Radiestezja mentalna

Współczesna interpretacja metody, praktyczne porady zwiększenia efektywności techniki radiestezyjnej

  • ISBN: 978-83-8301-125-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Monika Muszyńska
Irena Kloskowska
15
0

Radiestezja mentalna w praktyce – jak prawidłowo używać wahadełka i różdżki

Na pewno słyszałeś o radiestezji. Ale czy wiesz, na czym polega radiestezja mentalna? Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz jej użyć do rozwiązania wielu problemów? Zarówno tych małych, jak i poważniejszych. Stosując wahadełko czy różdżkę, nie tylko wykryjesz i zneutralizujesz szkodliwe promieniowanie w swoim otoczeniu. Odnajdziesz również żyły wodne, a nawet ocenisz stan zdrowia. Jednak aby osiągnąć dobre efekty, musisz najpierw poznać zasady pracy radiestety. I temu celowi właśnie służy niniejsza książka. Jej autor analizuje dotychczasowe ustalenia, by wyeliminować często powielane błędy i zwiększyć skuteczność praktyki radiestezyjnej. Rozprawia się także z powszechnymi mitami dotyczącymi metody mentalnej. Wszystko po to, by zoptymalizować pracę radiestety. W efekcie powstał praktyczny podręcznik, z którego skorzysta każdy. Nie tylko doświadczony różdżkarz, ale też osoba dopiero poznająca radiestezję mentalną w praktyce.

Czym jest radiestezja mentalna?

Radiestezja mentalna zakłada, że ruch wahadełka czy różdżki odbywa się pod wpływem impulsów wysyłanych przez podświadomość. Zdaniem jednych mają one postać wibracji. Inni zaś twierdzą, że są emanacją energii. Tak czy inaczej radiestezja mentalna poznaje otaczającą rzeczywistość metodami pozazmysłowymi. Nieważne, czy służy terapii, czy też lokalizacji żył wodnych. Kontakt z podświadomością odbywa się poprzez pytania zadawane przez radiestetę.

Wahadełko i różdżka to nie tylko ezoteryka i psychotronika

Użycie wahadełka czy różdżki wciąż otacza aura tajemniczości. Wiele osób zastanawia się nawet, czy radiestezja jest bezpieczna. Okazuje się, że radiestezja ma szerokie zastosowanie. Co więcej, może pomóc rozwiązać wiele codziennych problemów. I wcale nie ogranicza się wyłącznie do obszarów związanych z ezoteryką i psychotroniką. Książka ta ma na celu popularyzację radiestezji mentalnej. Przybliża też jej praktyczne aspekty. Autor w przystępny sposób wyjaśnia zasady radiestezji mentalnej. Pokazuje, jak nauczyć się posługiwania różdżką lub wahadełkiem. Wyjaśnia też rolę podświadomości w radiestezji mentalnej i prezentuje różne techniki pracy radiestezyjnej.

Bioenergoterapia, uzdrawianie i… rekrutacja

Jak wyjaśnia autor, radiestezja mentalna daje wiele możliwości. Pomaga wykryć promieniowanie radiestezyjne i zlokalizować cieki wodne. Bynajmniej na tym nie kończy się lista jej zastosowań. Radiesteta skutecznie oceni skład produktów spożywczych. Może także wesprzeć terapię uzdrawiającą i bioenergoterapię. Odpowie na pytania o przydatność lekarstw i najlepsze sposoby ich przyjmowania. Do tego jest w stanie wykryć choroby i ocenić poziom zanieczyszczenia organizmu toksynami. Umiejętności radiestety znajdują zastosowanie także w procesie rekrutacyjnym lub przy ocenie relacji międzyludzkich. Radiestezja mentalna sprawdza się również w obszarach z pogranicza ezoteryki i psychotroniki. Dzięki niej można przepowiedzieć na przykład dalszą przyszłość. Jak widać, zakres stosowania metody mentalnej zależy wyłącznie od wyobraźni i pomysłowości radiestety.

Radiestezja mentalna w praktyce.

Jak zoptymalizować pracę radiestety i unikać błędów

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ