Każdy wybierze spośród tych propozycji te, które najlepiej pasują do jego magicznej praktyki. Autorka gorąco zachęca do modyfikowania poszczególnych zaklęć lub ćwiczeń. Radzi słuchać głosu intuicji, by stworzyć swoją wyjątkową praktykę duchową współczesnej czarownicy.

Rytuały i zaklęcia ochronne – niezbędnik początkującej czarownicy

Magia ochronna to – zdaniem Autorki – najważniejszy rodzaj magii, którą warto się zainteresować na początku praktyki. W pierwszej kolejności trzeba bowiem zabezpieczyć swoją świętą przestrzeń, dom oraz siebie. Dlatego w książce został jej poświęcony oddzielny, obszerny rozdział. Autorka wyjaśnia w nim, jak rozwijać wrażliwość na otaczające energie. Podaje też praktyki ułatwiające ochronę przed niepożądanymi wpływami. Wśród nich są na przykład magiczne symbole ochronne i amulety odpędzające negatywne energie. W książce znaleźć można również przepisy na mieszanki kadzideł, spreje do wypędzania, czarną sól czarownic, ziołowe kąpiele na przełamanie uroku oraz zaklęcia lustra. Wszystkie one pełnią funkcje ochronne.

Vademecum współczesnej czarownicy od A do Z

Kolejne rozdziały książki przynoszą opis wszystkich najważniejszych tradycji i praktyk, bez których nie może się obyć współczesne czarostwo. Poznać więc można magiczne przedmioty stosowane przez czarownice oraz zasady pracy z kryształami i ziołami. Są elementy astrologii i wprowadzenie do run. Obok magii świec i słoików zaklęć znalazło się miejsce dla magii roślin i Księżyca. Autorka przybliża też różne aspekty pracy z cieniem i żywiołami. Nie brakuje również zaleceń dotyczących zaklęć i wróżb na każdą okazję. Lista opisanych w książce praktyk magicznych jest bardzo długa. Co istotne, po części teoretycznej przychodzi czas na praktykę w postaci licznych ćwiczeń. W ten sposób każdy może sprawdzić poziom swoich umiejętności.

Eklektyczne czary pomogą ci zostać współczesną czarownicą

Współczesny świat stoi pod znakiem nieustannych zmian. Magia, która chce sprostać jego wyzwaniom, musi być zatem eklektyczna. Co to oznacza w praktyce? Powinna łączyć różne magiczne tradycje w jedną spójną całość. Tylko wtedy będzie skuteczna i dopasowana do bardzo zindywidualizowanych potrzeb. I tylko wtedy czary przyniosą optymalne korzyści. Dzięki tej książce usystematyzujesz swoją magiczną wiedzę i praktyki duchowe. Znajdziesz zapał do rozwijania swojego warsztatu. Tym samym ezoteryka stanie się źródłem nowych inspiracji. Chcesz uchylić szerzej drzwi prowadzące do świata magii, zaklęć i czarów?

Uczyń swoje życie bardziej magicznym z czarami i praktykami duchowymi eklektycznej czarownicy!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ