Woda życia

Nośnik emocji i zdrowia w świetle najnowszych badań naukowych

  • ISBN: 978-83-8171-095-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Woda życia – poznaj jej właściwości

Woda życia jest tak ważna, ponieważ większość organizmów, w tym człowiek, zaczyna w niej swój rozwój. Wydaje się, że to najistotniejsza substancja na Ziemi, dlatego, że pokrywa ponad 70 % naszej planety. Godnym uwagi jest fakt, że jedynie 3% z nich jest słodka i dlatego nadaje się do picia. Również ze względu na to, że nasze ciało w ponad 60% składa się z wody, nie możemy po prostu się bez niej obyć. To, że powinniśmy jej dużo pić jest bezsporne. Z pewnością zainteresują Cię jednak szczegóły: jak często i jaką wodę pić, jak ją uzdatniać, aby w pełni wykorzystać jej właściwości, jakie właściwości mają kuracje wodą? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz właśnie w tej książce.

Najnowsze badania naukowe o wodzie

Dzięki tej książce, poznasz najnowsze wyniki badań na temat struktury wody. Zdziwisz się, jak wiele aspektów jej dotyczących jest nadal dla nas tajemnicą. Tajniki struktury i właściwości H2O nie będą miały przed Tobą tajemnic, ponieważ autorzy stosują bardzo czytelny język i obrazowe wyjaśnienia. Pierwszy z nich to Vladimir Voeikov – doktor nauk biologicznych, profesor na wydziale biologii na uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie. Drugi – Konstantin G. Korotkov – jest doktorem nauk ścisłych, profesorem wydziału mechaniki i optyki na Uniwersytecie Technologii Informacyjnych w Petersburgu. Obaj prowadzą badania nad tlenkiem wodoru od ponad 10 lat.

Woda życia a nasze zdrowie

Jak dowodzą Autorzy około 80% chorób na świecie jest wywołanych złą jakością wody pitnej. Naukowcy badają jej właściwości od dwustu lat, ale okazuje się, że klasyczna nauka nawet nie wzięła pod uwagę wielu podstawowych pytań, jakie możemy sobie zadać, gdy zmienimy punkt widzenia. Ta książka da Ci odpowiedź na pytania związane nie tylko z homeopatią i wysokimi rozcieńczaniami, ale również pozwoli poznać uzdrawiającą moc tej życiodajnej cieczy. Dowiesz się, jakie lecznicze właściwości ma magnetyczna woda, skąd się bierze uzdrawiająca moc „specjalnych” kuracji wykorzystujących magnesy, minerały, w tym kamienie szlachetne, inkantacje i mantry.

Dowiedz się, kiedy i jak pić wodę

Ludzki organizm bardzo mocno reaguje na zmiany zawartości H2O w naszym organizmie i może przetrwać bez niej tylko kilka dni. Z pewnością dobrej jakości woda może być lecznicza. Dlatego też, abyś mógł utrzymać dobre samopoczucie i optymalne funkcjonowanie organizmu, powinieneś opracować własny harmonogram picia wody. Autorzy książki bardzo Ci w tym pomogą.

Poznaj właściwości wody jako nośnika emocji

W związku z tym, że woda to nośnik zdrowia, ale również nośnik emocji, poznasz założenia nowej nauki o wodzie, która próbuje wyjaśnić wiele zjawisk związanych z tą substancją. Niektóre uważa się za nawet za mistyczne. Z pewnością zainteresuje Cię to, skąd się ona wzięła na Ziemi, dlaczego można ją wykryć na wszystkich planetach (przynajmniej w formie ciepłego lodu) i w przestrzeni kosmicznej? Autorzy zwracają szczególną uwagę na to, że wszystkie nasze emocje i uczucia nieustannie wpływają na otaczającą nas ciecz. Z naszego poradnika dowiesz się również, dlaczego żywność (w większości zawierająca tlenek wodoru) przygotowana ze złymi uczuciami może dawać wyjątkowo negatywne wyniki. Podsumowując, ma ona też świadomość; pamięć i zdolność przewidywania.

Metody uzdatniania wody – poznaj te najlepsze!

Ponieważ zasoby wody pitnej stale się kurczą, naukowcy intensywnie poszukują metod jej skutecznego uzdatniania do spożycia. Z pewnością nieraz zadajesz sobie pytanie, jaki stopień jej czystości powinien być normą. Autorzy tego poradnika szczegółowo na nie odpowiedzą. Dzięki tej książce poznasz również najskuteczniejsze sposoby uzdatniania wody. Zasady przeprowadzania jej filtracji, destylacji i osadzania nie będą już miały przed Tobą tajemnic. Pamiętaj, że dobra woda zdrowia doda!

Dzięki zaprezentowanym w tej książce wynikom badań poznasz:

– wyjątkowe i praktyczne właściwości wody,
– strukturę żywej wody,
– znaczenie wody jako odbiornika i nadajnika informacji,
– fakty o homeopatii i wysokich rozcieńczaniach,
– powiązania wody z homeopatią,
– znaczenie wody jako detektora emocji i Materialnej Matrycy dla Pola Ludzkiej Świadomości,
– porady, kiedy i jak pić wodę,
– instrukcje, co powinniśmy pić,
– najskuteczniejsze metody uzdatniania wody, w tym na przeprowadzanie jej filtracji, destylacji i osadzania,
– wyjaśnienie, czy kawa, herbata, mleko bądź soki są zdrowe,
– wodny sposób na zdrowie i dobre samopoczucie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o wodzie!

  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ