Jak być młodym w każdym wieku

Sekret niekończącego się zdrowia ciała, ducha i umysłu

  • ISBN: 978-83-7377-873-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 136;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Nie wydawaj fortuny na kosmetyki i wypróbuj bezpłatne naturalne metody na to, jak być wiecznie młodym

Czy wiesz, że emocje takie jak lęk, zawiść i strach przedwcześnie postarzają i często wywołują choroby? Niewiele pomogą tu nawet najdroższe maseczki kosmetyczne. Jak być wiecznie młodym? Trzeba sięgnąć do źródeł problemu, a te kryją się głęboko w sferze psychiki. Rynek oferuje ogromną ilość kosmetyków, suplementów odżywczych czy zabiegów chirurgii kosmetycznej. Jednak to naturalne metody odmładzania umysłu i ciała cieszą się obecnie największą popularnością. Dzięki tej książce poznasz wyjątkowy program antystarzeniowy, który zaczyna się w umyśle, od zmiany nastawienia psychicznego. Zawarte w nim holistyczne techniki pomogą ci odzyskać zdrowie i zachować młodzieńczy wygląd na długie lata. W ciągu ośmiu tygodni odbudujesz młodość intelektualną, fizyczną i emocjonalną stosując proste ćwiczenia.

Odmładzanie umysłu i ciała na wszystkich poziomach? To możliwe!

Autor od ponad dwudziestu lat zajmuje się metodami psychologicznymi i energetycznymi oraz takimi praktykami jak NLP (programowanie neurolingwistyczne), medytacja, uzdrawianie kwantowe i sztuka walki Tai Chi Chuan. Twierdzi on, że próby obniżenia wieku biologicznego wyłącznie przy użyciu substancji witalnych to tylko skromny fragment strategii przeciwdziałania starzeniu się. Jak podejść do tego w sposób inteligentny, a przede wszystkim kompleksowy? Właśnie tego dowiesz się z tej książki. Na początku znajdziesz test, który podpowie Ci, na jaki aspekt powinieneś zwrócić szczególną uwagę, aby określić swój obecny wiek. Autor gwarantuje, że po 8 tygodniach stosowania programu ubędzie ci lat, a twoje plany będą wybiegały w daleką przyszłość. Odzyskasz zdrowie i pozytywną energię.

Jak być wiecznie młodym? Odkryj receptę na ostry mózg, dobre zdrowie i pozytywna energię

Prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza. To zdanie jest bardziej prawdziwe niż sądzisz. Stanowi ono najważniejszy filar procesu odmładzania umysłu i ciała. Udowodniono bowiem, że głęboki rozwój duchowy i pozytywne myślenie oraz medytacje prowadzą do wewnętrznej harmonii, radości i spełnienia. Aby je osiągnąć, wystarczy przeprowadzić duchowe i fizyczne oczyszczenie. Już tysiące osób przekonało się o skuteczności metody opisanej w tej publikacji i odzyskało młodość psychiczną i fizyczną. Gdy do nich dołączysz dowiesz się, jak w pełni rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał. Wyostrzysz swój mózg i w pełni wykorzystasz moc umysłu. Autor opracował bowiem program wspierający kompleksowe zdrowie, dietę, rozwój duchowy i efektywne odmładzanie umysłu i ciała dzięki technikom mentalno-duchowym. Działa on zgodnie z zasadami dawnych chińskich mnichów taoistycznych, znanych ze swojej długowieczności.

Odmień swoje życie w 8 tygodni

Wystarczy tylko osiem tygodni, aby całkowicie odmienić swoje życie, nastawienie oraz zdrowie i dobre samopoczucie. Odkryjesz tajniki zdrowego odżywiania i proste ćwiczenia, które zregenerują Twoje ciało. Odpowiednio dobierzesz dietę, która wzmocni nie tylko ciało, ale również zapewni odmładzanie umysłu. Skutecznie pokonasz choroby i pozbędziesz się codziennych dolegliwości.

Odkryj w sobie młodość

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ