Pokochaj swój kobiecy krajobraz

Jak pozbyć się ograniczeń i wyzwolić kobiecą moc

  • ISBN: 978-83-7377-847-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Naturalna kobiecość odkryj ją w sobie

Jeśli chociaż raz czułaś się niezrozumiana lub skrzywdzona z powodu bycia kobietą ta książka o kobiecości pozwoli Ci odzyskać wiarę i szacunek do własnej płci. Dzięki niej, odkryjesz znaczenie cyklu menstruacyjnego i o dziwo, docenisz jego prawdziwą wartość. Co więcej, nauczysz się jak czerpać z własnej fizyczności i potrzeb z nią związanych. Pozbędziesz się również wstydu powiązanego z samozaspokojeniem i odmienisz swoje życie intymne. Twoja naturalna kobiecość rozkwitnie, a Ty odzyskasz siłę i pokochasz siebie. Wskazówek jak stać się boginią udzieli Ci niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości.

Dlaczego warto posłuchać eksperta od kobiecości?

Autorka jest doświadczoną i cenioną przez wiele kobiecych autorytetów, między innymi aktorkę Carrie Anne Moss czy Rebeccę Campbell, specjalistką od rozumienia potrzeb kobiecego ciała. Ekspertka od odkrywania i analizowania naturalnego cyklu menstruacyjnego pomaga czytelniczkom na całym świecie odkryć ich naturalną kobiecość i pierwotne instynkty. Lisa uczy, na nowo, pokochać siebie i kobiece części ciała. Jako potomkini cygańskich rodów, Autorka potrafi odczytać energię Bogini. Jest również twórczynią SHE Flow – praktyki zapraszającej kobiety do osobistej celebracji ognistej kobiecości i czerpania zmysłowej przyjemności poprzez różne techniki masażu i afirmacje.

Odrzuć ograniczenia i pokochaj siebie

Książka ta jest pierwszą tak obszerną publikacją traktującą o ciele kobiety, jego naturalnych cyklach i życiu intymnym. Jej zadaniem jest wyedukowanie kobiet na temat piękna instynktów i twórczej siły ich ciał. Każda kobieta, powinna przeczytać tę inspirującą publikację, żeby przypomnieć sobie o należytym miejscu kobiet w społeczeństwie i odzyskać szacunek, i podziw zagubione we współczesnej kulturze. Publikacja Autorki, przełamuje granice i bariery, stworzone przez społeczeństwo i niesłusznie uznane za „normalne”.

Naturalna kobiecość – odkryj jej prawdziwą moc

Teraz i Ty dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy związanego z kobiecym ciałem. Uświadomisz sobie że Twoje ciało ma naturalne zdolności tworzenia życia oraz oczyszczenia i przemiany, który odbywa się w procesie menstruacji. Co więcej, zgłębisz swoją zmysłowość i nauczysz się czerpać przyjemność z dogłębnej wiedzy o swoim ciele. Nie tylko zrozumiesz znaki wysyłane przez Twoje ciało, ale pojmiesz jego relację z Matką Naturą. W konsekwencji, pokochasz swoje ciało i odrzucisz sztuczny obraz doskonałości narzucony kobietom przez obecny świat. Ostatecznie zaś, zaczniesz wyrażać swoją kreatywność oraz nauczysz się śmiało mówić o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach.

Praktyczne wskazówki jak pielęgnować naturalną kobiecość

W dążeniu do wzmocnienia Twojej naturalnej kobiecości i osiągnięcia statusu Bogini pomogą Ci techniki medytacyjne na połączenie się z przestrzenią własnego łona oraz mantry i afirmacje o sprawdzonej skuteczności. Możesz spróbować oczyszczających rytuałów z pogranicza magii. Jeśli, skorzystasz z technik masażu i praktyk SHE flow w końcu odzyskasz pełną łączność z własnym ciałem. Krok po kroku odkryjesz, że Twoje ciało pełne jest zmysłowości i masz prawo do odczuwania pożądania, podniecenia i seksualnego zaspokojenia. Dzięki czemu, pozbędziesz się wstydu wypływającego z tych uczuć i ubarwisz swoje życie intymne. Ostatecznie, zrozumiesz, że przyjmowanie przyjemności i orgazm są Twoim naturalnym prawem, które powinnaś egzekwować. Zgłębisz również techniki samozaspokojenia, które pozwolą odbudować więź z własną seksualnością.

Zaufaj sobie i stań się Boginią!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ