Mudry dla ciała umysłu i ducha – karty + książka

  • ISBN: 978-83-8171-691-8;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 44;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Mudry, czyli joga dłoni skutecznie zwiększą przepływ życiowej energii

Czy wiesz, że poświęcając chwilę swoim dłoniom, możesz uwolnić ich leczniczą i uzdrawiającą energię? Stosując mudry czyli układy palców i dłoni, możesz wyeliminować wiele dolegliwości fizycznych. W tym ból o różnym podłożu, bezsenność, a także depresję, przygnębienie czy spadki energii. Jak prawidłowo wykonać mudry? Jakie są mudry lecznicze i jaką mają moc? Jak joga dłoni wpływa na przepływ energii w meridianach? Dzięki przepięknie ilustrowanym kartom oraz dołączonej do nich książeczce z prostą instrukcją zastosowania z łatwością wykonasz jogę dłoni codziennie. Każda z 68 kart zawiera ilustrację z pozycją palców i dłoni, a także dokładnym opisem kiedy i w jaki sposób zastosować energetyczny układ dłoni. Dowiesz się jakie zastosowanie ma mudra życia czy mudra krowy. Praktykując vayu mudrę wyeliminujesz bóle placów, artretyzm, reumatyzm.

Mudry na pięknych kartach uczta dla ciała i ducha

Karty i książeczka zdecydowanie ułatwią ci codzienną praktykę jogi dłoni. Zostały stworzone z wielkim pietyzmem przez cenioną instruktorkę jogi i pisarkę Gertrud Hirschi. Jej publikacje należą do rekomendowanych lektur w Indiach. Od ponad dwudziestu lat prowadzi swoją szkołę jogi i organizuje seminaria na całym świecie. O stronę graficzną kart zadbała z kolei artystka Vreni Erzberger, która sprawiła, że każda z kart jest również małym dziełem sztuki.

Joga dłoni w uzdrawianiu energią – jak prawidłowo stosować mudry

W kulturach Wschodu mudry od wieków stosowano w uzdrawianiu energią. Ponieważ uważa się, że gesty i pozycje ciała mają specyficzne znaczenie i przepełniają osoby je praktykujące przypisaną mudrom mocą. Dlatego praktykując mudrę życia wnosisz spokój i stabilność do swojego życia. Natomiast mudra Durga dodaje odwagi i pomaga się opanować w chwili wyzwania lub strachu. Każda z kart oprócz opisu i znaczenia pozycji jogi dłoni, zawiera afirmacje i wizualizacje, które dodatkowo wspierają siłę i moc mudr. Karty zostały również opatrzone kolorami, które mają konkretne znaczenie. Potrzebujesz zastrzyku energii wybierz pozycję jogi dłoni z kart czerwonych lub pomarańczowo- czerwonych. Marty żółte poprawiają koncentrację, zielone wzmacniają wewnętrzną równowagę a niebieskie relaks i odprężanie. Potrzebujesz duchowego wsparcia sięgnij po mudry umieszczone na kartach w kolorze fioletowym.

Podstawowe zasady stosowania jogi dłoni

Mudry można praktykować w różnoraki sposób, siedząc, stojąc, spacerując lub nawet leżąc. Ważne jest wycieszenie i skupienie na chwili, którą poświęcasz temu rytuałowi. Jak długo powinno się praktykować jogę dłoni? Jeżeli jesteś ograniczony czasem, poświęć od 7, 14 do 21 minut na szybką „odświeżającą mudrę”. Gdy dokuczają ci dolegliwości, powinieneś utrzymywać pozycję tak długo, jak jest to konieczne. Natomiast w przewlekłych dolegliwościach warto stosować jogę dłoni od 3 do 4 razy dziennie przez co najmniej 15 minut. W dołączonym do kart podręczniku znajdziesz również informacje jak łączyć praktykę jogi dłoni z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi.

Wyzwól uzdrawiającą energię każdej z 68 mudr

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ