Duchowość w praktyce

Medytacje, afirmacje, ćwiczenia, które wprowadzą Twoje życie na wyższy poziom

  • ISBN: 978-83-7377-981-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 152;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Duchowość w praktyce – największe medium w Europie podpowiada

Pascal Voggenhuber wie, że w każdej istocie ludzkiej lśni wewnętrzne światło. Jak duchowość w praktyce może stać się największym źródłem mocy w naszym życiu? Dzięki skutecznym ćwiczeniom i medytacjom prezentowanym przez Autora bestsellerów dotrzesz do swojej intuicji, świadomości i podświadomości. Poznasz ezoteryczne i parapsychologiczne techniki rozwoju osobistego i duchowego. Wreszcie odkryjesz i wykorzystasz twórczą energię – aby spełnić pragnienia serca, być szczęśliwym i spełnionym.

Zmień swoje życie stosując proste praktyki duchowe

Opisane przez Autora techniki pozwolą ci odnieść sukces i szczęście, niezależnie od tego, jak je postrzegasz. Jeśli w twoim rozumieniu są to pieniądze, zdobędziesz je. Jeśli twoim sukcesem i szczęściem jest stabilizacja rodzinna – tak się stanie. Człowiek odnoszący wielkie sukcesy ma również ogromne pozytywne promieniowanie. Przede wszystkim jest zdrowy, pielęgnuje harmonijne relacje z bliźnimi, partnerami i przyjaciółmi. Ktoś taki żyje swoim powołaniem, jest zdolny odczuwać miłość i dzielić się nią z innymi. Ma również czas dla siebie, życie daje mu spełnienie i jest gotowy do pomocy, nie czując się przy tym wykorzystany. Jest optymistyczny, czuły w stosunku do siebie i innych, wspiera, wspomaga, ze swobodą kształtuje swoje życie w sposób, który uważa za właściwy i który daje mu spełnienie. Czy też chcesz taki być? Teraz możesz! Opisane w tej książce techniki ułatwią ci rozwój duchowy i osobisty.

Medytacje pomogą ci zmienić aurę i uzdrowić rzeczywistość

Krótkie techniki medytacyjne, które proponuje Autor, pomogą ci szybko dotrzeć do świadomości, podświadomości i intuicji. To niezbędne elementy parapsychologiczne, poprzez które zgłębisz rozwój duchowy i osobisty. Rozpalisz w sobie wewnętrzne światło. Oczyścisz swoją aurę i poczujesz szczęście. Zmieni się również twoje otoczenie i rzeczywistość. Pamiętaj, że aura jest zwierciadłem twojej duszy i energią, która wpływa na twoje otoczenie poprzez rezonans. Zmieniając swoją aurę za pomocą wewnętrznego światła, zmienisz również swoją rzeczywistość.

Proste ćwiczenie – rozpal w sobie światło

Dzięki tej książce poznasz autorską metodę, która sprawi, że życie stanie się prostsze, a wszelkie trudności możliwe do pokonania. Ćwiczenie rozpal w sobie światło jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Autor przetestował je na sobie i na wielu uczestnikach seminariów i kursów. Codziennie przez trzy miesiące wykonuj to proste ćwiczenie, a rozpalisz w sobie światło. Przekonasz, że świat wokół Ciebie całkowicie się zmienił, ludzie są życzliwi, praca przyjemna, a ty odzyskałeś pewność siebie, pozytywne myślenie i poczucie szczęścia.

Największe medium naszych czasów odsłoni przed Tobą:

– znaki od zmarłych wskazujące na istnienie życia po życiu,
– metody pracy z duchowymi przewodnikami,
– całkowicie nowe podejście do technik pozytywnego myślenia,
– system uzdrawiania destrukcyjnych sytuacji,
– zasady i ćwiczenia pracy z lustrem,
– ezoteryczne i parapsychologiczne metody poprawy rzeczywistości,
– rozwiązanie problemów z przeszłości i pogodzenie się z nią,
– wizję przyszłości oraz zasady wyjścia ze strefy komfortu,
– sposoby rozpoznawania i odczytywania znaków, które otrzymujesz każdego dnia.

Rozpal swoje wewnętrzne światło

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ