Pokochaj swój kobiecy krajobraz. Jak pozbyć się ograniczeń i wyzwolić kobiecą moc
  • ISBN: 978-83-7377-847-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Warda
0

Co Ty wiesz o swoim ciele?

Ciało kobiety to prawdziwe nieodkryte sanktuarium. Wszyscy wiedzą, że jest zmienne jak jego właścicielka oraz mają świadomość, że skrywa wiele sekretów. Jak je poznać i zacząć korzystać z pełnego potencjału zaklętego w kobiecej anatomii? Odpowiedzi udziela niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości.

Dlaczego warto posłuchać Lisy Lister?

Jest ona specjalistką od menstruacji i pomaga czytelniczkom na całym świecie złamać zaklęty w nich kod i pokochać kobiece części ciała. Prowadzi ją energia Bogini i nic w tym dziwnego. Wszakże Lisa jest cygańską czarownicą w trzecim pokoleniu i twórczynią SHE Flow – praktyki zapraszającej kobiety do osobistej celebracji ognistej kobiecości i zmysłowej przyjemności poprzez ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magię.

Odrzuć kłamstwa, które zakodowało w Tobie społeczeństwo

Lisa Lister stworzyła pierwszą tak szeroką książkę o ciele kobiety, jego cyklach i emocjonalnych krajobrazach. Jej zadaniem jest wyedukowanie kobiet i wspomożenie w odzyskaniu siły, która uczyni z nich współczesne boginie. Każda kobieta powinna ją przeczytać i odzyskać to, co zostało zagubione we współczesnej kulturze. Publikacja ta przełamuje granice i bariery, stworzone przez społeczeństwo i niesłusznie uważane za „normalne”.

Poznaj prawdziwą moc swojej płci

Teraz i Ty dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy z przeszłości oraz zgłębiać swoją zmysłowość i przyjemność. Zaczniesz rozumieć znaki otrzymywane od ciała, odczytywać je i nawiązywać z nimi łączność. Poznasz również związek zmian w Twoim organizmie z rytmami natury i wszechświata. Zgłębisz również tajniki uświęconej sztuki otrzymywania, zaczniesz wyrażać swoją kreatywność oraz nauczysz się mówić o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach.

Praktyczne narzędzia dla każdej kobiety!

W osiągnięciu tych wszystkich celów pomogą Ci mantry o sprawdzonej skuteczności. Wykorzystasz najlepsze metody na połączenie się z przestrzenią własnego łona. Krok po kroku powrócisz do swojej dzikości, by ostatecznie zasiąść na należnym każdej kobiecie tronie. Zgłębisz również techniki samozaspokojenia, które znacząco zwiększą standard Twojego życia.

Skorzystaj z mocy kobiecości!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ