Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia

Twoje życie to czysta magia. Dzięki tej książce nie tylko w to uwierzysz, ale nauczysz się wykorzystywać swoją wewnętrzną moc do urzeczywistniania najskrytszych życzeń i zaczniesz prowadzić życie, którego zawsze chciałeś. Spełnij wszystkie marzenia!

  • ISBN: 978-83-7377-907-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;

Sztuka spełniania marzeń

Każdy z nas w pewnym momencie życia przeżywa to rozczarowanie: to ludzie, a nie Święty Mikołaj sprawiają, że życie staje się piękne. Czy trudno jest wkroczyć na tę drogę i zacząć działać samodzielnie? Absolutnie nie! Autor udowadnia, że wszyscy mamy w sobie wewnętrzną moc spełniania marzeń i możemy prowadzić życie dokładnie takie, jakiego pragniemy. Dzięki tej książce nie tylko wyzwolisz się od ego i przestaniesz porównywać się z innymi, ale zostaniesz swoją własną, spełniającą znacznie więcej niż trzy życzenia złotą rybką.

Zacznij panować nad swoim typowym sposobem myślenia

Każdego z nas prześladują czasem negatywne myśli. Prognozujemy wtedy, że wszystko pójdzie nie tak. Twój wewnętrzny duchowy przewodnik wie jednak, że oczekiwanie i przewidywanie jest życzeniem. Kiedy się czegoś boisz, oznacza to, że oczekujesz negatywnego rezultatu, a Wszechświat oferuje Ci to, o co prosisz. W jaki sposób możesz odwrócić tę energię tak, aby zamiast tego obdarowywał Cię on szczęśliwymi pragnieniami? Wystarczy uwierzyć, że możesz możesz kontrolować swoje myśli w sposób, który będzie przynosił Ci radość.

Szczęśliwa magia

Magia ma silny związek zarówno z intelektem, jak i emocjami. Odpowiedni stan umysłu jest niezwykle istotny dla zamanifestowania magicznego życia, ale jeżeli twoje uczucia walczą z myślami, urzeczywistnienie marzeń może być znacznie trudniejsze. Jednak nawet jeśli nie do końca wierzysz, że potrafisz stworzyć dla siebie piękne, nowe życie, Twoje pragnienia mogą się spełnić. Musisz tylko nawiązać kontakt z ukrytymi w Tobie szczęściem i euforią. Wszechświat jest radosnym miejscem i rozbrzmiewa zgodnie z ich wibracją!

Wybierz lepszą rzeczywistość

Rzeczywistość podlega zmianom, a Ty możesz zostać ich inicjatorem. Zyskaj dostęp do magicznego przycisku, za pomocą którego możesz zresetować swoje życie. Masz okazję, aby całkowicie się udoskonalić i stać się projektantem własnych celów. Aby to wszystko mogło się stać, będziesz musiał jednak powiedzieć „tak” Twojemu nowemu ja, które chcesz wykreować. Pomogą Ci w tym Archaniołowie – duchowi przewodnicy, a Autor podpowie, jak nawiązać z nimi kontakt.

Spełnij wszystkie marzenia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ