Strażnicy istnienia
Tytuł oryginału: Guardians of Being
  • nakład wyczerpany

Duchowy nauczyciel Eckhart Tolle wraz ze znanym rysownikiem Patrickiem McDonnellem stworzyli wspólnie dzieło, które pomaga ujrzeć magię życia i docenić wszystko, co nas otacza. Dzięki tej książce zaczniesz delektować się każdą przeżywaną chwilą. Zawsze jest czas, by zatrzymać się i powąchać różę.

  • ISBN: 978-83-7377-563-3;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;

Jakie myśli zaprzątają Ci głowę?

Jak często pędzisz za nieuchwytnym szczęściem i nie zauważasz, kiedy mijają dni, miesiące a nawet lata? Czy w czasie, gdy jedziesz samochodem, a głowę zaprzątają Ci codzienne sprawy, czy w pełni rozkoszujesz się krajobrazem, jaki widzisz za szybą? W jakim stopniu realizacja kolejnych celów życiowych sprawia Ci satysfakcję a w jakim jest powodem narastającego napięcia?

Zatrzymaj się na chwilę

Ta książka jest skierowana do osób, które chcą doceniać piękno i czar otaczającego je świata natury oraz ujrzeć cud życia. Jest ona unikalnym przedsięwzięciem dwóch mistrzów w swoim fachu. Duchowy nauczyciel Eckhart Tolle przygotował przemawiające do wnętrza każdego człowieka sentencje. Znany rysownik Patrick McDonnell opracował z kolei ilustracje, które wywołują wyłącznie pozytywne uczucia. Efektem współpracy dwóch nieszablonowych twórców jest dzieło, które gwarantuje uśmiech i refleksję nad wszelkimi żywymi istotami na ziemi.

Dostrzeż piękno natury

Ile razy spieszyłeś się tak bardzo lub byłeś zajęty swoimi myślami, że nie dostrzegałeś, jak piękna jest przyroda, która Cie otacza? Zapewne wiele. Ta duchowa publikacja sprawi, że że z radością wsłuchasz się w szum liści, odgłosy wiatru czy padającego deszczu i poczujesz moc natury. Odtąd zwykły spacer będzie nastrajał Cię pozytywnie i sprawi, że pozbędziesz się stresu i nauczysz cieszyć się małymi rzeczami. Dostrzeżesz piękno we wszystkim, co Cię otacza i z miłością spojrzysz nawet na najmniejsze stworzenia.

Naucz się żyć tu i teraz

Nie bez powodu mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a książka ta dostarcza na to niezliczonych dowodów. Spójrz na niego – jest przy Tobie na dobre i na złe, a są dni że nie odstępuje Ciebie na krok lub razem z Tobą dzieli Twoje smutki. Psy, jako jedne z najbardziej rozumnych zwierząt domowych posiadają niezwykłą cechę – potrafią żyć tu i teraz. To sprawia, że nie myślą o przeszłości czy przyszłości, dla nich liczy się tylko chwila teraźniejsza. Dlatego też według nich każdy dzień i moment na zabawę jest dobry, przez co są cały czas szczęśliwe. Jeśli codzienne problemy będą Cie przytłaczać, pomyśl o swoim małym przyjacielu i postaraj się odnaleźć tylko w danej chwili.

Twoje szczęście kryje się wewnątrz Ciebie

Książka skłania do wejrzenia w głąb siebie i wydobycia tego, co pozytywne. Pozwala odkryć miłość do wszystkich ludzi, zwierząt, roślin i całej natury. Przesłania zawarte w publikacji pomagają nam nie tylko poczuć się częścią jedności zwanej życiem, ale też cieszyć się chwilą obecną. Umożliwiają też odkrycie na nowo otaczającego nas piękna, o którym tak często zapominamy.

Zawsze jest czas, by zatrzymać się i powąchać różę.

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ