Chemia połączeń

Pięć sekretów zdrowego, bogatego i spełnionego życia

  • ISBN: 978-83-7377-860-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 364;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
1

Ile filiżanek kawy dziś wypiłeś?

Życie w ciągłym pędzie jest bardzo wyczerpujące. Jedna na pięć osób powinna iść na urlop od pracy ze względu na chorobotwórcze efekty stresu. Staramy się maskować te problemy kofeiną, alkoholem, narkotykami, seksem, lekami, większą ilością posiadanych rzeczy, pieniędzy czy władzy. Problem jednak dalej narasta, a sytuacja wcale się nie poprawia. Dzieje się tak z powodu czegoś niezwykle podstępnego i stanowiącego realne zagrożenie dla naszego życia – utraty zrozumienia, kim naprawdę jesteśmy. Jeśli właśnie robisz kolejną kawę to lepiej sięgnij po tę książkę, a dowiesz się co tracisz, ale też co możesz zyskać.

Jesteśmy połączeni z całym światem…

…ale całkowicie odłączyliśmy się od siebie. Ten brak połączenia odzwierciadla się w rosnących statystykach chorób psychicznych – depresji, stresie, niepokoju, bezsenności i kłopotach z pamięcią. Problemy te, według Światowej Organizacji Zdrowia, należą do najczęstszych w XXI wieku, a na kolejnych miejscach plasują się otyłość i nowotwory.

Mamy jednak narzędzia aby to zmienić!

Dzięki tej książce na nowo odzyskasz prawdziwe połączenie z ziemią, ludźmi i sobą oraz zrozumiesz co tak naprawdę oznacza być całkowicie zdrowym. Autor dzieli się głęboką mądrością, która pomoże Ci poczuć pełnię życia, odzyskać świadomość i określić cele, abyś wreszcie poczuł się spełniony. Podaje pięć kluczy, które odnoszą się do głównych jam ciała, żywiołów, centrów energetycznych i związanych z nimi mantr i kolorów. Podaje proste ćwiczenia, medytacje czy afirmacje, które ułatwią Ci powrót do pełnego zdrowia. Poznasz aspekty życia, które powinieneś w sobie rozwijać i pozbędziesz się depresji, lęków czy negatywnych myśli. Naprawisz relacje w życiu zawodowym i prywatnym oraz pobudzisz swoją intuicję, seksualność i wrażliwość, dzięki czemu Twój związek osiągnie wyższy poziom.

Guru terapeutów żywieniowych

Autor jest czołowym mówcą w sprawach zdrowia i żywienia. Rozpoczął swoją karierę akademicką od psychologii, skupiając się na inteligencji i schizofrenii. W 1984 roku założył instytut zajmujący się zdrowym żywieniem, Institute for Optimum Nutrition (ION), będący niezależną fundacją edukacyjną. Jej patronem był jego mentor, podwójny zdobywca Nagrody Nobla, doktor Linus Pauling. ION jest jedną z najbardziej szanowanych instytucji na polu szkolenia terapeutów z dziedziny odżywiania. Patrick Holford uczestniczył w przełomowych badaniach, które wykazały, że multiwitaminy mogą podnosić wyniki testów IQ u dzieci – co było tematem filmu dokumentalnego Horizon TV w latach osiemdziesiątych. Był jednym z pierwszych promotorów znaczenia cynku, przeciwutleniaczy, tłuszczów i diet niskoglikemicznych. Zgłębiał temat obniżających poziom homocysteiny witamin z grupy B oraz tego, jak mogą być one wykorzystane w dziedzinie zdrowia psychicznego i zapobiegania chorobie Alzheimera. Czas, byś skorzystał z jego porad

Pięć kroków do zdrowych połączeń.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ