Na początku było Słowo – Sekret Przebudzenia

Przełomowy przekaz od duchowych przewodników

  • ISBN: 978-83-8171-074-9;
  • Cena katalogowa: 44.90 zł;
  • Ilość stron: 273;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Ewelina Kuryłowicz
0
1

Czy odnalazłeś już drogę do duchowego przebudzenia?

Mimo że nasza cywilizacja jest wysoko rozwinięta, ludzkość się zatraciła, zgubiła gdzieś sens swego istnienia. Zarówno jako jednostki, jak i społeczeństwo, zapomnieliśmy o naszej prawdziwej naturze. Czy zdajesz sobie sprawę, że w każdym z nas, także w tobie, drzemie „Chrystusowa jaźń”, która jest wyższą, celową naturą, jeszcze nie odkrytą przez ciebie na drodze poznania? Dzięki tej książce doznasz prawdziwego duchowego przebudzenia, które jest najwyższym stanem w rozwoju duchowym!

Medium komunikujące się z duchowymi przewodnikami

Światowej sławy medium – Paul Seling, komunikuje się z duchowymi przewodnikami, zwanymi również Wniebowstąpionymi Mistrzami i odbiera od nich przekazy pełne życiowych prawd i objawień. Dzięki tym sesjom channelingowym stworzył potężny program samoświadomości i samorealizacji, który ma służyć przebudzeniu duchowemu ludzkości. W tej książce dzieli się duchową mądrością, której i ty będziesz mógł doświadczyć, by dostosować swoje istnienie do osiągnięcia najwyższego celu.

Mistyczna energia – Słowo

Odkryj zapis sesji channelingowych płynących prosto od duchowych przewodników! Słowny zapis mistycznej, zbiorczej energii, której będziesz mógł doświadczyć podczas czytania tej niezwykłej książki. Wypełni on całe twoje ciało i pozwoli doświadczyć duchowego przebudzenia. Energia tych słów wpływa na pole energetyczne, przepływa przez wszystkie czakry i odmienia wszelkie wzorce, które zakłócają twoją aurę. Dzięki temu doznasz wielkiego przypływu pozytywnych uczuć i emocji, takich jak radość, nieograniczona miłość, szczęście, spokój czy optymizm. Słowo jest bowiem Boską wibracją, a energia jaka z niego płynie jest namacalna. Już po przeczytaniu pierwszych słów w tej książce będziesz mógł doświadczyć jej w sposób fizyczny.

Pokonaj emocjonalne głazy wykorzystując intuicję, afirmacje i duchowy przekaz

Każdy z nas w czasie trwania swojego życia tworzy wiele negatywnych myśli i przekonań. Utrudniają one nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale powstrzymują nas również przed osiągnięciem szczęścia, korzystaniem z intuicji oraz przed pełnym rozwojem duchowym. Powtarzane wielokrotnie zakorzeniają się w twojej świadomości, tworząc „emocjonalne głazy”. Jak pozbyć się negatywnych myśli i przekonań? To proste! Duchowi przewodnicy dają ci skuteczne narzędzie, jakim jest afirmacja. Przytoczone w książce afirmacje pozwolą ci usunąć „emocjonalne głazy” z twojej świadomości. Dzięki temu odzyskasz siebie jako Duszę Chrystusową.

Zadbaj o swoją duszę i nie uciekaj od duchowego przebudzenia

Dzięki przekazom opisanym przez Autora zrozumiesz, że „bycie Chrystusem” znaczy tak naprawdę bycie sobą i dbanie o swoją duszę. Jeśli osiągasz samorealizację, tym samym osiągasz swoje „Chrystusowe ja”. Publikacja pomoże ci również spojrzeć ponad religię i zrozumieć, że Chrystus jest świadomością i częstotliwością, a więc częściami ciebie.

Duchowe przewodnictwo dla Ciebie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ