Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

  • ISBN: 978-83-7377-758-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Miłość do samego siebie

Miłość i relacje z innymi mogą uczynić nasze życie łatwiejszym, ale również zmienić codzienność w koszmar. Niestety, dla większości z ludzi są one źródłem problemów, a najwięcej kłopotów nastręczają najważniejsze z relacji, czyli te z samym sobą. Często zdarza się, że przestajemy sobie ufać i polegać na własnej intuicji, co z kolei sprawia, że zapominamy o tym, jak uwierzyć w siebie. Na szczęście z pomocą przychodzi ta właśnie książka.

Jak pokochać siebie bezgranicznie

Autorzy tej książki o miłości wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych. Meggan jest przedstawicielką chrześcijańskiego mistycyzmu, natomiast Lodro jest buddystą. Tym razem połączyli swoje siły, żeby opracować unikatowy i dostosowany do potrzeb różnych ludzi poradnik, dzięki któremu czytelnik dowie się, jak odnaleźć siebie. W obu powyższych tradycjach dominuje idea bezgranicznej, bezwarunkowej miłości, a więc mogą one nauczyć nas otwierać serca – zarówno na siebie, jak i otaczający nas świat.

Medytacje i ćwiczenia

Poznaj uniwersalne nauki w połączeniu z medytacjami, ćwiczeniami relaksacyjnymi i praktycznymi poradami. Poprzez kontemplację uda Ci się wyćwiczyć uważność, dzięki której zaufasz sobie na tyle, żeby zaakceptować się w pełni. Na końcu każdego rozdziału znajdują się wskazówki dotyczące wprowadzania w życie zawartych w nim nauk. Kiedy odczujesz ich oddziaływanie, zrozumiesz, że miłość własna to warunek konieczny, aby pokochać innych.

Czy dobrze jest być singlem?

Dzięki Autorom dowiesz się, czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki, zanim wejdzie się w długotrwałe związki oraz doświadczy pełnego oddania drugiej osobie. Poznasz prawdę o seksie, stabilności, a w końcu także o naturalnej części każdego romansu: o rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty, jak i upadki, a ta książka przygotuje każdego do wszelkich zmian. Jej kwintesencję stanowi nauka, jak kochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości.

Pokochaj siebie, pokochaj innych!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ