Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia
  • ISBN: 978-83-7377-907-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Mariusz Golak
0
0

Sposób na spełnianie marzeń

Każdy z nas ma marzenia. Duże i małe, ale jakże piękne. Warto marzyć, bo marzenia to paliwo, które nas napędza. Pozwala na uruchomienie wyobraźni i przeniesienie w zupełnie inny świat – świat radości, szczęścia i relaksu. Mówi się, że marzenia się spełniają, ależ oczywiście, prowadzą nas do samorealizacji i motywują do działania, co pozwala na ich realizację. Autor udowadnia, że wszyscy mamy w sobie wewnętrzną moc spełniania życzeń i możemy prowadzić życie dokładnie takie, jakiego pragniemy. Dzięki tej książce nie tylko wyzwolisz się od ego i przestaniesz porównywać się z innymi, ale dowiesz się jak zostać swoją własną, złotą rybką spełniającą życzenia.

Wyobraź sobie, że złowiłeś złotą rybkę

Kiedy dopadają Cię czasem negatywne myśli prognozujesz wówczas, że wszystko pójdzie nie tak. Twój wewnętrzny, duchowy przewodnik wie wtedy, że to czego oczekujesz i przewidujesz jest właśnie Twoim życzeniem. Jeśli czegoś się boisz, to nie zakładaj od razu najgorszego, ponieważ Wszechświat oferuje Ci to, o co dokładnie prosisz. W książce znajdziesz podpowiedzi w jaki sposób odwrócić tę energię, aby Wszechświat obdarowywał Cię jedynie szczęśliwymi pragnieniami. Wystarczy uwierzyć i kontrolować swoje myśli w taki sposób, który zapewni Ci radość.

Manifestacja Twoich marzeń

Magia ma silny związek zarówno z intelektem, jak i emocjami. Odpowiedni stan umysłu jest niezwykle istotny dla zamanifestowania magicznego, spełnionego życia, ale jeżeli Twoje uczucia walczą z myślami, urzeczywistnienie marzeń może być znacznie trudniejsze. Jednak jeśli nawet nie do końca wierzysz, że potrafisz stworzyć dla siebie piękne, nowe życie, Twoje pragnienia mogą się spełnić. Musisz tylko nawiązać kontakt z ukrytymi w Tobie szczęściem i euforią, a Wszechświat otworzy się przed Tobą, bo jest radosnym miejscem i rozbrzmiewa zgodnie z ich wibracją!

Instrukcja spełniania marzeń

Rzeczywistość w każdej chwili można zmienić i Ty możesz właśnie tego dokonać. Zyskaj dostęp do magicznego przycisku, za pomocą którego możesz zresetować swoje życie. Masz szansę, aby całkowicie się udoskonalić i stać się projektantem własnych celów. Aby to wszystko mogło się stać, musisz jedynie powiedzieć „tak” Twojemu nowemu ja, które chcesz wykreować. Pomogą Ci w tym Archaniołowie – duchowi przewodnicy, z którymi dzięki tej książce nawiążesz kontakt.

Spełnij wszystkie marzenia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ