Magia mózgu. Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności
  • ISBN: 978-83-7377-645-6;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 212;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;

Zobacz, gdzie kończy się nauka, a zaczyna magia

Przed wieloma laty to, czego nie rozumieliśmy nazywano magią. Dzisiaj często niewyjaśnione tajemnice stają się obiektem naukowych badań. Granica pomiędzy nauką a magią jest coraz bardziej płynna i trudniejsza do zdefiniowania. Dobrym przykładem przenikania się tych dwóch pozornie przeciwstawnych światów jest Philip H. Farber, będący zarówno magiem, jak i specjalistą od funkcjonowania ludzkiego mózgu.

Magia i metamagia sposobem na udoskonalenie samego siebie

Magia oznacza dla Autora środki i sposoby doskonalenia samego siebie umożliwiające skuteczne realizowanie działań, których się podejmujemy. Natomiast metamagia, to zbiór okoliczności, które przywołują myśli o magii. Składają się na nie różne teorie i modele, poczynając od neurobiologii, a kończąc na woohoo. Inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności oraz seria metamagicznych ćwiczeń opierających się na naturalnych procesach zachodzących w mózgu każdego człowieka, są kluczem do rozwoju osobistego.

Poznaj naukowe wyjaśnienia wielu zjawisk

Dzięki „Magii mózgu” poznasz ponad siedemdziesiąt ćwiczeń tłumaczących prawidła rządzące neurobiologią i magią, jak również porady niezbędne do szybkiego opanowania sztuki inwokacji. Dowiesz się więcej o naukowych technikach intensyfikujących neurogenezę i neuroplastyczność mózgu, a także rytuałach wzmacniających ciało i umysł. Znajdziesz tu również naukowe wyjaśnienia wielu zjawisk, które dotychczas uchodziły za paranormalne. Celem zdobywania tej wiedzy jest uczynienie życia podniecającym, nadanie mu celu i wypełnienie namiętnością. A to dopiero kilka z mnóstwa korzyści, jakie można wynieść z tej książki.

Magia mózgu dla każdego

To nie kolejna nudna książka o mózgu, ta publikacja wstrząśnie Twoim postrzeganiem tego tajemniczego organu. Skierowana jest zarówno do całkowitych nowicjuszy, jak i zaawansowanych adeptów sztuki magii. Ci pierwsi dzięki niej odkryją nowe możliwości i dotychczas nieosiągalną dla nich jakość życia. Drudzy z kolei spojrzą na swoje dotychczasowe osiągnięcia z nowej, znacznie bardziej naukowej strony i będą mogli wkroczyć na nowy poziom praktyki.

Twój umysł to magia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ