Magia mózgu

Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności

  • ISBN: 978-83-7377-645-6;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 212;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Magia mózgu – dowiedz się, na czym polega

Z pewnością zadajesz sobie pytanie, czym jest magia mózgu we współczesnym świecie. Dla wyjaśnienia, w odróżnieniu od czasów, kiedy wszystko, czego nie rozumieliśmy, nazywaliśmy magicznym, to pojęcie nabrało dziś zupełnie innego znaczenia. Niewyjaśnione tajemnice są obecnie przedmiotem wielu badań naukowych. Przede wszystkim granica pomiędzy nauką a magią jest coraz bardziej płynna i trudniejsza do zdefiniowania. Informacje zawarte w tej książce pozwolą Ci poznać magię mózgu. Uświadomisz sobie, w jaki sposób funkcjonuje ludzki umysł i jak wiele tajemnic w sobie kryje. dowiesz się jak radzić sobie z codziennymi problemami. Zawarte w tej książce metamagiczne ćwiczenia i inwokacje pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności i skutecznie osiągać założone cele.

Mózg człowieka: poznaj idealne połączenie ducha i ciała

Magia, w rozumieniu Autora, stanowi jedyną drogę do połączenia wymiaru duchowego i fizycznego. Spaja tym samym idee znane z psychologii, fizyki, neurobiologii i magii ceremonialnej. Ukazuje nowe oblicze parapsychologii, która w żaden sposób nie wyklucza konwencjonalnej nauki, ale ją uzupełnia i wzbogaca. Wielkimi zwolennikami koncepcji Autora stały się naukowe autorytety, m.in. współtwórca NLP dr Richard Bandler oraz Lon Milo DuQuette.

Magia i metamagia sposobem na udoskonalenie samego siebie

Dzięki tej książce poznasz środki i sposoby doskonalenia samego siebie umożliwiające skuteczne realizowanie działań, które podejmujesz. Dowiesz się również, że metamagia to zbiór okoliczności, które przywołują myśli o magii. Składają się na nie różne teorie i modele, poczynając od neurobiologii, a kończąc na woohoo. Twoje samodoskonalenie ułatwią zawarte w poradniku inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności. W osobistym rozwoju pomocna będzie też seria metamagicznych ćwiczeń, opierających się na naturalnych procesach zachodzących w mózgu każdego człowieka.

Poznaj naukowe wyjaśnienia wielu zjawisk

Dzięki „Magii mózgu” poznasz ponad siedemdziesiąt ćwiczeń tłumaczących prawidła rządzące neurobiologią i magią, jak również porady niezbędne do szybkiego opanowania sztuki inwokacji. Dowiesz się więcej o naukowych technikach intensyfikujących neurogenezę i neuroplastyczność mózgu, a także rytuałach wzmacniających ciało i umysł. Znajdziesz tu również naukowe wyjaśnienia wielu zjawisk, które dotychczas uchodziły za paranormalne. Celem zdobywania tej wiedzy jest uczynienie życia podniecającym, nadanie mu celu i wypełnienie namiętnością. A to dopiero kilka z mnóstwa korzyści, jakie można wynieść z tej książki.

Magia mózgu dla każdego

To nie kolejna nudna książka o mózgu, ta publikacja wstrząśnie Twoim postrzeganiem tego tajemniczego organu. Skierowana jest zarówno do całkowitych nowicjuszy, jak i zaawansowanych adeptów sztuki magii. Ci pierwsi dzięki niej odkryją nowe możliwości i dotychczas nieosiągalną dla nich jakość życia. Drudzy z kolei spojrzą na swoje dotychczasowe osiągnięcia z nowej, znacznie bardziej naukowej strony i będą mogli wkroczyć na nowy poziom praktyki.

Magia mózgu: poznaj potęgę swojego umysłu!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ