Punkt zwrotny. Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu
  • ISBN: 978-83-7377-682-1;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II - dodruk;
  Mariusz Warda
  Jolanta Kondraciuk
  0
  0

  Czy wiesz, że żyjesz w czasach wielkich przełomów?

  Świat zmienia się na naszych oczach. Aktualnie trwa okres wielkich przełomów. Ewoluuje technika, nauka i świadomość naszego gatunku. Łatwo jest się zagubić w czasach tych niezwykle intensywnych metamorfoz. Na szczęście Gregg Braden napisał książkę, dzięki której każdy z nas dostosuje się do wymagań współczesności wykorzystując oferowane przez naturę punkty zwrotne.

  Zdobądź klucz do rozwoju

  Jak przekonuje ten bestsellerowy autor New York Timesa, globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie. Obserwujemy kluczowe zmiany w życiu zawodowym i prywatnym, w naszym stosunku do pieniędzy, zdrowia, a nawet ogniska domowego. Opierając się na dotychczasowym sposobie myślenia, nie jesteśmy w stanie zaspokoić nowo powstałych potrzeb. Na naszych oczach rodzi się nowy, zdrowy i zrównoważony świat, zaś zdolność do przyjęcia wszystkiego, co ze sobą niesie, zależeć będzie od naszej woli.

  Stwórz swój własny punkt zwrotny

  Opisane w publikacji zmiany stylu życia oraz w sposobie myślenia pomogą Ci wykreować swój własny punkt zwrotny. Opierając się na zasadach opracowanych przez Autora zaczniesz inaczej postrzegać zmieniający się świat. Zmienisz swój stosunek np. do pieniędzy i będziesz je postrzegać jako ogromne narzędzie oraz mądrze nimi gospodarować. Nauczysz się inwestować energię i pieniądze w taki sposób, by zawsze czuć się z tym dobrze i nie mieć niepotrzebnych wyrzutów sumienia. Będziesz wspierać idee, które są zgodne z Twoimi przekonaniami i systemem wartości.

  Jakie zmiany daje wejście w punkt zwrotny?

  Dzięki wejściu w punkt zwrotny pozbędziesz takich niechcianych uczuć, jak np. stres, lęk poczucie przytłoczenia i poczucia winy lub smutek czy przygnębienie. Zamiast nich pojawią się u Ciebie nowe odczucia, a Twoje emocje staną się bardziej neutralne. Uspokoisz się, odzyskasz siłyi równowagę. Przestaniesz oceniać innych, a skupisz się bardziej na sobie. Poprzez praktyczne ćwiczenia powtarzania słów sprawisz, że negatywne uczucia przestaną być ważne i nie dopuścisz, by zablokowały Twój system energetyczny.

  Poznaj wyzwania, jakie się wkrótce przed Tobą pojawią

  Dzięki tej książce jesteśmy w stanie poznać wyzwania, jakie się wkrótce przed nami pojawią. Autor podpowiada, jak możemy zaakceptować nowe odkrycia, ujawniające rolę współpracy w naturze i społecznościach ludzkich. Instruuje, jak stworzyć w naszym życiu, rodzinach i społecznościach psychiczną odporność opartą na pięciu sprawdzonych i zrównoważonych zasadach. Jednocześnie, korzystając z dorobku nauki i mądrości naszych przodków, wskazuje klucze umożliwiające ewolucję świadomości w samym środku procesu transformacji i podaje strategie pozwalające przejść ów proces.

  Wielkie zmiany, nowe możliwości.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ