Podręcznik złotej rybki

Odbierz swoje spełnione życzenia

  • ISBN: 978-83-7377-907-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Dowiedz się, jak spełnić swoje marzenia

Każdy ma jakieś marzenia, duże i małe, te, do których chętnie się przyznajemy, i takie, które zwykle głęboko chowamy w sobie. A ilu z nas udało się je spełnić? No właśnie… Jednak nie wolno przestać marzyć, bowiem marzenia przenoszą nas w zupełnie inny świat – świat radości, szczęścia i relaksu. Przy tym pomagają w samorealizacji i wzbogacają rozwój duchowy. Autor udowadnia, że wszyscy mamy w sobie intuicję i wewnętrzną moc spełniania marzeń, które pozwolą nam wieść dokładnie takie życie, jakiego pragniemy. Dzięki tej książce dowiesz się, jak spełnić swoje marzenia i jak cieszyć się życiem. Poznasz proste techniki, które wyzwolą Cię od ograniczającego ego i porównań z innymi, dając motywację do zmiany życia. Przy okazji nauczysz się korzystać z pomocy aniołów i ograniczać negatywne wpływy, zastępując je pozytywną energią. Szybko okaże się, że wcale nie potrzebujesz złotej rybki do spełniania marzeń, bo jesteś w stanie spełnić je sam.

Nie słuchaj negatywnych podszeptów świadomości, zdaj się na wewnętrzną intuicję

Zdziwisz się pewnie, gdy dowiesz się, że odpowiedź na pytanie, jak spełnić swoje marzenia, masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zatem czemu nie czujesz jeszcze prawdziwego szczęścia? Winowajcą jest Twoje ego, świadomość tworząca na każdym kroku Twój negatywny obraz. To właśnie świadomość sugeruje Ci, że nie jesteś wystarczająco dobry, nie zasługujesz na sukces, wątpi w Twoje osiągnięcia. Dlatego Autor podaje szereg wskazówek pozwalających uwolnić się od negatywnych schematów myślowych. Pokazuje, jak uniknąć pułapki porównywania się z innymi i zauważać znaki, które ułatwią nam podejmowanie właściwych decyzji. Tłumaczy zasadę synchroniczności i daje prosty przepis na odzyskanie wiary w siebie. Działania te mają na celu uruchomienie pozytywnej energii, która pozwoli Ci cieszyć się pełnią szczęścia. Dodatkowo na końcu każdego rozdziału znajdziesz lekcje, dzięki którym utrwalisz sobie przekazywane informacje i dowiesz się, jak poszczególne koncepcje wprowadzić do realnego życia.

Największa motywacja do zmiany życia kryje się w Tobie

Autor przekonuje, że największą przeszkodą w spełnianiu marzeń są nasze myśli. Gdy mamy skłonność do dramatyzowania, poddajemy się uczuciu żalu czy wpadamy w pułapkę obwiniania innych, nasza świadomość buduje barierę dla pozytywnej energii. Wówczas przestajemy odczuwać naszą wewnętrzną intuicję, na czym cierpi nie tylko nasz rozwój duchowy. Zamykamy się na przekaz wszechświata i przestajemy wierzyć w możliwość spełniania marzeń. A przecież wszechświat na każdym kroku do nas przemawia – głosami aniołów, a nawet samego Boga. Jednak hałas współczesnego świata utrudnia nam usłyszenie tych przekazów, blokując naszą duchowość. Zatem, jak cieszyć się życiem, gdy tak naprawdę nie słyszymy samych siebie? W sukurs przychodzą nam aniołowie. Z książki tej dowiesz się, jak ich poznać, w jakich sytuacjach korzystać z ich pomocy i jak samodzielnie odbierać od nich wiadomości. Otwierając się na duchowość, uruchomisz potężne narzędzie zmian w swoim życiu. Teraz dopiero będziesz wiedział, jak cieszyć się życiem.

Jak spełnić marzenia – prosta i skuteczna instrukcja

W każdej chwili możesz zmienić swoją rzeczywistość, wzmocnić duchowość i zyskać dostęp do „magicznego przycisku” umożliwiającego spełnianie marzeń. Masz szansę, aby stać się projektantem własnych życiowych celów i wkroczyć na ścieżkę prawdziwego rozwoju duchowego. Aby to wszystko stało się faktem, musisz jedynie powiedzieć „tak” Twojemu nowemu ja. Pomogą Ci w tym aniołowie – duchowi przewodnicy, z którymi nawiążesz kontakt, korzystając z tej książki. Dzięki nim zyskasz motywację do zmiany życia.

Spełnij wszystkie marzenia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ