Szamańska droga do wolności

Praktyki, dzięki którym pokonasz wewnętrznego krytyka, lęk przed zmianami

  • ISBN: 978-83-8301-153-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
15
0

Jak pokonać lęk, czyli droga do wolności

Strach stanowi podstawę każdej przeszkody, którą napotykasz na swojej drodze do wolności osobistej. Lęk może być psychologiczny, nie tylko fizyczny. Strach fizyczny jest naturalny i może być pomocny, jeśli na przykład nagle spotkasz niedźwiedzia podczas wędrówki w lesie. Strach w tym przypadku wytwarza adrenalinę, która podnosi tętno i zwiększa zużycie tlenu. Przygotowuje twoje ciało do walki o życie lub do ucieczki. Lęk jest fundamentem wszystkich innych emocji. W tej książce Autor opisuje szamańskie praktyki duchowe, które pomogą ci wyzbyć się lęku psychologicznego. Dowiesz się jak pokonać lęk i zyskasz motywację do działania i samoakceptacji. Te szamańskie metody pogłębią twoją świadomość, rozwój duchowy i osobisty. Wreszcie wyzbędziesz się niepokoju, który niszczy cię od środka i pozbawia cię wolności.

Lęk to złość, nienawiść, zazdrość, żal

W zdecydowanej większości przypadków złość, nienawiść, zazdrość, żal i praktycznie wszystkie inne negatywne reakcje można ostatecznie przypisać lękowi. Paraliżuje cię strach gdy zamartwiasz się o swoją przyszłość. Czujesz, że lęk trzyma cię w pułapce fałszywych przekonań. Na przykład, że jesteś akceptowany tylko wtedy, gdy spełnisz niekończącą się listę oczekiwań – musisz być wystarczająco inteligentny, wystarczająco ładny, wystarczająco uduchowiony, wystarczająco stabilny finansowo, z odpowiednimi osiągnięciami itp. Jednak gdy rozpoznasz swoje lęki, odkryjesz, że inne negatywne emocje, z którymi się zmagasz, słabną, a nawet od razu znikają. Zatem, jak pokonać lęk?

Proste historie, które podpowiedzą ci, jak pokonać lęk

W tej książce Autor opowiada historie z własnego życia. Dzieli się refleksjami, które pochodzą z jego wnętrza, przeżyć, praktyk duchowych. Udowadnia, że zmiana jest możliwa, że lęk nie musi cię kontrolować i że możesz stworzyć własny komfort i bezpieczeństwo. Odbudujesz poczucie własnej wartości i samoakceptację. Te opowieści wesprą twój rozwój osobisty i duchowy. Pod koniec tej podróży możesz zdać sobie sprawę, że chcesz dokonać głębokich zmian w swoim życiu. Nie musisz jednak zmieniać ścieżki kariery, odrzucać przyjaźni ani kończyć związków. Nadal możesz robić wszystkie rzeczy, które robiłeś wcześniej. A jednak poprzez praktykowanie mistrzostwa życia i szamańskich rytuałów staniesz się zupełnie inny. Nie jesteś już uwięziony w niekończących się cyklach psychologicznego lęku. Odzyskałeś swoją wolność i już wiesz jak pokonać lęk.

Poznasz ćwiczenia i praktyki, które pomogą ci:

– pokonać lęk i strach, które są fundamentem wszystkich innych emocji;

– pozbyć się fałszywych przekonań i pokonać wszelkie przeciwności;

– zmienić postrzeganie rzeczywistości i odkryć swoje talenty;

– praktykować nowe sposoby myślenia, działania i bycia, które są bardziej zgodne z twoją prawdziwą naturą i twoim najwyższym dobrem;

– odnaleźć spokój i akceptację, a dzięki temu będziesz mógł osiągać swoje cele.

Wyrusz w najważniejszą podróż życia

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ