Aktywacja szyszynki

Unikalna medytacja łącząca starożytną tradycję Sundo z neuronauką

  • ISBN: 978-83-8171-811-0;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
20
0

Odzyskaj połączenie ze sobą i obudź swój mózg!

W jakim momencie życia znajdujesz się obecnie i jakie masz do niego nastawienie? Kiedy kończy się pełen obowiązków dzień i kładziesz się spać, jakie uczucie ci towarzyszy? Czy masz pewność, że twoje życie ma określony cel i zmierzasz we właściwym kierunku? Czujesz spełnienie i podążasz za wartościami, które mają dla ciebie duże znaczenie? A co najważniejsze, czy czujesz ze sobą silną więź i kochasz siebie? Autor dowodzi, że większość ludzi utraciła połączenie z sobą samym. Stanowi to przyczynę wielu chorób, lęków, trudności w nawiązywaniu relacji, a nawet depresji. Gdy załatasz dziurę, która powstała w wyniku utraty połączenia, odzyskasz poczucie wewnętrznego powiązania i odbudujesz kontakt między tobą a innym światem. W jaki sposób odzyskać połączenie ze sobą? Klucz znajduje się w twoim mózgu, jest nim szyszynka!

Aktywując szyszynkę zyskasz dostęp do wyższych stanów świadomości

Z czysto anatomicznego punktu widzenia szyszynka do gruczoł dokrewny zlokalizowany głęboko w mózgu. Jego zadaniem jest regulacja zegara biologicznego w organizmie, w tym rytmu dobowego i cyklu reprodukcyjnego. Odpowiada za produkcję DMT oraz hormonów, takich jak melatonina i serotonina, popularnie nazywana hormonem szczęścia. W rozwoju duchowym szyszynkę łączy się z szóstą czakrą, czyli czakrą trzeciego oka, która stanowi centrum intuicji i widzenia pozazmysłowego. Jest portalem dostępu do wyższych stanów świadomości i połączeniem z wyższą jaźnią. Przez szyszynkę przepływa czysta energia. Dzięki tej książce odkryjesz, jak skutecznie pobudzić szyszynkę wykorzystując do tego medytację.

Medytacja szyszynki kluczem do otwierania trzeciego oka

Ilchi Lee, autor bestsellera Ćwiczenia meridianów i nauczyciel medytacji, odkrywa przed tobą metodę, która pomoże ci aktywować szyszynkę i odzyskać połączenie ze swoim ciałem, duszą i wewnętrzną boskością. Jest nią medytacja szyszynki, która łączy w sobie dawną koreańską metodę treningu ciała i umysłu Sundo oraz współczesną neuronaukę. Z jej pomocą rozwiniesz ciało, umysł i duszę do maksymalnego stopnia! Aktywacja szyszynki, lub inaczej mówiąc otwarcie trzeciego oka, rozwinie w tobie zdolność rozumienia siebie, a także akceptowania innych. Podczas medytacji przepłyną przez ciebie fale spokojnych, ale zarazem silnych zmian, które obejmą wszystkie aspekty twojego życia. Świat, który zobaczysz będzie wydawał się zupełnie inny od tego, który znałeś wcześniej. Prawda jest taka, że wszyscy mamy w sobie siłę, dzięki której możemy stworzyć życie, jakiego pragniemy i zmienić na lepsze świat, w którym przyszło nam żyć. Aby skorzystać z tej mocy, należy obudzić swoją świadomość.

Koreańska metoda Sundo, czyli Jigam, Joshik i Geumchok, dzięki którym dotrzesz do prawdy

Medytacja aktywująca szyszynkę często mylnie traktowana jest jako bardzo zaawansowany poziom praktyki, dostępny tylko dla doświadczonych mistrzów. Jej kluczowym celem jest pozbycie się myśli, emocji i informacji, które powodują separację twojego „ja” od tego, kim właściwie jesteś, a następnie napełnienie powstałej pustki energią życia i jasną świadomością. Dokonasz tego wykorzystując koreańską metodę Sundo i praktyki, takie jak Jigam, Joshik i Geumchok. Jigam pomoże ci zatrzymać silne emocje i przywrócić spokój, Joshik, poprzez prawidłowy oddech, rozładuje nadmiar energii, a Geumchok pozwoli ci skoncentrować się na wnętrzu twojego ciała, intuicji i dotarciu do prawdziwego „ja”.

Jak pobudzić szyszynkę, by otworzyć trzecie oko i odzyskać połączenie ze sobą?

Te trzy praktyki stanowią rdzeń techniki, jaką jest medytacja szyszynki. Kiedy już osiągniesz stany Jigam, Joshik i Geumchok, będziesz gotowy, by zrobić kolejny krok w kierunku pobudzenia szyszynki i rozwoju duchowego. Doprowadzą cię do tego takie techniki, jak uzdrawianie przez pępek, Medytacja Pięciu Uzdrawiających Słów, Medytacja Odpuszczenia, Medytacja Uzdrawiającego Dźwięku i zapachu. Dowiesz się również czym jest, oparty na neuronauce, program Edukacji Mózgu (Brain Education) i w jaki sposób z jego pomocą odzyskać swój umysł oraz nauczyć się kierowania nim. Pięć prostych kroków pokaże ci jak uwrażliwić mózg, uelastycznić go, odświeżyć, zintegrować i przejąć nad nim kontrolę. Natomiast dołączona do książki karta LifeParticle pomoże ci aktywować Cząstki Życia i energię mózgu.

Poznaj najskuteczniejsze metody aktywacji szyszynki!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ